|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odmrtje ploda
28.5.2005 9:15:04   
Anonimen
Mene pa zanima, ali je možno, da ima nosečnica še vedno prisotne znake nosečnosti v primeru odmrtja ploda oz. ali ti nosečniški znaki prenehajo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Odmrtje ploda
28.5.2005 9:17:47   
Anonimen
Vsi znaki nosečnosti so enaki še 14 dni po odmrtju ploda.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Odmrtje ploda
28.5.2005 17:02:53   
špelin@
Glej, meni je sinček umrl v 20. tednu nosečnosti in nisem niti slutila, da bi bilo kaj narobe :zmeden: Počutila sem se nosečo, imela sem otekle in boleče prsi,... Nobenih krčev, bolečin, izcedka.

Nosečniški znaki so pri meni izginili po porodu oz. abraziji.

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Odmrtje ploda
29.5.2005 20:16:02   
puri
Jaz sem imela nosečniške znake še kar nekaj časa po abraziji!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Odmrtje ploda
30.5.2005 7:16:26   
Katjusa3
Naj te potolažim.
Pri meni pa se je pojavilo malo rjavega izcedka, nato so čez noč uplahnile prsi, no drugi dan pa pregled, pa UZ, pa abrazija (pri dveh ss isto).
Želim ti vso srečo in da ti tega ne bi bilo treba poskusit

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Odmrtje ploda
30.5.2005 9:02:37   
ElaM
Meni so popolnoma prenehali po abraziji. Par dni pred ss, pa so uplahnila prsa oz. so bila manj boleča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Odmrtje ploda
31.5.2005 23:37:10   
eva1
Meni so prenehali znaki pri 8 tednih(prsi uplahnile, nič slbosti...)pa sem bila še vedno noseča! Pri 10 tednih pa se se znaki nosečnosti spet pojavli! Tako da ni enega merila!
Lp, Eva in Luka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?