|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Glavobol
21.9.2011 8:00:44   
polho3006
Punce pozdravljene!

Eno vprašanje...moj mali je star 21 mes. je v nedeljo popoldan rekel av, av in pokazal da ga boli za levim ušeskom. Bolečina je bila nekaj časa kar huda, ker je začel jokati in tako kot se je bolečina pojavila je tudi izginila. Bolečina je trajala cca pol ure. Danes zjutraj, ko sem ga peljala v varstvo pa je v avtu spet av, av in pokazal na isto mesto kot zadnjič. Ker sem človek ki paničari za vsako stvar, me je začelo biti strah, zakaj ga boli glava. Mož je rekel da bi lahko bilo kaj z ušeskom. Čeprav vnetja ušesk ni imel še nikoli. No sploh še ni bil resno bolan, tako da...
Imate kakšne izkušnej z glavobolom pri tako majhnem otroku...me rabi biti strah ali je to le del razvoja? Na internetu sem prebrala da se lahko glavobol pri otroku pojavi zaradi širjenja žil v glavi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Glavobol
21.9.2011 8:08:44   
Katy78
Misliš da je to, da še ni bil do zdaj bolan, kakšno merilo? Tudi moj fantek vse do zdaj skorajda ni bil bolan, tudi vnetja ušes še ni imel, je imel pa zadnjič par dni visoko vročino in se je isto prijel za ušesek in rekel au, au - sva šla k P in ima vneto uho. Vse je enkrat prvič. Poleg tega je prediatrinja rekla, da je zdajle ogromno vnetih ušes... Mislim, da za brezveze paničariš o širjenju žil v glavi... Kar pa se tiče tega, da je bolečina minila - tudi naš fantek je samo enkrat rekel, da ga boli uho, potem pa nič več, uho pa totalno rdeče, tako da se ni ravno za zanašat na to, da ti otrok pove ali ga nekaj boli ali ne...

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?