|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečniška črta
3.6.2005 8:06:39   
barbaw
Dobro jutro!

Koliko časa traja, da izgine črta??? Zdaj bo počasi 6t od poroda, črta pa še vedno tu. Bom oblekla kopalke, pa mela našega :duda: v rokah, pa bo malo čudno zgledalo z nosečniško črto. Pa saj vse mine, bo tud to.

Pa lep sončen dan vsem na RR
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nosečniška črta
3.6.2005 8:07:49   
Anonimen
Ti povem da jo še tri leta po porodu včasih zagledam...res, pa še nisem pogruntala v katerem času: pred M, po njej, ob O...pojma nimam.

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   nosečniška črta
3.6.2005 8:09:13   
babylove
Moji se tudi nikamor ne mudi, pa je že skoraj 5 mesecev od poroda.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   nosečniška črta
3.6.2005 8:15:10   
Žirafca Helena1
Naš Tevž bo star šest mesecev, pa se mi je samo malo stanjšala.
:miska:

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   nosečniška črta
3.6.2005 8:17:26   
kepica
Meni se je zelo dolgo poznala.Malo manj,kot eno leto:(( K sreči je bilo to pozimi:)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   nosečniška črta
3.6.2005 8:20:01   
Anonimen
Ja ja Kepica, kar misli si.
Vsi smo bulili v tvojo črto na morju :)-

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   nosečniška črta
3.6.2005 8:22:43   
tesa
Men se pa po desetim mesecih od poroda samo malo še vidi.
Mam pa zato probleme z modrcem. Vse kopalke so mi premajhne, oz zgornji del:zmeden: Ker še dojim imam modrc za dve številki večji. Bom mogla kar nove kupit:zmeden2:
Ja traja po porodu kar precej časa, da se spet človk sprav v red, eden eno stvar, drug pa drugo:hudicek:

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   nosečniška črta
3.6.2005 8:30:46   
kepica
Ja Meta,sej vem,da ste sam mojo črto gledal:((pa špeh:)-
tesa,tut jest mam tak problem,samo da sem dojila samo dva meseca,pa sem še zmeraj ko krava mlekarica.No,sej sem bla že prej.Noben modrc,nobena srajca mi ni prov:((
Za zjokat:((

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   nosečniška črta
3.6.2005 8:31:28   
kepica
Joj,tole sliko moram zamenjat.Mi je kr vroče,ko gledam revčka,kako je oblečen...:)-

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   nosečniška črta
3.6.2005 8:45:56   
mehurčica
Jaz mislim, da sem jo lani poleti še imela-cca.7m po porodu. Sicer že zelo zbledelo, ampak vseeno. Zdaj je David star 16m in je nimam.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   nosečniška črta
3.6.2005 9:23:47   
Micy
Joj se vidi da sm prvič nosečka, kako pa zgleda ta črta , kje se pa nardi , pa kdaj se nardi.:ups::ups::ups::ups::ups:. Jest prvič slišm za to črto.:ups::ups::love:9nebesa:duda::nosecka:

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   nosečniška črta
3.6.2005 9:27:23   
Anonimen
Jaz je sploh nisem imela.

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   nosečniška črta
3.6.2005 9:44:57   
Anonimen
No, jaz pa sploh še nisem noseča, smo pa v akciji :sloncek::sloncek::sloncek:, pa čeprav veliko vem, prvič slišim za nosečniško črto. Kaj je to?

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   nosečniška črta
3.6.2005 9:49:05   
Anonimen
To je ena taka tekma črta, ki se naredi po sredini trebuha, od sramnega hribčka navzgor do popka. Po porodu pa izgine. Nekaj v zvezi s pigmentom.

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   nosečniška črta
3.6.2005 10:03:58   
Maxica
Linea negra, al kako je že to:zmeden:?! Jaz sem čisto pozabila nanjo, tako da ne vem točno, kdaj mi je izginila, vendar sem se zdaj natančno ogledala8) in po desetih mesecih je nimam več.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   nosečniška črta
3.6.2005 11:42:04   
Bejba
Jaz je nikoli nisem imela. Mogoče zato, ker sem svetla :zmeden:?

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   nosečniška črta
3.6.2005 12:10:50   
BONI*
Meni je zginla nekje 3 mesece po porodu, za spomin na mojo prvo nosečnost pa so mi ostale zelo lepo vidne strije po trebuhu in po joškah:grrr:
Adijo nudizem!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?