|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sem noseča?
1.7.2009 9:26:37   
lunka1
Pozdravljene mamice in bodoče mamice!

Sem nova tukaj, a že nekaj časa spremljam tale forum. No, moje stanje je takole: z mojim si želiva dojenčka. Ker imam M cikle precej točne (28 dni) sva se imela rada 3x v času ovulacije. user posted image bi sicer morala dobiti v ponedeljek 6.7., a sem imela že ob sobote nek izcedek, ki bi lahko bil vgnezdvena krvavitev. Pred tem sem bila napihnjena in sem imela rahle krče, prsi trde in občutljive, pa še malo so zrasle pravi moj user posted image . No, danes zjutraj sem delala test clerablue in mi je pokazal plusek (sicer rahel, ampak bi je...). Vem, da je vsaj 5 dni prezgodaj, ker bi morala počakat izostanek in ga tudi bom in bom takrat še enkrat opravila test. Vseeno pa me zanima, če je možno da je test pokazal nosečnost?


lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sem noseča?
1.7.2009 9:30:02   
NATAŠA35
mislim, da je vama uspelo...meni je CB kar zanesljiv, ker mi je že 3x pokazal user posted image , pa so bili ka šibki....poskusi še en test ponoviti čez nekaj dni, pa boš videla, ali je to to....

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sem noseča?
1.7.2009 9:32:58   
Tanik
saj veš možno je da si noseča. preveri še enkrat po izostanku.
user posted image


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sem noseča?
1.7.2009 10:25:26   
Pingvinčica
Če je bil + potem je skoraj sigurno, da si user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sem noseča?
1.7.2009 11:55:05   
hektorina
user posted image user posted image user posted image Nikoli ne delim aplavza brez vezeuser posted image . Siuser posted image !

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sem noseča?
1.7.2009 12:09:45   
Mbee
clear blue ne zataji...vsaj pri meni ni!!!! čestitam mamiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sem noseča?
1.7.2009 12:11:10   
Anonimen
ja, CB je zanesljiv. nevemkolikokrat sem delala test in vedno je bil 100%...
zato, cestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mbee)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sem noseča?
1.7.2009 12:40:22   
lunka1
Waw, punce super ste, hvala za podporo user posted image

Me pa zanima glede tega izcedka, no saj sploh ne vem, če bi ga imenovala tako... Sem ga imela v soboto zvečer malo na papirju in hlačkah, pa potem vsak dan po malo (res, za pol kapljice...). Toliko "slabega" je napisanega o njem... Sem pa klicala mojo G in ji povedala za test, pa mi je rekla, da naj bi na pregled prišla šele pri 8 tednih (jaz pa sem očitno nekje 3-4). Pozabila pa sem ji povedat o izcedku... A bi jo bilo bolje še enkrat poklicat in ji povedat, ali naj počakam vsaj še do ponedeljka oziroma torka, ko bo M izostala? Ker me zanima glede tega in ne bi rada, da bi bilo kaj narobe. Da bi vsaj kri dala pregledat. Kaj je s tem Dabrostenom al kaj je že?

Hvala, super ste user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sem noseča?
1.7.2009 22:48:00   
MAŠKA
Lunika najprej čestitke za plusek. Glede pregleda mislim, da je čisto OK, če greš okorog 8. tedna. Takrat je sigurno že viden srček, če je vse vredu. Če greš prej in če srčka še ni, si samo v skrbeh in se ti dnevi neskončno vlečejo. Vsaj pri meni je bilo tako. Najprej preživela 2 ss, potem zanosila in šla pri 6t na pregled in se je videla le nosečnost v maternici, srčka pa ni bilo. In potem je sledilo čakanje neskončno dolga 2 tedna. Takrat pa je srček že bil in plodek je veselo migaluser posted image

Če izcedki niso močni, se ti h G nič ne mudi. Namreč tudi, če gre kaj narobe, zgodnjega splava nihče ne more preprečiti. Tisti izcedki pa bi lahko bili vgnezditvena krvavitev. Seveda pa moraš takoj iti, če bi začela močneje krvaveti. Pa upam in želim ti, da ne boš!user posted image

Glede Dabrostona - meni ga je predpisala na mojo željo preventivno, ker sem imela prej že dva splava. In potem sem pri 9. tednih zopet zakrvavela, kljub temu, da sem ga jemala. Hvalabogu je bilo s plodekom vse ok. Sicer pa Dabroston prepreči le 2% splavov, če je bil vzrok za njih pomanjkanje nosečniškega hormona. Če pa je vzrok genska napaka, potem Dabroston ne pomaga nič in v takem primeru je bolje, da narava opravi svoje.

Če boš imela močnejše izcedke oz. krvavitve potem stopi do G, ampak pred izostankom M, dvomim, da ti bodo kaj predpisovali.

Glede na to pa, da je to tvoja prva nosečnost in da še nimaš za seboj nekih splavov, daj slabe misli na stran in bodi optimistka, ker ni razloga, da bi se sekirala v naprej.user posted image .

Pa lepo nosečnost ti želim!



< Sporočilo je popravil MAŠKA -- 1.7.2009 22:55:10 >


_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sem noseča?
1.7.2009 22:57:26   
Anonimen
Če je plusek, je plusek!
Čestitam! Želim ti čim lepšo nosečnost!

(odgovor članu MAŠKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sem noseča?
2.7.2009 0:30:18   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

Če je plusek, je plusek!
Čestitam! Želim ti čim lepšo nosečnost!


Enako, in zdravega user posted image .    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sem noseča?
2.7.2009 20:44:02   
mamamajča
če je plus, je 100% plus. Ker samo v nosečnosti izločaš hormon, ki ga test zazna. Torej si nosečauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?