|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izposoja prenosnega DVD predvajalnika
16.6.2009 13:54:53   
Metuljček Cekinček
Ali poznate kakšno podjetje, ki izposoja prenosne DVD predvajalnike?

Potrebujemo ga za vožnjo na morje in se mi zdi malo predraga investicija.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izposoja prenosnega DVD predvajalnika
16.6.2009 13:56:46   
valerija77
Oprosti ampak 100 eur se ti zdi neka "investicija"?

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izposoja prenosnega DVD predvajalnika
16.6.2009 13:59:30   
Anonimen
Lahko gres, ce imas zeleno pika kartico v mercator tehniko in ga vzames na obroke.

(odgovor članu valerija77)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izposoja prenosnega DVD predvajalnika
16.6.2009 14:15:23   
potepinček

IZVIRNO SPOROČILO: valerija77

Oprosti ampak 100 eur se ti zdi neka "investicija"?


Tudi 100 EUR je investicija (lahko zelo velika, če zaslužiš 400 ali 500 eur!!??) Jaz žal ne poznam nikogar, ki bi posojal. Tudi sama za ta namen ne bi šla v nakup.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izposoja prenosnega DVD predvajalnika
16.6.2009 14:25:51   
Metuljček Cekinček
Sem našla nekaj videotek, ki izposojajo DVD predvajalnike in jih bom poklicala. Cena je kar visoka (20 € za en teden), tako da se mogoče bolj splača nakup. Ali pa bomo ostali na pravljicah in pesmicah iz CD predvajalnika user posted image .

Moram priznati, da nimam samo 500 € plače, pa se mi vseeno zdi 100 € investicija, če bom DVD predvajalnik uporabila samo dvakrat na leto.

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izposoja prenosnega DVD predvajalnika
16.6.2009 14:42:02   
Nika v službi
Kaj pa če povprašaš naokrog pri znancih in prijateljih, mogoče pa kdo ima in bi bil pripravljen zadevo posoditi.

Generalno pa se zelo strinjam s tabo - tudi meni je taka investicija čisto preveč visoka glede na izkoriščenost. Pa imam prav tako nekaj kratnik 500€ plače....

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izposoja prenosnega DVD predvajalnika
16.6.2009 15:22:52   
Naja31
Meni se zdi kaj takega sploh neumno kupovati, če veš, da boš zdaj rabil samo za 1x. Sploh pa če si ne moreš privoščiti.
A morajo otroci res povsod buljiti v ekran? Tudi med vožnjo?







(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izposoja prenosnega DVD predvajalnika
16.6.2009 15:26:33   
Nika v službi
Tukaj ne gre za vprašanje privoščiti si ali ne - gre za to, če se ti zdi smiselno dajati toliko denarja, torej za upravičenost (ekonomičnost) nakupa. Primer: če grem 1x ali 2x letno smučat, si ne bom kupovala komplet smučarske opreme, ampak si jo bom sposodila, pa čeprav bi si jo po dohodkih lahko privoščila.

Zame je izposoja smiselna, če uspešno zamoti otroka na dolgem potovanju.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izposoja prenosnega DVD predvajalnika
16.6.2009 15:32:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Zame je izposoja smiselna, če uspešno zamoti otroka na dolgem potovanju.


Včasih smo se vozili na morje po 6 ur. Kako so nas pa takrat zamotili? user posted image
Mi vem, da smo se šli igre ala živali na črko G, nadaljuj stavek ipd...
No, mi nimamo tvja niti doma, tko da glede izposoje sploh ne vem nič.user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izposoja prenosnega DVD predvajalnika
16.6.2009 15:54:15   
Nika v službi
No, v mojem otroštvu s starši nismo potovali z avtom, ampak z letalom in takrat ni bilo treba mene nič zamotit, so vse naredili tetice in strički gor na letalu.user posted image

Zdaj, ko potujemo z našo skoraj 4-letnico, pa bi mi kakšna taka "igrača" prišla prav, če bi seveda pri naši madam palila. Tja do 2. leta starosti so bila naša avtomobilska popotovanja mala mal'ca, zdaj, ko je večja, pa je postala bolj nestrpna oz. neučakana in komaj dočaka cilj (ali vmesni postanek).

Naša pač ni tak tip, TV (ki se tudi pri nas izredno redko gleda) in risank se naveliča po nekaj minutah, tako da DVD player v našem primeru ne bi prišel v poštev. Če pa bi, ga takoj kupim, pardon, si ga izposodim, če mi malo zamoti vsaj 1 urico. Tako ali tako ne more buljit tja noter ure in ure in je še vedno čas za druge igrice - štetje modrih avtomobilov, petje, zgodbice...

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izposoja prenosnega DVD predvajalnika
16.6.2009 22:19:22   
jakaracman
Meni pa je ta predvajalnik ful faj in mala gleda risanke tudi na morju, zvečer, ali pa če avno dežuje.Tako, da meni je to fina investicija in glede na to, da je mala na morju 6 tednov je fino.20 eur na teden je preveč za izposojo, mogoče pa gdo rabljenega prodaja.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izposoja prenosnega DVD predvajalnika
17.6.2009 10:07:23   
k1
maš v hoferju v akciji že za 79 eur. pa namesto izposoje dvdjev si filme  in risanke sami dol potegnete in je to to. 

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Izposoja prenosnega DVD predvajalnika
17.6.2009 12:18:22   
ksenjak
Mi ga imamo in se ful obnese. Mi ni žal 100EUR, ki sem jih lansko leto dala. Pa lahko rečem, da na morju sploh ni nekaj veliko buljil v njega (mogoče pol ure pred spanjem ali še to ne), je pa bil zelo uporaben na dolgi vožnji.

lp

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...




adaptirano mleko
Sanikaa



(68%)

(32%)


Število vseh glasov: 182

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!