|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 13:24:26   
KIKI****

Nečakinja (2 leti) si je 30.4. preščipnila prst (palec) na pesjaku. Odprtih ran ni imela ampak je imela zelo zatekel prst. Slikanje zlomov ni pokazalo, zato so ji noht prevrtali in sprostili pritisk. Ker pa je oteklina ostajala enaka so se odločili, da ji odstranijo tudi noht. Še vedno ni šlo nič na bolje zato je po 1 tednu odšla v bolnico, kjer je začevala dobivati antibiotike, zaradi morebitnega vnetja.

Včeraj so ji prerezali prst  in odvzeli bris. Danes gre še na slabše, menjali so antibiotik, ampak oteklina je vse večja.
Na otroški kirurgiji v Celju ne zna noben povedat, kaj je narobe in kako naj bi zadevo zdravili. Od nekaterih je slišati mnenje, da vse skupaj ne kaže dobro ter da lahko prst celo odmre.

Prosila bi za vsako pomoč. Svakinja namerava tudi zapustiti bolnišnico z nečakinjo in jo odpeljati na zdravljenje v Lj ali MB.

Če je ktera zdravnica, pozna koga ki dela na kirurgija in da dobro pozna diagnostiko otreoške kirurgije naje se prosim čimprej javi na mail:


adelapovalej@gmail.com

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 13:28:13   
Volga
Jaz se na to čisto nič ne spoznam, me pa hudičevo boli že samo, ko berem.

Punčki želim čimprejšnje okrevanje.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 13:30:39   
KIKI****
Volga hvala,

ja resnično je bilo tako, da je šlo zgolj za priprtje prst, zdaj je pa ratala cela štala in zdravniki se samo zgovarjajo eden na drugega, češ da bo on drugi povedal, ali pa da bodo naslednji dan lažje povedali.

Ne upam niti pomisliti na najslabše, saj je še tako majhna.user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 13:37:06   
marjetica23
ojoj. groza.user posted image mogoče imajo  na pedijatrični v lj najbolše zdravnike. nečaku so na nogi odstranili noht to je grozno. pa mu je zatekel pa  neki je ven teklo. moral je biti v bolnici in prejemati antibiotike. upam da se mala pozdraviuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 13:40:26   
KIKI****
Marjetica, res je grozno. Njej kljub temu da jemlje antibiotik ne pomaga nič, ampak se samo slabša. Izvidi bodo šele v torek ali sredo.

Bojijo se da gre za okužbo in vnetje ki bi se lahko prenesla naprej po telesu, prst je pa vse slabši. (ampak na roki)user posted image

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 13:44:03   
marjetica23
joj. bogauser posted image user posted image upam da bo vse ureduuser posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 13:48:26   
amaya
ojoj...a si probala na med.over.net pisat?

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
11.5.2009 13:48:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu marjetica23)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 13:49:13   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica23

joj. bogauser posted image user posted image upam da bo vse ureduuser posted image


Jaz tudi.

Bom javla kako bo. Gre men tud na jok, resnično user posted image

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 13:52:36   
ssevin
boga miška, daj malo pritisnite te doktore...kaj ko bi res šle v lj? joj..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 13:53:10   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

žal ne poznam nikogar. Želim pa punčki veliko zdravja in, da ji AB čim prej primejo.

Kdaj pa bo zapustila celjsko bolnišnico? A to so jo celjski zdravniki poslali naprej?


Ne vem kdaj bo šla. Svakinja bo verjetno na lastno pest odšla sama drugam, čaka še na izvide, da vidijo kaj je narobe. Vsi pristojni celjski zdarvniki so jo pregledali in izmed 6 na otroški kirurgiji nihče nič ne ve kaj ji je. Žalostno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 13:53:50   
Splišni
Koliko časa pa jemlje antibotik? Ko sme ga jaz jemala zaradi zagnojene rane na prstu, mi je prijel šele nekje 6. dan jemanja. Prst je le precej "oodaljen" del telesa, vsaj jaz sem tako razumela to, da mi je tako pozno prijelo.

Upam,d a jo bodo pozdravili, pa res naj gre po drugo mnenje.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 13:55:25   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

boga miška, daj malo pritisnite te doktore...kaj ko bi res šle v lj? joj..user posted image user posted image user posted image


Ne vem, svakinja je šla zdle iz bolnice v službo nardit plače. zvečer do vizite bo nazaj, pa bom poročala ko bo kaj novega.

Vsekakor nas je dost mnenja da je ne zdravijo prav. Kolega, ki dela na urgenci v Lj je rekel, da je oteklina ki ne pojenja slab znak. Nič dobrega še ni blo slišat do danes.

Lp

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 13:59:14   
Anonimen
Ajaj, boga malčica. Žal ne poznam nikogar, da bi lahko pomagal.

Držim pesti, da se čim prej obrne na bolje. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 14:03:11   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Koliko časa pa jemlje antibotik? Ko sme ga jaz jemala zaradi zagnojene rane na prstu, mi je prijel šele nekje 6. dan jemanja. Prst je le precej "oodaljen" del telesa, vsaj jaz sem tako razumela to, da mi je tako pozno prijelo.

Upam,d a jo bodo pozdravili, pa res naj gre po drugo mnenje.


