|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 18:45:03   
Anonimen
V duhu spodnjih tem, dajmo še eno o vožnji. user posted image

No, jaz ne vozim po omejitvah. Imam namreč eno miceno sistemsko napako, da vedno vozim 10km/h več. user posted image  Pa naj bo omejitev 30, jaz vozim 40 in pri 130, jaz vozim 140, še v tunelu namesto 80, vozim 90. user posted image  To sem počela že v avtošoli in je bil že moj inštruktor ves živčen zaradi tega. user posted image
user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 18:48:25   
Anonimen
hm, jst tut občasno vozim 10 več, sam ni mi pa to pravilo, po avtocesti pa ne morem vozit več, ker imam cliota in je precej švohcen.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 18:53:14   
Felicita
jest po števcu vozim 10-15 več, glede na tiste zadeve, ki pa merijo brzino na cesti pa po omejitvah. pa tut čez par radarjev sm že tko zapeljala pa ni nič blo. na avtocesti pa prej 120 ko 130...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 18:59:31   
Onasiss
Se mi je kar dozdevalo, da se bo odprla ta tema......user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 19:27:16   
nuala
Ne vedno. Ce pricakujem, da so za naslednjim ovinkom policaji, potem ze.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 19:30:04   
Anonimen
A veš, da res skoraj vedno vozim po omejitvah? (itak, ko pa sem tako super user posted image ).

Se občasno zasačim, da peljem čez omejitve in potem popustim gas, to je ponavadi, kadar sem živčna, jezna ali kaj podobnega in si potem rečem, ne bodi bebec, raje vozi počasneje. Po AC penzioniram s hirtostjo 110 na uro. Več grem zelo redko.
V naseljih imam fobijo, da mi bo nekdo skočil pred avto, tako da raje grem malo bolj počasi. Mi je že enkrat ena stara mamca skočila direkt pred avto in se je na srečo pošlo za milimetre. Me je pa skoraj kap takrat. Tisto teto pa tudi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 19:30:54   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: tancy

hm, jst tut občasno vozim 10 več, sam ni mi pa to pravilo, po avtocesti pa ne morem vozit več, ker imam cliota in je precej švohcen.


Js mam tudi precej "težko" nogo. Moram priznati, da se redko vozim po omejitvah - v naselju se še edino nekak poskušam držati, ampak predvsem tam, kjer sumim, da bi lahko bili policaji. user posted image  

Aja - s cliotom sm se pa js po AC vozila večinoma okoli 160-170, sm se pa enkrat tudi celo 200 peljala, kar priznam da je bedarija, ker ta avto je taka mala lupinica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 19:39:46   
ZARA
Ne vedno, se pa blazno trudim.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 19:45:43   
Gina
V naseljih vedno vozim po omejitvah, oz. se zelo trudim, ker me skrbi možnost, da bi mi kdo skočil pod avto, poleg tega so nesreče v naseljih najpogostejše. Enako v krajih, kjer je možnost, da mi divjad skoči na cesto ali v tunelih in delih na cesti. Drugje pa nisem tolk pridna.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 19:46:49   
Rožica I
Ko sem sama v avtu na avtocesti, se včasih zalotim tudi pri 150 km/h, drugače pa se zadnjih par let kar držim omejitev. Sem si "pozdravla težko nogo" s prihodom otroka in s kakšno kaznijo tudi.


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 19:49:42   
Anonimen
o ti šment, zdaj sem pa razočarana user posted image  najbrž bi mogla odpret temo v navalu besa, ko je nekdo dirkal mimo mene in bi potem vse sveto zatrjevale, da vedno vozijo po omejitvah user posted image

VEDNO pripete,a NIKOLI po omejitvah user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 19:53:36   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77


VEDNO pripete,a NIKOLI po omejitvah user posted image


bolje išta nego ništauser posted image user posted image user posted image

zadnje čase tam do 10 % tolerance navzgor....edino po avtocesti ene 20 %

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 19:57:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
V naseljih vedno vozim po omejitvah, oz. se zelo trudim, ker me skrbi možnost, da bi mi kdo skočil pod avto, poleg tega so nesreče v naseljih najpogostejše.
Drugje pa nisem tolk pridna.

