|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A jih budite?
7.7.2009 17:06:08   
rija
Torej moj mulči se je iz novorojenčka, ki ni spal skupaj 30 minut spremenil v otroka, ki nenormalno veliko spi.....ponoči ca. 10 ur...pa zdaj je začel maratonirat še popoldan....evo, zdaj vleče že čez 3 ure, prejšnjič sem ga po 3,5 urah šla budituser posted image


_____________________________

...vox populi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A jih budite?
7.7.2009 17:08:42   
BUŠICA
pusti lava dok spava.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A jih budite?
7.7.2009 17:09:55   
TomTaylor
če ponoči tudi ok spi, se jz sploh ne bi obremenjevala, ampak bi se kr zraven ulegla in še jz zadremala.user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A jih budite?
7.7.2009 17:10:40   
rija
uh....ne morem....nisem tip, ki bi spal popoldan....pa tudi zvečer ne....jaz vlečem zjutraj user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A jih budite?
7.7.2009 17:17:26   
Hope2
Ravno danes sem mojga prvič zbudila. Ponoči je začel končno spat,podnevi pa še 3x po 1 uro, včasih potegne 2 uri. Danes pa 1x po 1 uro, pa 1x po 3 ure in potem še 3 ure, kljub odprtemu oknu in gremnju, da se je bajta tresla. Inmi je žal, ker že spet sitnari, da bi šel spatuser posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 7.7.2009 17:18:28 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A jih budite?
7.7.2009 17:18:18   
Anonimen
Jaz ga budim, kadar je zunaj tako lepo, da se bojim, da bomo zamudili lepo vreme zaradi njegovega prekomernega drnjohanja. To pride v poštev pozimi, ko lovimo vsak žarek. Da bi ga pa budila, ker bi se mi zdelo, da pač preveč spi, to pa nikoli.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A jih budite?
7.7.2009 17:29:39   
CatJa
Ta starejši praktično ne spi več čez dan, zjutraj ga je pa treba budit, ja user posted image  O ta mlajšem pa raje ne bi. Zdaj se še čez dan ne naspi, ker se ful boji grmenja, ulije se pa itak vsake dve uri enkrat, prekleto vreme jebeno user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A jih budite?
7.7.2009 17:58:00   
Anonimen
Ne.
Razen ce se mudi na avion.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A jih budite?
7.7.2009 18:16:39   
mika
Popoldan več ne spi, razen v soboto je po dolgem času spala. In ker smo imeli piknik in je spala 3 ure, sem jo zbudila. Napaka!!!!! pol ure je potrebovala, da je prišla k sebi, brcala histerizirala..... v glavnem, ko bo spala popoldan je ne bom budila.

Odkar ne spi več popoldan, zvečer zaspi najkasneje do 19ih, tako da še imava midva z možem kaj od večera in spi do 6ih zjutraj. Včasih jo moram zbudit za vrtec, takrat pa ji samo omenim, kaj bo imela oblečeno (kitty hlačke, zonke, miki miško majčko , krilo ipd.) in je v šusu auf.

No, zdaj gre spat...ampak slišim upor, zgleda bo pestro

< Sporočilo je popravil mika -- 7.7.2009 18:17:56 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A jih budite?
7.7.2009 18:16:41   
Freycha
ma kje pa.... naj spi...... sploh, če gre zvečer potem normalno spat, naj otrok spiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A jih budite?
7.7.2009 18:32:28   
Paštetka
moja spita 13 ur ponoči in 3-3,5 ure čez dan user posted image . Jaz ju ne budim. Mali je že tak slokec, da ga sestrica počasi ujame user posted image . Ko spi vsaj ne troši energije user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?