|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a sem čudna?
30.1.2010 8:59:00   
sisi*
Včeraj sva šla s partnerjem narazen. Danes pa ne vem več ali jaz čudno razmišljam. Zato se obračam na vas. Skupaj sva bila 10 mesecev. Oba imava otroke iz prejšnjih vez. Ko sva začela se mi je zdelo vse super. Da je to ljubezen mojega življenja. Po nekaj mesecih pa je prihajal domov slabe volje. Kar sem ga vprašala se je zdelo odveč, da odgovori. Ali pa sploh ni odgovoril. Zvečer so televizija, računalnik in podobno postajali vse pomembnejši kot jaz. Pa nisem mnenja, da mora ves čas na meni viset, ampak človek me še opazil ni. Ko sem ga kaj vprašala mi niti odgovoril ni.
Pred parim mesecim sem šla z otrokom v bolnico. Prišel je na obisk in tam ostal pol ure. Ker je bil vikend se ga prosila, če lahko pride še malo popoldne. Odgovoril mi je, da se mu ne da voziti gor in dol (do bolnišnice imamo 5 min z avtom). Včasih sem imela občutek kot, da mu nismo pomembni. Ne jaz ne otroci. Ko sem mu to omenila je rekel, da sem smešna.
V meni pa kot da se je vse ohlajalo. In potem mi pride ven z izjavo, da gre sam za 1 teden na počitnice. Ko sem rekla, da bi šli skupaj, je rekel, da letos ne, lahko pa gremo naslednje leto. Ne vem, ampak meni se to ne zdi normalno. In je šel. V tem času sem bila spet z otrokom v bolnici. Tako neumno se mi je zdelo. JAz v bolnici, on pa uživa tam nekje. NA dan mi je poslal en sam sms. Ko je prišel domov pa se je čudil, zakaj ga nisem vesela, zakajne skačem okoli njega. In takrat mi je počilo. Hotela sem se pogovoriti, ampak ni šlo. Meni se ne zdi normalno, da v vezi ni komunikacije, da se hodi vsak za sebe na počitnice. On pa se mi je samo smejal, da sem smešna in da to vsi počnejo. Cel teden sem razmišljala ali je to res normalno. No meni se ni zdelo. In sem se hotela pogovoriti. On pa ne. Rekel mi je, da ni pravi čas in da ko bo nehal gledat tv se lahko pogovarjava. Ko sem rekla ali je tv pomembnejši od mene mi je odgovoril, da trenutno je. Takrat mi je vse padlo dol. Nisem si želela več pogovora in sem rekla, da v tem primeru je najbojše da gre. In je rekel, da bo. NAslednji dan se je obnašal kot da se ni zgodilo nič. Meni pa je prekipelo. Šla sem od doma, mu rekla naj ta čas spakira in gre. In je šel.

Ne vem več, ali res narobe razmišljam, ampak občutek imam kot da mu je vseeno, tak občutek praznine. On je ves čas trdil, da mu je do mene bolj kot kadarkl prej do druge. Saj so bili lepi trnutki. Ampak določeni presegajo vse. A jaz narobe razmišljam? Meni se zdi, da če si v vezi si stojiš ob strani, hodiš skupaj okoli in vzameš si čas za drugega. Ne vem več.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 9:29:59   
kaya2007
super pohvalno se mi zdi, da si ga vrgla čez prag! glede na to, da si se očitno že prej enkrat razšla s svojim partnerjem,
takega bednega odnosa res ne rabiš več. imaš otroke in moraš misliti tudi (predvsem) nanje...če je otrok v bolnici,
absolutno ni normalno, da gre med tem gospod na počitnice. in nič od tega kar si napisala o njem, ni normalno
za ljubečo vezo. prav si ravnala, res! user posted image

(odgovor članu sisi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 9:38:35   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: sisi*

