|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cepljenje?
25.8.2009 8:51:46   
suminjam
No mene pa zanima če boste dale svoje malčke mogoče cepit za to navadno gripo, ki tudi izbruhne  jeseni in v zimskih dneh mi se odločamo za to, otroka(22 mesecev) bomo dali v vrtec mislim da mu to ne bi smelo škodovati čeprav sem že od velikih  ljudi slišala da je po cepljenju reakcija ravno ta da otrok zboli?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cepljenje?
25.8.2009 9:57:31   
ledenaa
In kaj boš  s tem dosegla??
več koliko različnih tipov grip je??
A če bi bilo cepivo tudi za prehlad bi ga dala cepit??
otrok mora biti bolan,da se bo teli znalo obranit oz. da se vzpostavi imunski sistem

(odgovor članu suminjam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cepljenje?
25.8.2009 10:02:10   
blaža
se mi zdi brezveze.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cepljenje?
25.8.2009 10:33:04   
Felicita
jest sm sicer zagovornica cepljenja, ampak cepljenje otrok proti gripi se mi zdi pa mal nesmiselno. če je tvoj otrok sicer zdrav in brez kroničnih bolezni bo verjetno gripo (tako navadno kot novo) prebolel brez večjih težav in posledic. ČE jo bo dobil, seveda.

jest se drugače cepim vsako leto zadnjih 5 let (in morm potrkat, s cepivom nisem mela nikakršnih težav). samo jest sm 2x zbolela za gripo, ki me je položila vsakič po en mesec, tega si pa sredi študijskega leta pač ne morem privoščit, zato sm se odločila za cepljenje. 

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cepljenje?
25.8.2009 14:14:56   
mokca
jaz tudi oklevam,ali DA ali NE!
meni je zdravnica rekla,da če se cepi proti navadni gripi,telo ustvari nekatera protitelesa,ki so si sorodna pri vsakem tipu gripe,tudi za to tanovo-praščevo.in baje zboliš v malo milejši obliki,sploh pri otroku je to zaželjeno.

nevem,je še čas.bo pa pomoje oktober in november nor.

_____________________________

Upam,da se najinem sinčku aprila pridružijo še ene iskrive očke.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cepljenje?
25.8.2009 15:51:52   
romy27
punce zlate,

a ste se pozanimale kaj vsebujejo ta cepiva???kaksni so stranski uncinki al sam padate pod vlpiv zdravnikov?

(odgovor članu suminjam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cepljenje?
25.8.2009 16:32:21   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: mokca

jaz tudi oklevam,ali DA ali NE!
meni je zdravnica rekla,da če se cepi proti navadni gripi,telo ustvari nekatera protitelesa,ki so si sorodna pri vsakem tipu gripe,tudi za to tanovo-praščevo.in baje zboliš v malo milejši obliki,sploh pri otroku je to zaželjeno.

nevem,je še čas.bo pa pomoje oktober in november nor.


to so že ovrgli. namreč, da cepivo za 'navadno' gripo ščiti pred prašičjo.

IZVIRNO SPOROČILO: romy27
punce zlate,

a ste se pozanimale kaj vsebujejo ta cepiva???kaksni so stranski uncinki al sam padate pod vlpiv zdravnikov?


a si ti prebrala dejansko kakšno strokovno stran al samo 'anti-vaccine' pamflete, ki jih pišejo ljudje ki so teoretiki zarote?


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mokca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cepljenje?
25.8.2009 22:20:26   
mokca
ej pupe ne bom pametovala.
mislim da vsaka mama ve kaj je najbolj za njenega otroka.ker pa nisem laik v zdravstvu in še kako dobro poznam vse te "teorije",sama ne padam pod zdr.vplive,ker me ne morjo dobit na limance.user posted image
čisto mimogrede,lekadol ima tudi stranske učinke.in nekateri so pač taki,da raj jamrajo cel dan da jih boli glava in za nobenga vraga ne bojo vzel lekadolčka,ko je pa ornk hudo in ko 3 dni ležijo že v temi,posežejo po malo bolj močnejšem.in potem pravijo da majo migreno.user posted image

Felicia: si zdravnica???v kaj si tako prepričana?

itak da cepivo za navadno gripo ne ščiti 100% za praščevo.se razumeva!!???in to kar je meni P povedala vem tudi  sama,vem kako deluje mikrobiologija,anatomija,....in bla bla.
za cepiva pa to čisto drži.amen.

_____________________________

Upam,da se najinem sinčku aprila pridružijo še ene iskrive očke.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
To storite, ko se otrok grdo obnaša
Kaj storiti, ko se otrok grdo obnaša? Ga kaznovati? Kričati nanj? Ne, strokovnjaki pravijo, da je v takšnih primerih naj...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?