|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dopustniška avantura
7.8.2009 14:55:06   
gloss
Da vas spomnim, kdo sem.Punca stara 28 let.Partner me je po 6 letih veze varal.Pustila sem ga.Glede skupnih stvari sva vse uredila in pobegnila na dopust.20 dni sem bila na morju.Prve dni sem se rehabilitirala od bolečine, dosti plavala se sončila in spoznavala nove ljudi. Spoznala sem fanta-domačina-enako starega kot jaz.Bila sva neprestano skupaj 10 dni.Počela vse!Bivšo vezo je izbrisal v samo 10 dneh.Fenomenalen moški je-očarana sem nad njim.Počutim se kot boginja-tako se lepo obnaša do mene.Tudi on se je zaljubil v mene.Zdaj, ko sem doma v Sloveniji mi pošilj sporočila, naj se preselim k njemu v Dalmacijo, da bo on za mene skrbel.Totalno sem zmedena.Vem, da ni mogoče neke osebe v 10 dneh ljubiti!Pomoje sva se zatrapala in zatreskala.On pride na obisk v Slovenijo-ampak tudi to  ni rešitev.Nevem kako dalje...Jaz bi dala času čas in počakala vsaj pol leta, da vidim, kakšna bodo čustva do njega, saj zdaj sem komaj 4 dni od dopusta.
Žal mi je ker sem se spustila v to avanturo, ker zdaj spet trpim, ampak brez te avanture nebi nikoli spoznala, kaki je pravi moški in mogoče bi še danes žalovala za mojim bivšim.Danes več nevem kdo je-moj bivši.
hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dopustniška avantura
7.8.2009 15:06:38   
gita10
Že sama si napisala, da je to dopustniška avantura. Na dopustu je vse drugače, sproščen si ni nobenih problemov blizu, poleg tega si bila še ranljiva.

Vse kar ti sedaj obljublja se lahko takoj spremeni, ko se boš preselila k njemu.
Premisli ne enkrat ampak stokrat.
Lahko pa ti ostane en lep spomin, ki se ga boš spominjala vedno z toploto v srcu.  

(odgovor članu gloss)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dopustniška avantura
7.8.2009 15:06:46   
Gina
Na začetku vsak odnos izgleda fenomenalno krasen. Šele čez čas ugotoviš, kaj vse ne štima.

Ko pa skočiš iz ene veze v drugo, pa je ponavadi tako, da še manj kot sicer vidiš, kako kaj štima al ne štima. Malo oz. fejst počakaj, pa poglej reči iz distance. Brez smisla je, da se ti mudi. Vzami si ves čas na tem svetu, šele tedaj boš lahko pogruntala, kaj sploh je na tej vezi.

(odgovor članu gloss)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dopustniška avantura
7.8.2009 15:30:11   
lukec
Vzami si ves čas na tem svetu, šele tedaj boš lahko pogruntala, kaj sploh je na tej vezi.


user posted image

Če pa ne bo nič iz tega pa naj ti ne bo žal avanture, zakaj le, če si uživala?


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dopustniška avantura
7.8.2009 16:24:55   
gucka
Živjo,

tudi jaz ti svetujem, da pustiš času čas. Le tako boš namreč videla, ali je res kaj med vama, ali pa gre le za "slepo zaljubljenost", ki sčasoma mine. Razumem te, da si se noro zaljubila, saj tvoj partner ni znal tako ravnati s tabo. Ta tako rekoč "neznanec" pa se ti je posvečal ves čas in ti dal krila. Morda je takšen tudi v realnem življenju, ne samo v času dopustov. To boš ugotovila sama.

Vendar je skoraj vedno tako, da izbiramo podobne partnerje. To pomeni, da z vsakim partnerjem pridemo do točke, ki jo moramo razčistiti. In to razčiščevanje postane boleče, zato najprej pomislimo, da bi sedanjega partnerja zapustili. Kar pa ni vedno najboljše. V tvojem primeru mislim, da si ravnala pravilno, saj si poslušala svoje srce. Varanje oz. nezvestoba je nesprejemljiva, ker je ob tem vedno nekdo prizadet.

Lep dan še naprej!

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dopustniška avantura
7.8.2009 16:32:29   
rija
gloss, krasnouser posted image

a je kaj lepšega, kot biti tak na frišno zaljubljen?

kot rečeno...daj času čas...pa boš videla...in ni rečeno, da dopustniška avantura ostane samo avantura user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu gloss)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dopustniška avantura
7.8.2009 17:36:03   
Teya*D.
Malo osamljenost in bolečina naredita tvoje...želja po ližini nekoga. Jaz sem mnenja, da malo počakaš si urediš misli in potem naprej. Čisto možno je da kaj bo. probaš in vidiš.
Živi se samo enkrat.

(odgovor članu gloss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dopustniška avantura
7.8.2009 18:25:30   
mamči
U, gloss, a takšne zgodbe še obstajajo ?  user posted image

Vzemi si čas. Doooosti časa. Mogoče pa je to, to.

(odgovor članu gloss)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dopustniška avantura
7.8.2009 18:57:35   
eternety
Kot pravijo bolje je ljubiti in izgubiti kot nikoli ne ljubiti. Tako, da jaz bi na tvojem mestu poskusila. Obstajajo tudi pari, ki so začeli na tak način in jim je uspelo. Vse je možno.

