|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nadstandard soba v Celju!
12.8.2009 7:59:30   
Ula3
Drage dame, zanima me cena nadstandardne sobe v celjski porodnišnici.
A prisotnost očeta ob porodu se še vedno plača? (to se mi zdi bedarija)

HVALA!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nadstandard soba v Celju!
12.8.2009 8:16:15   
barika
http://www.sb-celje.si/index.php?id=319

http://www.sb-celje.si/index.php?id=39



< Sporočilo je popravil barika -- 12.8.2009 8:17:09 >

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nadstandard soba v Celju!
12.8.2009 8:50:42   
dali1
Ja nažalost vse se plača.
Prisotnost očeta pri porodu nekaj manj kot 20 eur, nadstandardna soba pa mislim, da 30 eur/dan. Ne vem ali si res želiš biti čisto sama, saj imaš edino prednost to in še TV. Saj obiski so tako tako omejeni.
Meni se zdi bolje biti v druži mamic da si izmenjamo izkušnje.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nadstandard soba v Celju!
12.8.2009 14:30:12   
gita10
meni je bilo super v nadstandardni sobi, sva imela nekaj komplikacij pa sem morala ostati po porodu še 14 dni. Meni se je mir kar prilegel, če pa sem hotela družbo sem jo pa tudi na hodniku dobila. Ampak je nisem hotela mi je bila družba mojega sinka čisto dovolj. Pa mislim, da ni cena okoli 30 eur ampak je objavljeno na spletni strani 17 eur. Imaš svojo kopalnico, televizijo in najvažneje nihče te ne moti.

(odgovor članu dali1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nadstandard soba v Celju!
18.8.2009 21:20:34   
M_mojca
Jaz sem bila v navadni sobi in mi je to čisto ustrezalo saj sem imela družbo! Mogoče bi blo pa fino, če bi bile tudi v navadnih sobah televizije. Kaj pa vem, kakor komu paše. 

_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nadstandard soba v Celju!
13.10.2009 8:41:57   
mavo
V Celju je možnost tudi enoposteljne sobe, ki ni nadstandardna in se ne plača. Mene so dali tja, potem ko sem želela v nadstandardno sobo, pa ni bilo nobene proste. Not ni ne TV, ne WC-ja, ampak je pa mir, če si seveda tega želiš.

_____________________________

Nekoč bomo tudi mi dobili vrtec...

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?