|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NM in EA
12.12.2009 17:49:40   
Aja1
Pozdravljene.

Danes sem izvedela, da naj EA ne bi bila več vedno dosegljiva v NM user posted image , kot je bilo to prej (preden je bila plačljiva). Me je totalno šokiralo ker brez EA ne bi rada rodila user posted image . Povejte izkušnje tiste, ki ste v zadnjem času rodile v NM. Ste dobile EA?



_____________________________



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NM in EA
12.12.2009 19:40:51   
ledenaa
prje pokliči v P pa vprašaj
Sicer pa tudi brez EA boš rodila,samo če se boš bala bo vse skupaj težje
veliko je na psihi

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NM in EA
12.12.2009 21:20:42   
Aja1
Ja, vsekakor bom prej poklicala. Drugače grem pa v Postojno. Moj pravi, da nisem normalna. No, pa naj gre on rodit. user posted image  

_____________________________




(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NM in EA
12.12.2009 21:35:52   
luan
Rodila sem 24.11. v porodnišnici v NM in dobila EA.Dr. Maksl je v popoldanskem času prišel od doma in mi jo nastavil.Je pa res, da sem že dopoldne ko sem prišla v porodno povedala, da želim EA.Tako, da so se že takrat dogovorili, kdo mi jo bo nastavil.Moram pa reči, da je EA zakon, imela sem zelo lep porod.<sploh, če primerjam s prvim, ko sem imela umetne popadke.
Najbolje pa, da prej pokličeš in se dogovoriš.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NM in EA
12.12.2009 21:52:12   
Aja1
Luan - to je pa lepo prebrat. Torej so šanse za EA. user posted image user posted image

_____________________________




(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NM in EA
13.12.2009 8:26:51   
evangelie
Punce, mene pa zanima ali je v NM porodnišnici kakšen nočni vhod? Jutri imam PDP, pa ne bi rada ponoči bluzila okoli porodnišnice in iskala kakšnih odklenjenih vratuser posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NM in EA
13.12.2009 12:45:57   
Aja1
Pozvoniš tam pri rampi in ti vratar odpre rampo.

_____________________________




(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?