|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mleko v prahu
14.5.2005 18:36:38   
Anonimen
A ga je katera dajala oziroma ga daje svojemu:duda:
To mleko je od Pomurskih mlekarn.
A ga dam lahko moji 8 mesečnici in kolikšne so merice.Na škatli tako čudno piše.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mleko v prahu
14.5.2005 18:43:10   
tia&silvija
Jaz s tem mlekom delam razne kašice, ki se pripravljajo z mlekom. 1dcl vode + 3 merice.
To mleko lahko dajaš otroku če že lepo je meso, ker baje to mleko ne vsebuje toliko železa kot ga adaptirano mleko.

LP, S&T

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mleko v prahu
14.5.2005 18:57:33   
Anonimen
Aja.....to se pravi,da ji lahko delam recimo rižolino s tem mlekom.
Meska jeva dvakrat na teden,pa dojiva se še.

Hvala S&T

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mleko v prahu
14.5.2005 19:32:15   
tia&silvija
Če imaš dosti svojega mleka je boljše, da te kašice narediš s svojim mlekom!
Mi smo sicer stari 6m+2t in se ne dojiva ampak pije Milumil2 (samo zjutraj) in ker jeva tudi že vso zelenjavo, mesek in sadje sem se odločila, da bom kašice naredila raje s Pomurskim mlekom in ne z navadnim alpskim mlekom. Je en pediater reku, da je mleko v prahu razdeljeno na manjše delčke (manjše molekule) kot aplsko mleko, zato tudi manj možnosti da otrok dobi alergijo na mleko (ne me spraševat v detajle ker še sama ne vem točno za kaj se gre). Ampak je očitno, da je Pomursko mleko boljše kot alpsko. Je pa res, da pa Pomurskega ne smeš prekuhavati, zato moraš za pripravo npr. gresa uporabiti alpsko mleko.

LP, S&T

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mleko v prahu
14.5.2005 22:05:05   
bunkica
oj!
Jaz mojima dajem to pomursko od 9.mes.in jima paše.........merice so pa na vsakih 30ml-ena žlička...........

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mleko v prahu
15.5.2005 17:09:37   
Pupica
**** meni je ljubše kar prilagojeno mleko.Sploh sedaj ko jemo že čokolinota, vzamem tistega probiotičnega Hippovega, pa se mi zdi super:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Mleko v prahu
15.5.2005 19:29:34   
Anonimen
Saj jaz sem ji do sedaj dajala Hippovega,ampak ga ne mara več.Kašic ji pa nikol nisem delala iz njega,ker se mi je zdelo da bi bro preveč ˝nasitljivo˝:ups:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Mleko v prahu
15.5.2005 21:06:44   
puncica
Ja mi ji jo dajamo zvečer ko zaspi in zjutraj ob petih. Ji damo 160ml vode pa 4 merce, tok namreč spije za en obrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Mleko v prahu
15.5.2005 21:42:03   
Anonimen
Bom raje zjutraj probala ne zvečer,če bo slučajno kakšna reakcija.
Punčica ti pa malo manj močno dozo narediš kajne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?