|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zimski (prehodni) čeveljčki za 14 mesečnika
21.10.2009 17:11:57   
Julija08
Že nekaj časa se odpravljam kupovat čeveljčke za sina, pa se mi sploh ne sanja kaj naj kupim. Stvar je v tem, da morajo biti za hladne dni, lahki, mehki, ne štorasti (ker še ne hodi čisto sigurno). Gledala sem nekaj od Pediped, pa se mi zdi da niso ravno primerni za slabo vreme.

Rada bi tudi, da so tudi za bolj mokro (ne ful dež ali sneg). Pač za čez zimo.
Ker nimam izkušenj na tem področju, bi rada kakšno mnenje, predlog...vaše izkušnje.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zimski (prehodni) čeveljčki za 14 mesečnika
22.10.2009 15:42:09   
Julija08
A res nobene nima nobenih nasvetov, predlogov?

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zimski (prehodni) čeveljčki za 14 mesečnika
22.10.2009 20:53:18   
lan3
Zadnjič sem v Geoxu videla zelo lušne čeveljčke za prve korake, primerne za zimo. Cena tako kot večina ostalih čevljev cca 35€.
Mi smo z Geox zadovoljni.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zimski (prehodni) čeveljčki za 14 mesečnika
23.10.2009 12:41:55   
Julija08
Ja saj sem jaz tudi razmišljala o Geoxu, ampak kolk sem jaz gledala so cene precej višje tam okoli 60€.

(odgovor članu lan3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zimski (prehodni) čeveljčki za 14 mesečnika
23.10.2009 14:55:30   
lan3
Če kupiš čeveljčke za prve korake je cena cca35€. Sem jih sama kupila in cena je res taka pa niso bile v akciji, to je redna cena. Ne vem pa do katere številke se smatrajo čevlji za prve korake. Jaz sem kupila št.20. Lahko ti povem še, da so imeli za fante več izbire kot za punce. Kupila sem jih pa v trgovini na Šubičevi zraven Maxija. Če boš hodila kaj tam zavij notri in poglej.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zimski (prehodni) čeveljčki za 14 mesečnika
23.10.2009 16:27:38   
Julija08
Bom šla pogledat, hvala ;)

(odgovor članu lan3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zimski (prehodni) čeveljčki za 14 mesečnika
23.10.2009 16:39:48   
ČebelicaMaja
Te Geox čeveljčke za prve korake imajo samo do št. 20- ker jaz imam isti problem- samo naša ima št.21 -kupila bom ene take Elephanten čeveljčke z volno notri obložene (34€) in Super fit ski bucke (pa niso čisto prave, malo nižje in za zavezat), ki stanejo 46€- sem ravno včeraj gledala...

me pa mikajo tudi Stonz- ampak nimam podatka, kako se hodi v njih po snegu, če jih obuješ na čeveljčke. Drugače mi je pa ideja všeč in se mi zdijo praktični.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zimski (prehodni) čeveljčki za 14 mesečnika
23.10.2009 18:30:39   
Julija08

IZVIRNO SPOROČILO: ČebelicaMaja

Te Geox čeveljčke za prve korake imajo samo do št. 20- ker jaz imam isti problem- samo naša ima št.21 -kupila bom ene take Elephanten čeveljčke z volno notri obložene (34€) in Super fit ski bucke (pa niso čisto prave, malo nižje in za zavezat), ki stanejo 46€- sem ravno včeraj gledala...

me pa mikajo tudi Stonz- ampak nimam podatka, kako se hodi v njih po snegu, če jih obuješ na čeveljčke. Drugače mi je pa ideja všeč in se mi zdijo praktični.



Kje pa imajo Super fit čeveljčke? Sem jih že tudi jaz gledala.

Kaj pa je to Stonz? user posted image

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zimski (prehodni) čeveljčki za 14 mesečnika
23.10.2009 20:22:09   
mateyka
evo Stonzke user posted image

so različne barve in teme http://www.minisvet.si/stonz-c-251_330.php

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zimski (prehodni) čeveljčki za 14 mesečnika
23.10.2009 20:52:40   
mateyka
evo stonzke user posted image
http://www.minisvet.si/stonz-c-251_330.php
user posted image
majo pa razne barve in teme - point je, da jih lahko obuješ na čevlje ali copate. torej so številke od-do kar komot (npr. 6-18 mes.ali EU 22 ali 13,5 cm, in nato sledi 1-3 let ali EU 24 ali 15,5 cm). pa v stroju jih pereš.

Julija08, mi smo imeli tiste mehke Geox-ke (škorenjce), ko je shodila in jih ne morem prehvalit. superfitke smo letos kupili, ker rada gazi po lužah in največji moči (sneg bo verjetno tud zelo popularen). superfitke majo garancijo na goretex - četi premočijo, jih lahko neseš nazaj z računom in ti jih zamenjajo user posted image za našo malo močarko je to dobro met za rezervo user posted image mi smo kupili testni model in so prišli 43€, zgledajo pa takole
user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 23.10.2009 21:02:36 >

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zimski (prehodni) čeveljčki za 14 mesečnika
23.10.2009 21:04:25   
mateyka
ali pa takole:
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zimski (prehodni) čeveljčki za 14 mesečnika
26.10.2009 13:15:40   
Julija08
Vau, te Stonzke pa gledajo ful fletno...ampak a niso štoraste? Pa kok bi mogla pa jaz kupit velike, če je sin star 14 m, ker ko jih bo rabil bo že cca. 16...da ne bodo premajhne...

No, pa sem kupila tudi take gležnarčke za čez zimo. So Geoxovi, nepremočljivi, zračni, usnjeni, ful mehki...številka 21, tako da cena je bila 75€, ampak ker so lanski model sem dala 52,50 €. Ampak so vredni svojega denarja...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zimski (prehodni) čeveljčki za 14 mesečnika
26.10.2009 16:37:02   
Fleka
Jaz sem malčkoma kupila jesenske Ciciban,zimske bom pa verjetno Geox.Res,da so drage(ene in druge),a so vredne svojega denarja.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?