|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čistilo
29.6.2009 21:14:35   
čipka
Zadnjič-no, kar neki časa nazaj mi je prijateljica prinesla eno čistilo, ki res kao spuca vse. In jaz na to skor pozabim, nakar se ga spomnim, ko sem šla generalno spucat stanovanje. In res. Punce, pa to RES NE MOREŠ VERJET! Čist vse je sčistu. Od umivalnika, do pip, do tenisk, pečice, srebro, pa posodo k sm mela čist zažgano na dnu. Res-nisem mogla verjet. Pa še ful lepo diši.
Klicala sem jo in je rekla, da res čist vse sčisti in da je to čistilo kao biološko predelano in da je sicer dala okol 30€ za njega, ampak se res splača. Ni mi pa povedala kje ga je dobila, zdej se mi pa ne javi, ker je na dopustu.user posted image
Ga bom tut jes vzela drugič, ker je res zakon. Reče se mu BIO7. Bom še drugje povprašala kje se ga dobi ker sem vse trgovine prehodila, pa ga nisem najdla.user posted image A katera od vas ve kje se ga da dobit? Hvala.user posted image


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čistilo
29.6.2009 21:31:37   
lukec
Mene je nakaj časa nazaj ena ženska non stop po telefonu morila z enim bio čistilom, mislim da je bila tud cena tam tam, ker se mi je zdel ful predrag. Žal pa ni povedala iz kere firme kliče.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čistilo
29.6.2009 21:33:48   
lukec
A je to to? http://www.forfamily.si/vse-bo-isto

< Sporočilo je popravil lukec -- 29.6.2009 21:34:10 >


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čistilo
29.6.2009 21:35:08   
Anonimen
vse to dosežeš s kisom, pa sodo...al pa citronko. pa je 100 posto bio, ni skrbi zarad otrok, kolk dobr spereš površine,user posted image da diši pa pol eterično olje v izparilnik nakapljašuser posted image

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čistilo
29.6.2009 21:54:28   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

vse to dosežeš s kisom, pa sodo...al pa citronko. pa je 100 posto bio, ni skrbi zarad otrok, kolk dobr spereš površine,user posted image da diši pa pol eterično olje v izparilnik nakapljašuser posted image


Se podpišem - sem kupovala vse sorte čistil, potem sem pa ugotovila, da beli alkoholni kis že sam čisti boljše kot recimo razni cilit bangi ipd., po potrebi pa uporabiš zraven še sodo in je, kot pravi ulla80, povsem bio, učinkovito in POCENI - liter kisa imam že celo večnost. Vonj po kisu se pa kar hitro razgubi.

30 eur za eno čistilo je pa res absolutno preveč.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 29.6.2009 21:55:44 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čistilo
29.6.2009 22:20:07   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

A je to to? http://www.forfamily.si/vse-bo-isto


Jaaaa..to je ta, hvala. Bom takoj naročila še enga.user posted image   ulla, sem probala s kisom, pa ni šlo dol tist od zažgane posode, pa usnja tut ne.user posted image Zato mi je ta čistiu tok zakon. 30€? hm...ja, je velik, sam glede na to kere piz.darije brezveze kupujem, bom že napraskala tistih 30 za čistil, ker mi je res fajn, no.user posted image


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čistilo
29.6.2009 22:25:26   
Anonimen
ulla, sem probala s kisom, pa ni šlo dol tist od zažgane posode,


to namočiš čez noč, kis al pa  citronka, pol pa sodo na gobico, mal zdrgneš in jeuser posted image jst sam še cet za posodo uporabljam, pa nobenih drugih čistiluser posted image še za cet iščem alternativo, sam kaj ko mam un glup filing, da se more penit, da se lohk posoda pomijeuser posted image

30€ pa ne dam za čistilo...ma u lajfu ne, ni šans....že zato k mi je svinjsko...ma iz inatauser posted image k banda tolk propagirajo to bio in eko, cene pa da te ubije....k bi glih to moglo bit vsem dostopno, glede na to v kakem dreku živimouser posted image

no, jesih je zakonuser posted image

(odgovor članu čipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čistilo
2.7.2009 22:23:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

no, jesih je zakonuser posted image



Ti si zakon user posted image user posted image .
Sem nabavila tri pakunge sode...a bo dovolj za neki casa?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čistilo
2.7.2009 22:25:29   
Anonimen
Ti si zakon user posted image user posted image .
Sem nabavila tri pakunge sode...a bo dovolj za neki casa?


a une tavlkeuser posted image dej še kej drujga počni v lajfu, ne sam pucatuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čistilo
2.7.2009 22:27:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Ti si zakon user posted image user posted image .
Sem nabavila tri pakunge sode...a bo dovolj za neki casa?


a une tavlkeuser posted image dej še kej drujga počni v lajfu, ne sam pucatuser posted image user posted image



Po moje da so tamale.

Po celi trgovini sem jih iskala pol sem pa kr troje vzela user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čistilo
3.7.2009 7:45:01   
robinzon
Mič, sodo kupi v evrospinu, ne vem, če je pol kile več kot 1€. Tole čistilo se meni zdi malo za lese privlečeno, ker vidim, da ima zraven gobico. Te kupiš v mulerju tri kose nekaj čez evro in delajo čudeže. Reče se jim nano gobice in niso za vsako površino.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čistilo
3.7.2009 7:47:41   
Anonimen
Po moje da so tamale.

Po celi trgovini sem jih iskala pol sem pa kr troje vzela


aja, no pol pa dobruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čistilo
3.7.2009 7:57:41   
blaža
Meni s tudi zdi preveč tolko denarja za eno čistilo.

Glede inoxa, itak obstajajo kreme, ki enako učinkujejo, če ne pa tudi z navadnim CIF-om lih tako dobro ščistiš, pa še proti vodnemu kamnu je.

Glede tenisk, pa gre itak že vsaka umazanija z navadnim milom in vodo, al pa z cetom, dol.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?