|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zadnja možnost
28.5.2009 7:48:18   
patricijap
A lahko kdo priporoča kakšnega res dobrega partnerskega terapevta?? 


Kakšne pravice in možnosti bi imela kot mati samohranilka, tiste ki to ste kako vam gre??


Nikoli si nisem mislila da bom take odgovore potrebovala auser posted image

Z mojim partnerjem imava namreč resne težave že kar nekaj časa in če ne bi bilo najinega 9 mesečnega sončka bi jaz to že definitivno končala. Terapevt se mi zdi še edina možnost, predvsem čutim da moram še to poskusit zaradi otroka, ker kot očka je pa ok . Ne mi govorit prosim o pogovoru, ker se z njim to ne da mu lahko poveš, napišeš, narišeš pa itak ne šteka, enostavo niti ne razume da imava resen problem.

Hvala vsem za odgovore!!!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zadnja možnost
28.5.2009 8:06:43   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: patricijap

A lahko kdo priporoča kakšnega res dobrega partnerskega terapevta?? 


Kakšne pravice in možnosti bi imela kot mati samohranilka, tiste ki to ste kako vam gre??


Nikoli si nisem mislila da bom take odgovore potrebovala auser posted image

Z mojim partnerjem imava namreč resne težave že kar nekaj časa in če ne bi bilo najinega 9 mesečnega sončka bi jaz to že definitivno končala. Terapevt se mi zdi še edina možnost, predvsem čutim da moram še to poskusit zaradi otroka, ker kot očka je pa ok . Ne mi govorit prosim o pogovoru, ker se z njim to ne da mu lahko poveš, napišeš, narišeš pa itak ne šteka, enostavo niti ne razume da imava resen problem.

Hvala vsem za odgovore!!!





In ta problem je? Da ne šteka?



(odgovor članu patricijap)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zadnja možnost
28.5.2009 8:41:44   
patricijap
ssevin....a je pomembno kaj je problem?

odkrito rečeno  se mi ne da pisat o tem, ker bi mi itak odgovorile  da sem nora da sem sploh še tu  kje sem......user posted image  , preveč je vsega dolga in zamotana zgodba...on je že obiskoval psihoterapevta zaradi depresij, tudi sama sem bila že poleg, pa ni ravno hasnilo ....on ni imel glih interesa......zato pa prosim za kakšen nasvet ....

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zadnja možnost
28.5.2009 8:48:31   
ssevin
Ne vem kaj ti naj rečem, res ne vem. Lahko pa te tolažimo tukaj in ti zaželimo sreče, dosti sreče.

(odgovor članu patricijap)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zadnja možnost
28.5.2009 8:57:15   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: patricijap

on je že obiskoval psihoterapevta zaradi depresij, tudi sama sem bila že poleg, pa ni ravno hasnilo ....on ni imel glih interesa......zato pa prosim za kakšen nasvet ....


potem pa tudi zdaj kak terapevt ne bo pomagaluser posted image  žal....

Sicer pa tako sama veš kakšno je stanje pri vama, zato se pa moraš sama odločiti. Ali se predaš v usodo in živiš še dalje tako....... ali pa preprosto greš.......



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu patricijap)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zadnja možnost
28.5.2009 9:25:48   
gita10
Včasih mislimo, da je bolje za otroka, da ostanemo skupaj, vendar poznam kar nekaj primerov, ko se je otrok razcvetel, ko sta se starša končna ločila. Predvsem če sta oba dva dobra starša. Če je kot oče dober bo z otrokom obdržal dober kontakt in bo otrok avtomatsko imel oboje - mir v hiši in oba dva starša. želim ti veliko mirnih živcev ter srečne v novem življenju, ker mislim, da si se že odločila

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zadnja možnost
28.5.2009 11:04:33   
Anonimen
Ravno zadnjič se v knjižnici vzela eno zloženko, na kateri je pisalo družinska mediacija. Ker sem najprej narobe prebrala sem mislila, da piše meditacijauser posted image ...sem jo pa žal ravno včeraj vrgla v smeti, nisem pa si zapomnila kdo jo izvaja. Če pa pogledaš na googla, pa ti vrže ven kar nekaj naslovov. Poglej, morda pa kaj najdeš!

Srečno!

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zadnja možnost
28.5.2009 12:57:55   
mojamura
če si le ena stran v partnerstvu prizadeva rešiti težave, ki so, kot sem razbrala iz tvojega pisanja, vidne samo tej eni strani - potem noben terapevt oz. mediacija ne bo pomagala.
Z drugimi besedami, če tvoj partner ne vidi problema in si misli, da si stvari umišljaš oz. ni pripravljen vložiti nekaj svojega truda v vajin odnos, se oprosti na prispodobi, ti lahko na trepalnice postaviš in terapevt poleg tebe, pa ne bo nič koristilo.

nekoč sem bila samohranilka oz. enostarševska družina in mi nama je bilo z mojim sinom super, ko sva ujela nek skupni ritem in lahko prosto zadihala.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu patricijap)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zadnja možnost
28.5.2009 15:40:58   
urška
meni je všeč christian gostečnik. 