(odgovor članu gloss)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dopustniška avantura
7.8.2009 20:34:17   
ringa raja
gloos,ne prehitevaj,daj mal časa seb in tej vezi.midva z mojim sva se na daleč videvala 4 lete preden sem jaz pršla k njemu,tak da ne se selit prehiter,želim ti pa da uživaš največ kar se da,ker ssam enkrat se živi.

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dopustniška avantura
7.8.2009 21:11:09   
Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: gloss
Jaz bi dala času čas in počakala vsaj pol leta, da vidim, kakšna bodo čustva do njega, saj zdaj sem komaj 4 dni od dopusta.



To je odgovor na tvoje vprašanje. Vendar pa ne zavrzi te ljubezni-avanture, pač karkoli že je. Me veseli, da si si opomogla od prejšnje veže in ta "avantura" ti je pomagala. Če ne bo nikoli nič iz tega...vedi, da ti je bila lep spomin, lepo doživetje, predvsem pa "zdravilo" zate. In to ni nič slabega, prej obratno, zato uživaj dokler gre.


SE spomnim tvoje zgodbe in m je prav všeč, ko to berem


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu gloss)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dopustniška avantura
7.8.2009 21:15:31   
Rožica I
Bravo zate user posted image ! Samo uživaj v vsem skupaj!
Če ne druga, si dobila eno izkušnjo več, da nihče (glede partnerjev) ni nenadomestljiv in edin na svetu, kajne? user posted image

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 7.8.2009 21:16:22 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dopustniška avantura
7.8.2009 21:19:29   
TomTaylor
prepusti se toku in uživaj.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dopustniška avantura
7.8.2009 21:41:06   
Anonimen
Bivšo vezo je izbrisal v samo 10 dneh.


Sposoben tip.

(odgovor članu gloss)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dopustniška avantura
7.8.2009 22:25:18   
gloss
ja obstajajo.romantika je bila-kot v filmih.zmeša se mi ko se spomnim na nega.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dopustniška avantura
7.8.2009 22:44:39   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Bivšo vezo je izbrisal v samo 10 dneh.


Sposoben tip.


in zaupanja vredenuser posted image ...

nima veze, uživat je treba!user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dopustniška avantura
7.8.2009 22:59:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Bivšo vezo je izbrisal v samo 10 dneh.


Sposoben tip.


in zaupanja vredenuser posted image ...

nima veze, uživat je treba!user posted image



Sve ostalo....bit će user posted image user posted image .

No ja, saj je avantura, a ne?

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dopustniška avantura
7.8.2009 23:55:00   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: gloss

ja obstajajo.romantika je bila-kot v filmih.zmeša se mi ko se spomnim na nega.



Opa. To pa mora bit moreče - mislim, ker sta toliko narazen. Če bi bila bolj blizu bi te mogoče že kaj razpištolil, pa ti ne bi bil več tak ideal.
Ali pa ?

(odgovor članu gloss)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dopustniška avantura
19.8.2009 20:23:35   
poli*
Za razliko od predhodnic gledam na to malo drugače:

On sigurno še ni prebolel bivše, ti pa svojga tut ne. Ok, saj ne rečem, da kaj "žaluješ" za bivšim, ampak to bo prišlo šele za tabo, verjemi.
Ne rečem, da zveze na daljavo in avanture nimajo prihodnosti... mogoče bo vajina zdržala vse preizkušnje.
Saj si vsak želi hitro okrevati, ampak ponavadi naša psiha podleže hitrim spremembam.

Aja, pa kar še nekaj časa počakaj, preden se preseliš.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dopustniška avantura
19.8.2009 22:53:38   
srček2007
jaz sem imela podobno izkušnjo - no jo še imam.
skupaj sva bila v vezi par mesecev, videla sva se samo 2x po 4dni, nato sva bila skupaj na dopustu in se poročila, on se je preselil k meni. zdaj sva poročena dobra 4leta, imava sinčka, nimava nobenih posebnih problemov vse bp.
moj nasvet: probat ni greh a ne


_____________________________

Če se ničesar ne bojiš, tudi ne ljubiš nič.
In če nič ne ljubiš, kakšno radost
imaš v življenju?
(S.C.)


(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dopustniška avantura
20.8.2009 9:42:51   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: gloss


Žal mi je ker sem se spustila v to avanturo, ker zdaj spet trpim, ampak brez te avanture nebi nikoli spoznala, kaki je pravi moški in mogoče bi še danes žalovala za mojim bivšim.Danes več nevem kdo je-moj bivši.
hvala za odgovore.



Nikar naj ti ne bo žal!!

Kot je že rija zapisala.....na frišno zaljubljen biti je nekaj najlepšega......verjetno zato, ker ti pozneje, ko si dalj časa v vezi nikoli več srček tako ne bije ob vsakem telefonskem klicu in ni takega groooznega občutka trpljenja, ko si sam......

Ker pa je to bila avantura po končanju neke daljše veze daj času čas......verjetno bo čez mesec dva to postal samo lep spomin, ki ti je pomagal skozi mizerji ob končanju prejšnje veze......

(odgovor članu gloss)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




prijatelji
Siana

Si vzamete čas za prijatelje kljub otrokom?

DA (69%)

NE (31%)


Število vseh glasov: 45

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!