|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gnojno uho
28.12.2009 12:46:53   
leo**tia
tiste ki imate punčke,in ki ste ji dale uhane---naši tamali smo dali pred 2meseca uhane..vse bilo ok,do sedaj..puza po tleh in si lovi uhlje pa je zjutraj bilo uho pri uhano malo vneto..sem ji vzela ven medicinske in dala not zlatnega od mene ki jih imam še od krsta...in je boljše..in potem vidim še druho uho gnojno..ampak samo malo.sem tud drugega dala zlatnega in je sedaj vredu,le malo je rdeče okol..eno uho je čist vredu,drugo še malo rdeče..špricam ji s oktaniseptom..sem pa tud jaz taka.če nimam zlatnih uhanov se mi takoj vname..je to kako dedno?user posted image ..in kaj priporočate??naj dalje lepo ji špricam??zdaj je vredu,če pogledam kako je prej imela vse rdeče in gnojno...od sosede tamala tud ima,ampak njej se stalno gnoji,pa četud ima zlate uhane..zdaj vidim da se je takoj ko sem ji dala zlate not,stanje izboljšalo..v 10minutah..user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gnojno uho
28.12.2009 13:46:40   
PERSIDA
Uhane veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gnojno uho
28.12.2009 13:58:00   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Uhane veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen


se čisto strinjam user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gnojno uho
28.12.2009 14:00:34   
Volga
jaz pa še najbolj. Pa kaj rineš otoku uhane, če ji ne pašejo, no?

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gnojno uho
28.12.2009 14:06:13   
Urska09
Ne morem verjet!!!!!!!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gnojno uho
28.12.2009 14:11:39   
emina83
Ah, spet bo vroča debata.

No, meni je mami, ko sem bila majhna kr z domačim šnopsom (rakijo) sčistila gnojne ušeske.  Probaj pa tudi v lekarno poklicat, pa jih povprašat kaj bi še bilo fajn. Pa upam, da se ji vse skup čimprej poceli!

Srečno

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gnojno uho
28.12.2009 14:28:49   
leo**tia
glejte,no.ni treba napadat.vprašala sem za mnenje,in ne zato da bi se zgražale..je že boljše..mi je sploh žal da sem odprla temo.mi je v zlatarni povedala naj čez 3tedne dam zlate uhane,pa nisem ker ji je po medicinskih bilo dobro.zdaj ima zlate pa je že boljšše.samo 1uho je mal rdeće.pa tiste ki nimate rade uhane se raje zadržite,jaz sem ji dala in pikauser posted image

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: gnojno uho
28.12.2009 18:48:47   
Volga

IZVIRNO SPOROČILO: leo**tia

glejte,no.ni treba napadat.vprašala sem za mnenje,in ne zato da bi se zgražale..je že boljše..mi je sploh žal da sem odprla temo.mi je v zlatarni povedala naj čez 3tedne dam zlate uhane,pa nisem ker ji je po medicinskih bilo dobro.zdaj ima zlate pa je že boljšše.samo 1uho je mal rdeće.pa tiste ki nimate rade uhane se raje zadržite,jaz sem ji dala in pikauser posted image



jaz imam rada uhane, jih vsak dan nosim, samo OMG, a je to res 9-mesečna punčka? Saj ne morem verjet. user posted image

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: gnojno uho
28.12.2009 19:31:42   
PERSIDA
Ušeska najprej pozdravi brez uhanov .Saj luknje ne zarastejo.Pa srečno.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: gnojno uho
28.12.2009 21:48:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Saj luknje ne zarastejo.Pa srečno.


kakor komu. Meni so 2x.user posted image

Drugače pa lahko sam naredim takole ob tem dejanjuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: gnojno uho
28.12.2009 21:54:44   
livia
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
jaz imam rada uhane, jih vsak dan nosim, samo OMG, a je to res 9-mesečna punčka? Saj ne morem verjet. user posted image


Ni 9 mesečna, ampak je bla 7, ko so ji dali uhane. Katastrofa.
Pa da se ne bom samo zgražala. Kar se tiče nasveta bi ji jaz sčistila z alkoholom in pustila par dni brez uhanov, da se lepo zrači.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: gnojno uho
28.12.2009 23:59:50   
leo**tia
ji je že dobro..ima take ki dihajo..niso kot medicinski...ji je že lepo vse..tisti medicinski niso dihali in zato se je zagnojilo..ko bi videle koliko punčk tu v našem kraju ima uhane....pa 4mesečneuser posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
29.12.2009 0:10:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu leo**tia)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: gnojno uho
29.12.2009 12:20:44   
leo**tia
enim je všeč drugim ne..tu v našem kraju ima zelo veliko punčk uhane..nisem ji dala zato ker drugi imajo,ampak zato da hočem da jih ima in mi je to lepo na punčkah..vsaka mamica ki gre mimo se toži kako naša ima uhane,njihovim nočejo preluknjat.pol ji povem keri zlatar,pa pravi da je tam bila pa niso hoteli,naši pa je ravno isti dal uhane...če jih je toliko proti zakaj potem skoraj vsaka ki vidi da naša ima uhane,vpraša kje smo naredili,in da bi oni tud radi dali.user posted image pa še moja kolegica bo dala luknjat samo zato ker naša ima,njihova ne.sam zarad ljubosumnja.to mi pa je mal mimouser posted image ..pa sedaj sta 2 tud dale 4mesečnim punčam.in kaj naj??se zgražam?pa too ne bo pomagalo..vsak je zgodba zase..je pa res čudno da vas je na tem forumu toliko proti,v svetu pa ima vsaka 3 punčka uhaneuser posted image vsaj koliko jih jaz poznam...lpuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?