|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otok KOS -Grčija
19.8.2011 15:31:43   
diana 28
Pozdravljeni,


V septembru bi se rada odpravila v Grčijo in me zanima ali je lep ta otok KOS, ker ponudbe je precej, vendar me ne prav prepriča po občutku...

Druga varianta bi bila Rodos ali Kreta vendar je manj prostega oz ni prav veliko last minute ponudbe.

Prosim za vaše izkušnje user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otok KOS -Grčija
19.8.2011 19:23:10   
josephine27
Če bi sama izbirala: 1. Rodos
                          2. Kos
                          3. Kreta ( meni ni bila preveč všeč, čeprav je kar velika in je verjetno odvisno kam greš. vsekskor mi je od vseh grških otokov, ki se jih obiskala najmanj pri srcu)

Če pa nimaš otrok pa je na prvem mestu zabava potem sta bolj kot Rodos primerna Kos al pa Kreta.


_____________________________



(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otok KOS -Grčija
19.8.2011 19:44:25   
Felicita
jest sem bla na rodosu in na kosu, oboje sem uživala... obe glavni mesti sta prijetni, obvladljivo majhni; na rodosu je več za počet (aquapark, dolina metuljev, ...), na kosu pa pač... kolesariš user posted image edina stvar, ki je mene na kosu mal motla je bil stalen, ampak res stalen veter. čeprov je pa velik bolj znosno zaradi tega user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otok KOS -Grčija
19.8.2011 22:38:20   
diana 28
Hvala za vaše odgovore... Sicer iščem bolj miren otok... Do sedaj sta mi bila zelo všeč Kefalonija in Samos.... Pri Kosu se bojim, da je preveč zapuščen in umazan. A je res tako? 

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otok KOS -Grčija
20.8.2011 8:20:06   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Hvala za vaše odgovore... Sicer iščem bolj miren otok... Do sedaj sta mi bila zelo všeč Kefalonija in Samos.... Pri Kosu se bojim, da je preveč zapuščen in umazan. A je res tako? 


od kje pa ta ideja? meni se ni zdel nič bolj umazan kot rodos, kvečjemu manj.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otok KOS -Grčija
20.8.2011 21:10:06   
diana 28
user posted image Ne vem od kod ta ideja. Verjetno sem dobila tak občutek ko sem še dolgo nazaj videla neke slike od bivše sodelavke in se mi je zazdelo, da je bolj umazan otok. Me pa veseli, da ni tako...

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...
Najboljši slovenski ranči za družine
Preverite seznam najboljših slovenskih rančev za družino po regijah, ki smo si izposodili na spletni strani Kamzmulcem.s...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?