|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Se vam ne zdi da je morska voda in voda v baz...
15.6.2005 1:48:23   
Pika10
Mene ba bolj kot vse skrbi, da je kljub temu da je zunaj vroče voda v zunanjem bazen še vedno premrzla za mojega 6-mesečnika. Jaz sem mu zadnjič samo stopalčka namočila in se je že začel držati kot kisla repa in v jok. Se mi zdi, da je bila premrzla.
A ve otroke kar rinete v vodo, če jokajo in jim je voda prehladna?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Se vam ne zdi da je morska voda in voda v baz...
15.6.2005 8:35:51   
bskrle
Seveda ne ne silim otrok v vodo.
Mora imeti blizu 28- 30 stopinj, da je tako majhnemu otroku všeč, po mojih izkušnjah.

(odgovor članu Pika10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Se vam ne zdi da je morska voda in voda v baz...
15.6.2005 9:13:32   
karmy
jzt grem s 3letnikom na terme. kakšne so temparature notranjih bazenov? :zmeden:

(odgovor članu Pika10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Se vam ne zdi da je morska voda in voda v baz...
15.6.2005 9:19:49   
Anonimen
Jadransko morje nima nikoli 30 stopinj, tu pa tam včasih avgusta za nekaj dni mogoče pride do 28, ampak bolj ne kot ja!

(odgovor članu Pika10)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Se vam ne zdi da je morska voda in voda v baz...
15.6.2005 9:53:48   
Annny
Zadnjič, ko je bila taka vročina, sem imela Najo v bazenčku na terasi (v zavetju), pa mi je bilo potem kar žal, ker je drugi dan smrkala. Vodo sem pa dala zelo toplo. Tako da- malce je treba popaziti;)

(odgovor članu Pika10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Se vam ne zdi da je morska voda in voda v baz...
15.6.2005 10:39:58   
tana 1
Odvisno je tudi od tega v koliko topli vodi ga doma kopaš. Jest ga namenoma v bolj hladni ( beri ne 37 kot je priporočjivo), zato pa tudi na morju nimamo problemov.Tam do ene 24 pa mislim da moraš vseeno počakati,čeprav smo se mi tudi že v bolj mrzli, pa smo uživali.
Lep dan vsem

(odgovor članu Pika10)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Se vam ne zdi da je morska voda in voda v baz...
15.6.2005 10:46:00   
Bejba
Zato gremo mi sedaj, ko še ni taprave vročine raje v terme, kjer pa je vodica lepo topla in bo čudovito za našega malega smeškota :).

LP; B

(odgovor članu Pika10)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Se vam ne zdi da je morska voda in voda v baz...
15.6.2005 11:11:56   
Anonimen
za tko mejhna otroka more bit voda vsaj 30*C topla. drugače se lahko kaj hitro podhladi! ko gre vn iz vode pa v šlafrok al pa brisačo hit zavit!

lp, lara

(odgovor članu Pika10)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Se vam ne zdi da je morska voda in voda v baz...
15.6.2005 15:43:48   
jagoda
Ne vem no. Adam se je letos že kopal v morju. Voda je imela 22-23 stopinj. Mal smo ga najprej zmočili in je pol sam začel čofotat, pol pa še plavat. Povsem brez problema. Seveda ga ne bi silila, če bi jokal. Doma se kopamo pri 37 stopinjah.

(odgovor članu Pika10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?