Antibiotik jemlje od četrtka (torej danes 5. dan), zjutraj po viziti so ji ga menjali, ker po njihovem mnenju, ko jim je svakinja rekla da če gre na slabše antibiotik, naj menjajo antibiotik,  bi moral v 3 dneh prijeti. V soboto naj bi šle že domov, pa bodo najmanj do srede tam.

Se še oglasim.

lp

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 14:03:23   
Anonimen
Probaj se obrnati na dr.Majdo Janež Bizjak.Ona je zelo dobra zdravnica.user posted image
Ob enem pa želim punčki vse dobro.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 14:08:22   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Koliko časa pa jemlje antibotik? Ko sme ga jaz jemala zaradi zagnojene rane na prstu, mi je prijel šele nekje 6. dan jemanja. Prst je le precej "oodaljen" del telesa, vsaj jaz sem tako razumela to, da mi je tako pozno prijelo.

Upam,d a jo bodo pozdravili, pa res naj gre po drugo mnenje.


Antibiotik jemlje od četrtka (torej danes 5. dan), zjutraj po viziti so ji ga menjali, ker po njihovem mnenju, ko jim je svakinja rekla da če gre na slabše antibiotik, naj menjajo antibiotik,  bi moral v 3 dneh prijeti. V soboto naj bi šle že domov, pa bodo najmanj do srede tam.

Se še oglasim.

lp



Mnei je tudi zdravnica rekla, da bi moral v 5 dneh prijeti in da naj potem, če mi bo, pridem po naslednjo porcijo še za 5 dni. Ker ni verjela, da bo, sem v bistvu kar malo izsilila antibiotik. Ko po 5 dneh še edno ni prijel, sem kljub temu šla še po eno dozo in ga jemala naprej. Potem se je 6. dan res začelo celiti, prej sem pa imela gnojno rano 8 mesecev. Pa nihče ni nič ukrepal. Sem bila naročena na vlečenje nohta s  prsta, ampak sem prej hvala bogu še te antibiotike izsilila.
Upam, da bodo tudi vaši punčki tudi antibiotiki vendarle prijeli.

res pa naj gresta v Lj.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 14:08:30   
KIKI****
dr.Majdo Janež Bizjak


Hvala, bom posredovala svakinji.

lp,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 14:58:30   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

ojoj...a si probala na med.over.net pisat?


Sem, dobila pa sem tak odgovor, kot sem ga pričakovala.

Sum na okužbo, zato čakajo na izvide.

lp

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 15:03:09   
ninocka
Od ene RR uporabnice si je tamal prerezal prstek na diskih na biciklu in se mu je sele  zdej zacel celit, to se je zgodilo pa ze (mislim da) januarja. So mu tu dpol se ene prkrat odpirali rano oz. rezali.

Ji bom posredovala link in ji rekla, ce se ti lahko oglasi.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 15:21:15   
hmm...
Ojoj, ne spoznam se na to. Vsekakor pa punčki želim čimprejšnje okrevanje in da bi bilo z prstkom vse vredu. Vso srečo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 15:27:16   
rija
KIKI, zdajle sem govorila z mojim bratom: pravi, da naj svakinja enostavno zahteva premestitev v Lj, kot razlog pa naj navede, da z obravnavo ni zadovoljna.
Pravi, da po navadi ljudje uspejo. Če pa ne bo uspela, mi pa javi. Ma nekoga tam user posted image

Pa srečno.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 20:56:38   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Od ene RR uporabnice si je tamal prerezal prstek na diskih na biciklu in se mu je sele  zdej zacel celit, to se je zgodilo pa ze (mislim da) januarja. So mu tu dpol se ene prkrat odpirali rano oz. rezali.

Ji bom posredovala link in ji rekla, ce se ti lahko oglasi.



Prosim, bi blo fajn prebrat.

Hvalauser posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 21:00:04   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: rija

KIKI, zdajle sem govorila z mojim bratom: pravi, da naj svakinja enostavno zahteva premestitev v Lj, kot razlog pa naj navede, da z obravnavo ni zadovoljna.
Pravi, da po navadi ljudje uspejo. Če pa ne bo uspela, mi pa javi. Ma nekoga tam user posted image

Pa srečno.


Rija,

Jutri po viziti mi bo javla kako in kaj je z izvidom, ki ga čakajo, potem te pa kontaktiram, če bo ona želela.
Jaz vem, da bi pobasala vse pa šla, pa še kako krepko bi rekla, sigurno.


Splohsi ne pedstavljam, da si jo že 12 dni podajajo iz rok v roke, pa nič konkretnega ne naredijo. So pa sami zašuštrali ker so jih noht dol izrezali, tko da je skoraj 100% zaradi tega dobila vnetje, ki se ob takih posegih zeloooo rado pojavi. To smo pa zvedli iz zdravstvenega vidika (osebja).

Se beremo jutri in hvala vsam za vso pomoč.
Rija ti pa le prosim ostani jutri kje v bližiniuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nujno prosim za pomoč/informacije
11.5.2009 21:06:12   
amaya
joj..upam, da se reši vse v prid malčici...javi, kako si rešila

user posted image pa eno pikapoko za njo in mamico


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?