|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trampolin-od katerega leta???
15.5.2009 18:28:46   
sonchek
Hej...zanima me kdaj je trampoln primeren za otroka, pri kateri starosti...nikjer ne kajdem, zakaj bi bil lahko škodljiv in zakaj koristen, ali mi katera lahko pomaga?

hvala

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trampolin-od katerega leta???
15.5.2009 19:40:24   
jakaracman
Naša skače od 2 let naprej.Drugače pa je nekaj napisano na int strani akrobat.si

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trampolin-od katerega leta???
15.5.2009 21:12:50   
Aja1
Naša je na začetku (pri letu in pol) samo sedela gor, drugi so pa skakali. Čez ene tri mesece je pa že veselo skakala. Torej par mesecev pred drugim RD.

_____________________________




(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trampolin-od katerega leta???
15.5.2009 21:19:11   
sončnica14
Naš štiriletnik skače in uživa, presenetil pa nas je enoletnik, ki prav tako maksimalno uživa (malce poskakuje, teče, se valja in smeje do ušes).

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trampolin-od katerega leta???
15.5.2009 21:24:28   
Lara28
Pri nas ga imamo na dvorišču in ker je okoli veliko otrok, je kar naprej zaseden. "Guncajo" pa se na njem tudi dojenčki - mlajši od leta, tam ene 10 mesecev je bil menda bil star sosedov pobič, ko je že veselo hopsal. Sem tudi nekje brala, da je trampolin zelo priporočljiv, sploh z vidika razvijanja koordinacije in ravnotežja.
Naš skače nekje od dobrga leta in je zdaj pri treh že pravi mali akrobat.
Je pa verjetno odvisno tudi od otroka. En mulček tu blizu je star štiri, pa ga niti prav pogledat nočeuser posted image .

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trampolin-od katerega leta???
16.5.2009 6:46:41   
uursa
Pri nas sta tavelka in tamali navdušena nad trampolinom, ampak - nočem strašit - je treba bit previden. Lani ga je imela bratova družina postavljenega pred hišo in celo poletje je bila gužva na njem. Jeseni, ko so ga razstavljali pa nalomljena cev obroča na dveh mestih. Raje ne pomislim kaj bi bilo, če bi se zgodilo, če bi se prelomila, ko bi bil kateri od otrok gor. Poleg tega je bila hči štiri dni na otroški kirurgiji - ne zaradi trampolina - in v tem času so bili trije otroci tam zaradi poškodb na trampolinu. Tako, da je treba bit previden.

Lp

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trampolin-od katerega leta???
16.5.2009 10:04:15   
Lara28
uursa - se popolnoma strinjam s tabo. Pri našem vedno nekdo od staršev pazi, kaj počnejo in da se ne razživijo preveč- Pa imamo pravilo, da več kot 2 naenkrat ne smeta noter, izjemoma če so sami majhni (do 3 let) pustimo tri noter. Je pa naš trampolin okoli 3,5 m premera.

(odgovor članu uursa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trampolin-od katerega leta???
16.5.2009 10:46:20   
uursa
Lara28 - po moje so večji problem večji otroci, ki si še več upajo in so tudi težji. Osebno mi je trampolin zelo vredu, pazit je pa tako ali tako treba pri vseh stvareh.

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trampolin-od katerega leta???
16.5.2009 14:13:28   
sanja nk.
primeren je od tam nekje ko shodi 1 leta se mi zdi, seveda je pa odvisno od otroka...je pa super za razvoj gipčnosti in ravnotežja....priporočljiva igračka..tudi za starce user posted image

(odgovor članu uursa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trampolin-od katerega leta???
20.5.2009 9:52:48   
Ekaz
Baje za majhne otročke ni priporočljiv, ker imajo še "lufta" v glavici in se možgančki preveč pretresejo. Tako je prodajalka razložila sodelavcu, ko je kupoval trampolin.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trampolin-od katerega leta???
20.5.2009 11:24:30   
k1
naša je imela metrskega pri 3 letih, zdaj pri 4 smo nabavili 3metrskega. ga že ful obvlada. kolikor sem brala o  trampolinih, so kar dobri vsaj kar se centra v možganih tiče za ravnotežje, za lepšo pisavo v šoli in ne vem kaj še vse. sem že pozabila, kje sem to brala. je bilo kar zanimivo za prebrati. če najdem, priponkam, ker je bilo kar dosti pozitivnih stvari glede tega.

so pa lahko nevarni, po moje pri starejših. kolegica dela na urgenci, pa je ful veliko poškodb, če otroci niso previdni.



(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trampolin-od katerega leta???
20.5.2009 11:26:14   
k1
aha, evo nekaj uporabnega glede trampolina:

http://www.atletskiklubspela.si/?PID=3&CID=186

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?