|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj namesto flaške mleka
15.6.2009 20:28:32   
lotty4
Pozdravljene

Pri 16ih mesecih  hčerka še vedno trikrat na dan po obroku spije deci mleka, aptamila. Pa bi rada nleko zamenjala za navadnega. Pa ne vem ali naj alpskega, ali poltrajno mleko, ali naj kar kravjega od kmeta, ali kozjega, Ali naj mleko zalivam z vodo, ali naj ga sladkam. Kaj ste storile ve.
Od vsega tega je toliko strokovnih informacij da sem popolnoma zmedena, pediater mi je svetoval naj še naprej uporabljam aptamil +1, ampak meni se to ne zdi več smiselno, ker je vse druge mlečne izdelke, le mleko zahteva po obroku in noče čaja ali druge tekočine.

Hvala 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj namesto flaške mleka
15.6.2009 21:31:44   
potepinček
Alpsko mleko 3,2 ali 3,5 z dodatkom 10% vode. Po mesecu dni lahko začneš dajati samo mleko.

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj namesto flaške mleka
15.6.2009 22:45:14   
sazi
Nikoli nisem razumela zakaj Alpsko mleko? Pa saj trajno mleko pa ja ni najbolj zdravo in primerno.
Naš mali že zelo dolgo pije polnomastno nehomogenizirano mleko (ga prodajajo v plastenkah) in nikoli ga nisem mešala z vodo.

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj namesto flaške mleka
15.6.2009 22:45:52   
Najaa
Pri tej starosti ji komot lahko daš alpsko mleko. Z vodo ne rabiš mešat, ker to ni potrebno.

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj namesto flaške mleka
16.6.2009 9:37:54   
Splišni
Moj mleka (alpskega) po tem, ko smo prenahali z Aptamilom (pri enem letu) ni hotel pit, zato sem mu dala kakav, tega ima pa rad. In sicer z alpskim mlekom.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj namesto flaške mleka
16.6.2009 14:38:00   
mateyka
naša bo pila AM dokler bo hotela. zakaj bi ji ga pa vzela, če ga še hoče pit? naša pije milumil 3, za po enem letu. prirejen prav za take škorce kot so naši.
sicer smo ji dali za probat navadno kuhano mleko, pa ga ne mara preveč (par požirkov zarad lepšega in konec).. samo AM je definitivno bolj primeren zanjo.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj namesto flaške mleka
16.6.2009 14:41:58   
piko12
Moj je do 18m pil aptamil, potem pa sem mu dala Planika nehomogenizirano mleko. Malo ga pogrejem in ne mešam z vodo. Sprejel ga je brez problema, zdelo se mi je samo, da par dni malo bolj redko kaka. Ampak mogoče je bila kaka viroza. Pije pa še zdaj pri skoraj 2 letih zjutri pa zvečer do 2dl.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?