|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Parni sesalec Hoover Steamaway
26.3.2010 16:03:47   
bumerang
Ima katera?
Koliko je delikatna tista "pištola" na cevi za regulacijo pare in sesanja, se kaj nakazuje, da se rado trga?
Kako je s filtri, se dajo sneti in očistiti?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Parni sesalec Hoover Steamaway
26.3.2010 18:52:16   
Hope2
mamo tega http://www.bolha.com/oglas383881149/parni-sesalnik-hoover-steamaway-vma-5860-z-likalnikom-vip-75

Trga se nič ne, pa mož drgne garažo non stop. Filter se sname, saj se opere pod vodo

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Parni sesalec Hoover Steamaway
26.3.2010 19:25:00   
bumerang
Ja, tega sem gledala.
Kako pa poteka sistem filtrov?
Prvi filter je verjetno posoda z vodo, ki jo menjaš. Je cev speljana tako, da gre pod nivo vodne gladine?
Pralni filter je verjetno zadnji. Ste že kdaj poskusili posesati pepel ali kaj podobnega, koliko se kaj umaže?

Moraš tudi destilirani vodi za tank dodajati sredstvo proti kamnu? Kje ga dobiš, koliko stane?

Koliko je uporaben za šipe, pušča silikon kakšne sledi, črte na šipi?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Parni sesalec Hoover Steamaway
26.3.2010 23:57:49   
barika
Hope, mene tudi zanima, če se ga splača nabavit?? sva ga gledala, pa se ne morema odočit (jaz sem smotana, da bi za vsako ga ščistila po uporabi)user posted image , za na hitro posesat ni glih,a ?user posted image

< Sporočilo je popravil barika -- 26.3.2010 23:58:30 >

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Parni sesalec Hoover Steamaway
27.3.2010 7:50:19   
bumerang
Hope, brez skrbi, jaz ga bom sčistila po vsaki uporabi, ampak zgornje me še vedno zanima. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Parni sesalec Hoover Steamaway
29.3.2010 9:42:15   
Hope2
Sem se šele zdaj spomnila na toel temo.

Jaz tega sesalca še nisem prijela v roke, ker mi je odveč oz mam občutek da z običjanim delom prej opravim. Mogoče če bi ga začela redno uporabljat, bi imela drugačno mnenje, ker moja prijateljica celo bajto s tem puca non stop. Pri nas ga uporablja moj mož non stop v garaži (sol, sneg, svinjarija od avta, prah, blato, kamenčki oz pesek, poplavljena garaža....),  občasno še po bajti in z njim spuca AIREX blazino za malčka in kako šipo.

Jaz ti ne znam odgovorit na vprašanja, mi je pa tole mož zapisal: Sesalec ima sistem pralnih filtrov: pred motorjem in Hepa pralni izpustni filter, cev gre pod nivo gladine, če uporabijo destilirano vodo ni potrebno dodajati sredstva proti kamnu. Informacije o ceni pri zastopniku: www.hoover.si

Za šipe je super in ne pušča sledi, vodo zelo dobro posesa, tudi tla so takoj suha,edina pripomba, ki jo imam je na težo enote in s tem povezano mobilnost, mi ga itak uporabljamo kot drugi sesalec.



Še to, jaz ga definitivno ne bi pogrešala, moj mož, ki je itak frik na take stvariuser posted image , pa pravi, da mora biti pri bajti in je zelo praktičen in uporabenuser posted image




< Sporočilo je popravil Hope2 -- 29.3.2010 9:47:23 >

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Parni sesalec Hoover Steamaway
29.3.2010 14:21:04   
bumerang
No jaz imam enega že več kot deset let in mi je pred tedni spustil dušo in premišljujem, da se mi ga ne splača popravit, ker lahko dobim tega za okoli 300€. Tako da težo in okretnost takih sesalcev približno poznam, vem pa tudi, da brez takega sesalca definitivno ne morem.

Tisti filtri pred motorjem so tudi snemljivi? Ok, vidim, da si napisala pralni, ampak za vsak slučaj še posebej vprašam.

Pa hvala za vse informacije!



_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Parni sesalec Hoover Steamaway
29.3.2010 19:34:40   
Hope2
Mogoče še tu kaj najdeš. http://www.hoover.com/

imaš tudi manual oz navodila, kjer sigurno najdeš vse odgovore

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Parni sesalec Hoover Steamaway
29.3.2010 20:25:35   
bumerang
Slovensko stran že poznam ampak tam ni dovolj informacij.
Na tejle zadnji pa sesalca ne najdem, ga ni med predstavitvami.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?