Enako velja zame ... čeprav po avtocesti mi ni fino vozit več kot 130 ... tak da se ponavadi (če se mi ravno ne mudi nenormalno) vozim enih 110-120km/h.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 19:58:58   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

V naseljih vedno vozim po omejitvah, oz. se zelo trudim, ker me skrbi možnost, da bi mi kdo skočil pod avto, poleg tega so nesreče v naseljih najpogostejše. Enako v krajih, kjer je možnost, da mi divjad skoči na cesto ali v tunelih in delih na cesti. Drugje pa nisem tolk pridna.


Tudi jaz tako nekak.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 19:59:20   
nejcko
Vedno skušam voziti po omejitvah.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 20:02:11   
sazi
Vedno ne, večinoma pa ja.
Na avtocesti ne grem čez 135 (na števcu, kar je ponavadi manj kot 130), ampak v kakih čudnih omejitvenih pogojih se mi pa ne rata držat omejitev. Tak primer je rondo Tomačevo - ma ne moreš tam 40 peljat.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 20:07:23   
ksenci
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

V duhu spodnjih tem, dajmo še eno o vožnji. user posted image

No, jaz ne vozim po omejitvah. Imam namreč eno miceno sistemsko napako, da vedno vozim 10km/h več. user posted image  Pa naj bo omejitev 30, jaz vozim 40 in pri 130, jaz vozim 140, še v tunelu namesto 80, vozim 90. user posted image  To sem počela že v avtošoli in je bil že moj inštruktor ves živčen zaradi tega. user posted image
user posted image


jz tudiuser posted image večinoma. če pa ceste ne poznam dobro ali pa se mi zdi nevarno območje, ali pa če je tam pogosto radar(user posted image ) pa večinoma po omejitvah.
mi pa grejo najboljna živce tisti ki vozijo 70 v naselju in 70 izven naseljauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 20:08:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ksenci
mi pa grejo najboljna živce tisti ki vozijo 70 v naselju in 70 izven naseljauser posted image


Podpis! user posted image

(odgovor članu ksenci)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 20:13:55   
Splišni
Večinima kar. Veliko bolj kot pred leti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 20:43:17   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77
VEDNO pripete,a NIKOLI po omejitvah user posted image


Zame to skoraj drži - pripnem se že skoraj podzavestno - obrnem ključ in dam avtu kontakt, tačas da lučke ugasnejo, se pa privežem in šele nato zaštartam avto. Včasih se sama sebi smejim, ker se peljem par sto metrov in se vseeno podzavestno privežem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 20:48:47   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Otika
čeprav po avtocesti mi ni fino vozit več kot 130 ... tak da se ponavadi (če se mi ravno ne mudi nenormalno) vozim enih 110-120km/h.


Meni je na AC prav čudno vozit 130 - včasih sem sicer vozila tudi več, zdaj pa najraje vozim nekje med 150 in 160, kar je sicer čez omejitev, ni pa še neko hudo divjanje (vsaj za moje pojme). Mi pa lasje pokonci stojijo, ko se peljem po prehitevalnem pasu 160 in moram bremzat ker en polž prehiteva tovornjaka s hitrostjo 100 ali 110 hm/h. Na voznem pasu mi je čisto vseeno, koliko se vozijo, ampak na prehitevalnem bi se pa res lahko peljali vsaj 130, kolikor je omejitev. (Pa ne rečem, da ti tako delaš - samo spomnila si me na take, ko si napisala, da rada voziš 110-120). Za moje pojma nima avto kaj delat na prehitevalnem pasu, če se ne pelje 130.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 20:54:13   
tinkatonka
Priznam, da rada peljem čez omejitve. Ampak nikoli pa v strnjenem naselju, ko ne vem, al mi bo kakšen otrok na cesto priletel, pa tam kjer vem, da so policaji, no tam pa vozim še pod omejitivijo.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 20:54:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Otika
čeprav po avtocesti mi ni fino vozit več kot 130 ... tak da se ponavadi (če se mi ravno ne mudi nenormalno) vozim enih 110-120km/h.


