|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ultrazvok
6.7.2009 23:02:30   
Anonimen
Imela sem že 2 SS. Sedaj se že več kot pol letu trudiva, da bi zanosila. Odločila sem se, da grem na samoplačniški ultrazvok. Mi lahko katera predlaga kam in koliko je cena. Sem iz LJ.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ultrazvok
7.7.2009 9:51:51   
tejčit
živjo.jaz sem bila za bežigrajskem dvoru cena ultrazvoka je 35eu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ultrazvok
7.7.2009 12:23:56   
Anonimen
tejči t kje za bežigrajskim dvorom? a imaš mogoce tel st za naročanje?

(odgovor članu tejčit)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ultrazvok
7.7.2009 13:28:14   
tejčit
oj za bežigradom tam blizu zdravstvenega doma je ta ambulanta za samoplačnika men so ful fajn
tam vse se da pogovorit z njimi in takoj si na vrsti samo pokličeš.
telefonska je,4364300.
sporoči mi če boš poklicala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ultrazvok
7.7.2009 13:30:26   
tejčit
še naslov ti dam. peričeva ulica 15 bežigrajski dvor

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ultrazvok
8.7.2009 9:19:47   
nati29
A si mogoče bila na pregledu za pregrado? Meni so sedaj po eni uspešni nosečnosti in 2 ss odkrili pregrado, moja G tega ni nikoli opazila, dr. Tomaževič pa je takoj opazil. Ker je to kar pogost razlog za ss in tudi ovira zanositev v nekaterih primerih, ti svetujem, da najperj izključiš pregrado. Jaz sem bila prepričana, da je nimam, sedaj pa čakam na operacijo.

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ultrazvok
8.7.2009 9:35:35   
Anonimen
Ja tudi jaz imam eno nosečnost bp in 3 ,eta starega fantka. Potem pa 2 SS. Sem pa bila po vsakem splavu pri svoji ginekologinji, vendar ni ničesar posebnega opazila. Nati29 a si se ti prijavila na samoplačniški ultrazvok k dr Tomaževiču? Kam?

(odgovor članu nati29)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ultrazvok
8.7.2009 15:59:58   
nati29
Jaz imam tudi skoraj 5 let starega fantka, sem imela en ss lani oktobra in letos februarja, tako da moja G tudi ni videla pregrade, ampak je na podlagi 2 ss sumila, da pregrada je. Dobila sem napotnico pri G, vendar pa je dr. Tomaževič kar za čakat, ker je najboljši. Če ne boš dobila napotnice, tudi samoplačniško opravljajo Uz preglede. Drugače pa pokličeš v staro porodnišnico v Ljubljani po 20. avgustu, do takrat imajo dopuste. Številko pa še sporočim, je nimam tukaj v službi.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?