|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za NEVO
13.5.2005 12:38:37   
aljča
A mogoče katera kaj ve kako je z našo Nevo.?Že dolgo se mi zdi, da se ni neč javila pri nas.Upam, da je v bolnici ali pa doma in da je zadevo uredila.Želim ji vse dobro:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:.
Pa še nekaj je:pred tremi tedni sem dala da mi dajo moderatorji slikico ob imenu,pa so mi napisali, da bo zadeva urejena čez dva tedna......sedaj je že tri tedne mimo in jaz nimam še slikice ob imenu:zmeden2:Vem, da tole ne spada na to stran ampak vseeno upam, da mi boste odgovorile.
V glavnem se pa gre za Nevo....jaz mislim nanjo:miska::pujs::miska::pujs::miska::pujs::miska::pujs::miska::pujs::miska::pujs::miska::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:.
L.p.Alja:metulj::metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Za NEVO
13.5.2005 12:40:37   
cmokec
Nevo sem danes zasledila na Naš vsakdan :bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu aljča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Za NEVO
13.5.2005 12:41:43   
Skorpija
Hej hoj alja!

Po mojem majo tolk slikic, da jim ne znese... Malo še počakaj! S kakšno nas boš pa presenetila?

Za Nevo pa :miska::miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu aljča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Za NEVO
13.5.2005 12:45:23   
aljča
Presenečenje......moja pikica,ki :rozica: je sedaj že oreng deklina;).Njo sem si izbrala za slikco,ker je bla tak nagajivček ko je bila mala.Tko zdej grem pa nazaj na okna jih moram do konca pomit.
Čao in lep dan vsem:rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica:
Alja:metulj::metulj:

(odgovor članu aljča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Za NEVO
13.5.2005 12:47:19   
Skorpija
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: za nagajivko!!!!

(odgovor članu aljča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Za NEVO
14.5.2005 8:48:35   
Anonimen
Jutro!
aljča ti najbrž pogrešaš NEVO z velikimi črkami in ne Nevo6.Če je tako sem tudi jaz opazila,da se že nekaj časa ni oglasila.
Lp neva6

(odgovor članu aljča)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?