|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na morje z avionom - kam?
17.11.2009 14:31:39   
ALWAYS LARA
ker se midva z možem in moj oče letos kar naprej nekaj z avioni okol prevažamo sta tamli od navdušenja začeli navijat, da bi se oni dve tudi peljali z avionom. zato smo se odločili, da gremo drugo leto nekam na morje z avionom. zdaj pa se odločamo kam, da bi bilo tam:
* ne prevroče - no šli bi lahko tudi že junija,
* pa da ni vse kar je za početi samo plaža, ampak, da se za otroke dogaja,
* da si greš lahko tudi kaj pogledat,
* mogoče polpenzion, mogoče AI - glede tega ne kompliciramo,
* klima v sobi, fina bi bila tavelka soba, da lahko mulce daš posebaj spat
* pa da bi bilo ugodno..mogoče bi kake last minute ponudbe gledali - super bi bilo keke ugodene zadeve za otroke...

zanima me, če ste vi že kje tako bili z mulci (starost 4 in 6 let) in da vam je bilo kul in ugodno? ideje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: na morje z avionom - kam?
17.11.2009 14:33:24   
Volga
Lahko tud sam do Dubrovnika al pa Zadra.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: na morje z avionom - kam?
17.11.2009 19:12:13   
ALWAYS LARA
v končni fazi tut lahko...sam mislm da so cene kar zasoljene, ali pač?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: na morje z avionom - kam?
17.11.2009 20:25:45   
hubi
Djerba

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: na morje z avionom - kam?
18.11.2009 8:26:12   
viv_
Ja, če greste v juniju dobiš ugodne variante za Djerbo ali pa celinska Tunizija.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: na morje z avionom - kam?
18.11.2009 11:09:09   
ALWAYS LARA
a res noben drug ni nikol tkole kje bil?

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: na morje z avionom - kam?
18.11.2009 11:09:34   
ALWAYS LARA
a noben ne hod nikol na morje z avionom?

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: na morje z avionom - kam?
18.11.2009 12:28:30   
criklim
če greste prvič, pa vam je malo neugodno, kako bodo otroci prenašali, potem izberite krajšo varianto. Mi smo z našim malim potovali že pri pol leta, pa brez problemov, smo šli tudi že dlje.
Priporočam kakšno Španijo, ali pa otoke okoli Španije, Madeira, Portugalska. So ful luštn edežele, da se kaj pogledat, temperature zmerne, ljudje prijazni, pa še veliko resortov najdeš ALL Incl. če bost hoteli okoli pa imajo dobre shuttle povezave izpred hotelov, al pa rent-a car najameš. user posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: na morje z avionom - kam?
18.11.2009 12:45:28   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

a noben ne hod nikol na morje z avionom?


Ne, mi gremo še z avtom komaj user posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: na morje z avionom - kam?
18.11.2009 20:07:50   
sanja nk.
čak mal z zasebnim avionom, ali z komercialnim...user posted image ..nč jasno napisano..
samo predvidevam, da imate doma zasebni avion..., sedaj odvisno kakšen je njegov domet ne, pa velikost...pa vse..
potem pa si sama izbereš kam te vleče...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: na morje z avionom - kam?
19.11.2009 10:02:57   
ALWAYS LARA
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

čak mal z zasebnim avionom, ali z komercialnim...user posted image ..nč jasno napisano..
samo predvidevam, da imate doma zasebni avion..., sedaj odvisno kakšen je njegov domet ne, pa velikost...pa vse..
potem pa si sama izbereš kam te vleče...




user posted image user posted image user posted image user posted image
sanja če bi mela svoj avion, potem bi vrjetno mela tok dnarja, da bi zdele ležala nek na bora bora in ne bi tuki sprašvala kam nej grem low budget z avionom na morje :)

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: na morje z avionom - kam?
19.11.2009 10:16:10   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

čak mal z zasebnim avionom, ali z komercialnim...user posted image ..nč jasno napisano..
samo predvidevam, da imate doma zasebni avion..., sedaj odvisno kakšen je njegov domet ne, pa velikost...pa vse..
potem pa si sama izbereš kam te vleče...



Lara, pa nič ne poveš, da mate avijon user posted image user posted image user posted image  Pol bi nas lahk ti kam pelala, ne pa da nas jaz vozim okol user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: na morje z avionom - kam?
20.11.2009 10:36:49   
katjes
Mi smo šli z dvema 6-letnikoma na Rodos. Šli smo v predsezoni - začetek junija. Bilo je super!

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: na morje z avionom - kam?
22.11.2009 1:22:31   
sanja nk.
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

čak mal z zasebnim avionom, ali z komercialnim...user posted image ..nč jasno napisano..
samo predvidevam, da imate doma zasebni avion..., sedaj odvisno kakšen je njegov domet ne, pa velikost...pa vse..
potem pa si sama izbereš kam te vleče...




user posted image user posted image user posted image user posted image
sanja če bi mela svoj avion, potem bi vrjetno mela tok dnarja, da bi zdele ležala nek na bora bora in ne bi tuki sprašvala kam nej grem low budget z avionom na morje :)


user posted image aja he he ...jah lej veliko ljudi ima svoje avione, v Sloveniji naj bi jih bilo kar 250...sej sem mislila ultralahkega user posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: na morje z avionom - kam?
30.11.2009 17:48:28   
witch
Kamorkoli greš je ok. V Grčiji imaš ful za videt, ni prevroče pa dogaja se (za otroke pa so animacije tak ali tak vsepovsod).
Tunizija in Djerba je super. Peščene plaže, za videt veliko, ni prevroče (bila tam julija in začetku junija). - animacije so
Egipt - bila konec julija. bilo je super. za videti ogromno. Prevroče pa ni, ker je ful suha vročina in je ni čutiti.
Turičija prav tako ok.
Cene so itak najboljše last minute. Hrana je bila povsod ok. Jaz mam ful obutljiv želodec in mi je bilo malo hudo ampak se da preživeti. Klime inaš itak v vsaki sobi (tudi v hotelu 2* v tuniziji sem jo imela). Kar se tiče pa morja je so mi pa v tuniziji in na djerbi najlepše (od tega kar sem videla in doživela) peščene plaže - prav za otroke da nekaj ustvarjajo.
Upam, da sem pomagala kaj. user posted image  

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
30.11.2009 21:59:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: na morje z avionom - kam?
1.12.2009 13:04:32   
viv_
Almera - Sardinija se ti splača it s svojim avtom. Do Livorna imaš 5 ur vožnje, potem je pa trajekt, kar je zelo zelo enostavno z otrokom. Pa še na otoku si potem neodvisen in z lastnim prevozom.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...




Morje
Admin

Kdaj si boste privoščili dopust?

junij (14%)

julij (38%)

avgust (22%)

september (11%)

letos ni dopusta (15%)


Število vseh glasov: 417

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!