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zadnja možnost
29.5.2009 7:05:45   
patricijap
urška a mi prosim lahko napišeš kako pa prideš do njega oz. kje dela??

Hvala za mnenja, je res hudo ko si samo ena stran prizadeva, a sem kot že tolikokrat doselej najbrž spet naivna user posted image  ko razmišljam da zdaj pa mogoče bo kaj iz njegove strani - zaradi otroka. Saj če ne bi živel pri meni v mojem stanovanju bi seveda jaz  že spokala, a kljub temu da sem mu že nekajkrat rekla naj gre -vsaj za nekaj časa stran in da bo imel možnost biti z otrokom,  ga ne premaknem nikamor--ne vem najbrž ga bom mogla kar fizično ven vrečuser posted image  . Groza kaj pišem in razmišljam...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zadnja možnost
29.5.2009 7:42:26   
db
glje tu sem najdla en članek če ti bo kaj pomagalo sicer je mal star ampak neke info so in se lahko naprej obrneš

dajem ti nekaj predlogov, kako se boš lahko izkopala iz čustvenih bolečin.

Skupina za razporočene deluje na družinskem frančiškanskem inštitutu v Ljubljani in Mariboru. Sam hodim v Ljubljano in srečanja so vsak prvi in tretji torek v mesecu ob 20 uri pri frančiškanih. Samo za letos (konec maja) je skupina zaključila s srečanji in bo ponovno srečanje šele septembra 2008. Skupino vodi pater dr. Christian Gostečnik. Prijave niso potrebne (vsaj za Ljubljano ne). Če potrebuješ še podrobnejše informacije, jih pokliči na njihovo številko 01 200 67 60. Oglasila se bo najverjetneje elektronska tajnica, kjer pusti svojo telefonsko številko in poklicali te bodo nazaj.

Tudi sama se lahko pogovoriš s patrom Gostečnikom, ki je do pred nedavnim bil na voljo vsak petek. Samo priti moraš zgodaj v Ljublajno k frančiškanom, ker so čakalne vrste dolge.

V Ljubljani pri jezuitih obstaja tudi skupina Srce (za razporočene), ki jo vodi pater Vilijem Lovše. Tudi pri njih je vsak dobrodošel in z veseljem mu pomagajo vsi (člani s svojimi izkušnjami in voditelj). Imajo tudi svoje glasilo (če hočeš, ti ga lahko pošljem). Predlagam, da se tam obrneš na go. Heleno Reščič [helena.rescic@kks-kamnik.si]. Žal mi čas in obveznosti ne dovoljujejo, da bi se udeležil njihovih srečanj, ki jih imajo sicer vsak ponedeljek po večerni maši, ki je ob 19:00 uri.

Dobri terapevti, kjer si boš lahko ponovno izgradila svojo samozavest, so:
- Alenka Berlot Košiček (svoje članke ima v prilogi dela Ona) MI DVA - Studio za kvaliteto odnosov, Podgorska pot 1 A, 1241 Kamnik Telefon: 031-318-652
(cena ure terapije: 37€)
- pater Beno Lavrih (mobitel: 041 264 800)

Sploh ni važno, če si bila poročena cerkveno ali ne. Vsi zgoraj navedeni ti bodo radi priskočili na pomoč in tako ublažili tvojo bolečino.



(odgovor članu patricijap)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zadnja možnost
30.5.2009 15:08:47   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

IZVIRNO SPOROČILO: patricijap

on je že obiskoval psihoterapevta zaradi depresij, tudi sama sem bila že poleg, pa ni ravno hasnilo ....on ni imel glih interesa......zato pa prosim za kakšen nasvet ....


potem pa tudi zdaj kak terapevt ne bo pomagaluser posted image  žal....

Sicer pa tako sama veš kakšno je stanje pri vama, zato se pa moraš sama odločiti. Ali se predaš v usodo in živiš še dalje tako....... ali pa preprosto greš.......




Ne more it, ker je njeno stanovanje...user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zadnja možnost
2.6.2009 9:32:44   
urška
oprosti, ker ti tolk časa nisem odgovorila, ampak se še ne znajdem dobro na tem novem forumu. sem šele danes ugotovila kako pridem do debat v katerih sodelujem.

bi ti pa svetovala, da pokličeš v frančiškanski samostan v LJ pri tromostovju in ti bojo tam znali najboljš povedat kaj in kako. upam, da sem kaj pomagala.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zadnja možnost
3.6.2009 10:51:46   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: db
Skupina za razporočene ....
pogovoriš s patrom Gostečnikom,
....pater Vilijem Lovše.
.... pater Beno Lavrih (mobitel: 041 264 800)
Sploh ni važno, če si bila poročena cerkveno ali ne.

Za kvaliteten obstoj družine je potreben kvaliteten partnerski odnos. Torej naj vas ne zavede, da ker so patri, da gre za cerkev. npr.pater Gostečnik ima 3 (tri) doktorate, od tega dva s področija psihologije. Družina je vrednota in gre za visoko strokoven pristop.

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?