Meni je na AC prav čudno vozit 130 - včasih sem sicer vozila tudi več, zdaj pa najraje vozim nekje med 150 in 160, kar je sicer čez omejitev, ni pa še neko hudo divjanje (vsaj za moje pojme). Mi pa lasje pokonci stojijo, ko se peljem po prehitevalnem pasu 160 in moram bremzat ker en polž prehiteva tovornjaka s hitrostjo 100 ali 110 hm/h. Na voznem pasu mi je čisto vseeno, koliko se vozijo, ampak na prehitevalnem bi se pa res lahko peljali vsaj 130, kolikor je omejitev. (Pa ne rečem, da ti tako delaš - samo spomnila si me na take, ko si napisala, da rada voziš 110-120). Za moje pojma nima avto kaj delat na prehitevalnem pasu, če se ne pelje 130.

Ne po voznem pasu peljem 110-120 na prehitevalnem pa najmanj 130, ker gredo tut men naživce taki, ki vozijo manj na prehitevalnem. Je pa res da mi gredo šebolj naživce taki, ko jaz peljem 130-140 na prehitevalnem (recimo prehitevam tovornjaka) in mi pride zadaj en norec s 160 in mi blenda ... to mi gre pa res naživce.


< Sporočilo je popravil Otika -- 18.9.2009 20:56:18 >

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 21:00:18   
cita
No pa da še jaz napišem kako vozimuser posted image user posted image user posted image ...

Jaz pa lahko rečem da sem resnično prijatu omejitev resnično lahko na roke preštejem kulkrat sem jih prekoračla izpit pa imam dobri dobrih 9 let...včasih si sama sebi rečem mogoče pa vem razlog ker sem resnično veliko se prevozila zraven očeta ki ima AŠ in od takrat mi je to vse ostalo...moj je prav jezen ko non stop tečnarim tle je 50 tle 60 tle 90 itd...user posted image user posted image user posted image user posted image ampak srečo imam da ima jeklene živceuser posted image user posted image ...

SREČNO VOŽNJO!!!!


_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali VEDNO vozite po omejitvah? :)
18.9.2009 21:01:42   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Je pa res da mi gredo šebolj naživce taki, ko jaz peljem 130-140 na prehitevalnem (recimo prehitevam tovornjaka) in mi pride zadaj en norec s 160 in mi blenda ... to mi gre pa res naživce.


user posted image  to pa jaz ne delam - če se pelje tisti pred mano 130, spoštujem to, da se pač pelje po omejitvi in mu nikoli ne blendam. Jezna sem samo, če pelje manj - pa še takrat ne blendam, če koga prehiteva. Jaz blendam samo če kak idiot - žal ne morem lepše rečt - vozi manj kot 130 na prehitevalnem pasu, vozni pas ima pa prost, pa se vseeno ne umakne, ko ga dohitiš. Tudi taki se namreč najdejo, ki ne razumejo, da je prehitevalni pas za prehitevat in da nimaš tam kaj delat, če je vozni prost.

Se pa nemalokrat zgodi celo, da se pelješ 160, pa ti pride zadaj en, ki vozi še hitreje in ti blenda, pa se ti lima na rit ipd.  Js se, tudi če že sama vozim čez omejitev, vseeno običajno takoj, ko lahko, umaknem tistim, ki vozijo še hitreje in jih ne oviram - ampak eni pa mislijo, da bom, ker so se oni pripeljali 200, js bremzala in se umaknila za tovornjaka - to pa odpade.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 18.9.2009 21:06:54 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?