|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   CSD... brezveze
6.6.2005 11:25:17   
Anonimen
Porodniška se mi zaključuje, preživnine ni, ostane mi otr.dodatek, hja, to bi bilo vse.
Kot je bilo rečeno, sem zaprosila za izredno pomoč...in ker najina velikaaaaaaaa družina ni ogrožena z takimi dohodkom kot je polovica porodniške in otr.dodatek brez preživnine, je ne dobim.
Dodatek za najemnino bi naj dobila od občine, ki jo sofinancira, so mi rekli na CSD. Šla na občino, tam o tem nič ne vedo..super.:sloncek::sloncek::sloncek:

Zmanjkalo mi je energije, moči in volje, da se še naprej zezam z tem. In zakaj nimam več moči? Ker povsod naletim na gluha ušesa.
Tako sva odšla domov, na poti srečam starejšo gospo, ki mi želi nekaj dati...in kaj jaz rečem, kar še nisem nikoli starejšim rekla...reklamni listek od jehovcev...
Ma ku*c...in sem šla dalje. Ne morem verjeti, da sem to rekla.
Zdaj še samo manjka, da mi telefon zazvoni, kdorkoli je, bo žal dobil porcijo jeze in selitev na Mars.

Zdaj bom šla počivati za par dni, v miru premislila, upam, da bom dobila kakšno rešitev v glavi, ker le tako bom spet polna energije.
V teh dveh letih sem bila prav naspidana z energijo in nič mi ni bilo težko. Zdaj pa ...podn!!!!

Ta moja ljuba državica...kaj mi delaš:((:((:((
Upam, da kmalu dobim kakšno delo, da se več ne bom jezila z CSD-jem.:rozica::rozica::rozica:

Hvala za ušesa.:kuza:

Lp!:rozica::rozica::rozica:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   CSD... brezveze
6.6.2005 11:28:33   
Jančika_
Drži se, prepričana sem, da boš našla delo. Upam, da čim prej.:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   CSD... brezveze
6.6.2005 11:29:42   
Teni_
Hudiča. Pa kaj socialne tudi ne boš dobila, ali kaj? Madona, ta država je res en k.... Upam, da boš čimboljše porihtala. Ali pa res dobila kakšpno fajn službo.

Tatija pa za kravateljc.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   CSD... brezveze
6.6.2005 11:36:53   
Špacka

Držim pesti, da čim prej dobiš kakšno fajn službo:rozica::rozica::rozica:

Lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   CSD... brezveze
6.6.2005 12:47:13   
leah
Ja treba se bo preselit,jaz pravim....pa v k....s tako državo.:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   CSD... brezveze
6.6.2005 15:00:46   
lidia
se kar strinjam z leah!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   CSD... brezveze
6.6.2005 15:03:04   
india
Žal, Gekko, ampak ta z občino je živa natega, kajti CSD je pristojen za pomoč tudi pri plačilu stanarine, saj je to lepo vidno na njihovih straneh, pa celo sama sem se enkrat o tem pozanimala.
Ne vem,kaj za eno referentko imaš, saj logično pogledano, ne soravita skupaj niti do cenzusa,kako da ti potem ne pripada socialna pomoč??? Saj pa moraš dat podatke za pretekle tri mesece,ko pa vemo, da nisi dobila nakazanih alimentov.
Se ppravi, te nekdo lepo vodi žejno preko vode.
Na občino pošiljajo za vse živo, tam pa ponavadi o tem nič ne vedo. Tako isto se je meni takrat dogajalo, ko sem ti napisla, da žal ni te vrste pomoči.
Iz revežev se je lahko delati norca!!! Jao, ni mi jasno,zakaj se nekdo dela norca iz tebe.


Upam,da dobiš kakšno super službo, pa da jim vsem pokažeš, da ti ni treba nič dajat! :rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   CSD... brezveze
6.6.2005 16:29:37   
leah
Miška jaz bom sam to rekla:"Čim dlje od CSDja,če je mogoče.Sej imamo veliko takih in drugačnih predpisov in zakonov,ki naj bi delali v dobro prebivalstva,vendar je v praksi vse prej tako kot je treba.
S

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   CSD... brezveze
7.6.2005 10:54:08   
india
Ja, leah, to kar praviš, drži,a žal, včasih pa le račuanmo na podporo tistih,ki so za to zadolženi, potem pa tak nož v hrbet. Žalostno,da je kaj.
Sicer moram pa rečt, da sem pa jaz do sedaj zadovljna z referentom,ki ga imam na CSD, za otorške, kot za ostalo.:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   CSD... brezveze
8.6.2005 9:23:57   
Pupica
:(
Ja tudi jaz ti želim da končno dobiš službo, da bosta z Nejčkom uživala, ne pa se podila kot dva jgslgb
Evo za tebe...vsaj malo nej te razveseli:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?