Včeraj sva šla s partnerjem narazen. Danes pa ne vem več ali jaz čudno razmišljam. Zato se obračam na vas. Skupaj sva bila 10 mesecev. Oba imava otroke iz prejšnjih vez. Ko sva začela se mi je zdelo vse super. Da je to ljubezen mojega življenja. Po nekaj mesecih pa je prihajal domov slabe volje. Kar sem ga vprašala se je zdelo odveč, da odgovori. Ali pa sploh ni odgovoril. Zvečer so televizija, računalnik in podobno postajali vse pomembnejši kot jaz. Pa nisem mnenja, da mora ves čas na meni viset, ampak človek me še opazil ni. Ko sem ga kaj vprašala mi niti odgovoril ni.
Pred parim mesecim sem šla z otrokom v bolnico. Prišel je na obisk in tam ostal pol ure. Ker je bil vikend se ga prosila, če lahko pride še malo popoldne. Odgovoril mi je, da se mu ne da voziti gor in dol (do bolnišnice imamo 5 min z avtom). Včasih sem imela občutek kot, da mu nismo pomembni. Ne jaz ne otroci. Ko sem mu to omenila je rekel, da sem smešna.
V meni pa kot da se je vse ohlajalo. In potem mi pride ven z izjavo, da gre sam za 1 teden na počitnice. Ko sem rekla, da bi šli skupaj, je rekel, da letos ne, lahko pa gremo naslednje leto. Ne vem, ampak meni se to ne zdi normalno. In je šel. V tem času sem bila spet z otrokom v bolnici. Tako neumno se mi je zdelo. JAz v bolnici, on pa uživa tam nekje. NA dan mi je poslal en sam sms. Ko je prišel domov pa se je čudil, zakaj ga nisem vesela, zakajne skačem okoli njega. In takrat mi je počilo. Hotela sem se pogovoriti, ampak ni šlo. Meni se ne zdi normalno, da v vezi ni komunikacije, da se hodi vsak za sebe na počitnice. On pa se mi je samo smejal, da sem smešna in da to vsi počnejo. Cel teden sem razmišljala ali je to res normalno. No meni se ni zdelo. In sem se hotela pogovoriti. On pa ne. Rekel mi je, da ni pravi čas in da ko bo nehal gledat tv se lahko pogovarjava. Ko sem rekla ali je tv pomembnejši od mene mi je odgovoril, da trenutno je. Takrat mi je vse padlo dol. Nisem si želela več pogovora in sem rekla, da v tem primeru je najbojše da gre. In je rekel, da bo. NAslednji dan se je obnašal kot da se ni zgodilo nič. Meni pa je prekipelo. Šla sem od doma, mu rekla naj ta čas spakira in gre. In je šel.

Ne vem več, ali res narobe razmišljam, ampak občutek imam kot da mu je vseeno, tak občutek praznine. On je ves čas trdil, da mu je do mene bolj kot kadarkl prej do druge. Saj so bili lepi trnutki. Ampak določeni presegajo vse. A jaz narobe razmišljam? Meni se zdi, da če si v vezi si stojiš ob strani, hodiš skupaj okoli in vzameš si čas za drugega. Ne vem več.


pa naj gre na počitnice in naj tam tudi ostane se ne sekiraj preveč boš drugega spoznala in ti bo lepše,če pa bo hotel nazaj pejt ti na počitnice milo za drago


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu sisi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 9:47:05   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja


pa naj gre na počitnice in naj tam tudi ostane se ne sekiraj preveč boš drugega spoznala in ti bo lepše,če pa bo hotel nazaj pejt ti na počitnice milo za drago



nekdo, ki si želi tud dopust preživet skupaj s partnerjem, ne bo delal milo za drago. Čemu? kaj bi s tem dosegla?

sisi, po moje nisi čudna, sploh. Imata pač različne poglede okrog skupnega življenja in takšnega obnašanja tud sama ne bi prenašala. Naredila si prav. Če je hodil mimo tebe kot mumija...ja kaj pa bi še morala naredit?

Sploh mi pa ni razumljivo z njegove strani, da je otrok bil v bolnici in je šel na morje. Nima veze, da ni njegov oče. Če bi vaju sprejel kot svojo družino, bi ti stal ob strani.
On ni sprejel ne tebe ne otroka. Lepi trenutki so bili najbrž, ko je njemu bilo, ne? Ko mu pa ni bilo, pa je šel in delal po svoje. In glede nato, da se sploh ni hotel pogovorit, ti itak druga ni preostalo.

ne obremnjuj se s tem, če si čudna al če bi kakorkoli lahko drugače naredila. Njegova dejanja so dovolj zgovorna, da pri takšnem človeku ne moreš nič.

Lepo uživaj z otrokom, njega pa pusti v svojem svetu.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 9:50:30   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja


pa naj gre na počitnice in naj tam tudi ostane se ne sekiraj preveč boš drugega spoznala in ti bo lepše,če pa bo hotel nazaj pejt ti na počitnice milo za drago



nekdo, ki si želi tud dopust preživet skupaj s partnerjem, ne bo delal milo za drago. Čemu? kaj bi s tem dosegla?

sisi, po moje nisi čudna, sploh. Imata pač različne poglede okrog skupnega življenja in takšnega obnašanja tud sama ne bi prenašala. Naredila si prav. Če je hodil mimo tebe kot mumija...ja kaj pa bi še morala naredit?

Sploh mi pa ni razumljivo z njegove strani, da je otrok bil v bolnici in je šel na morje. Nima veze, da ni njegov oče. Če bi vaju sprejel kot svojo družino, bi ti stal ob strani.
On ni sprejel ne tebe ne otroka. Lepi trenutki so bili najbrž, ko je njemu bilo, ne? Ko mu pa ni bilo, pa je šel in delal po svoje. In glede nato, da se sploh ni hotel pogovorit, ti itak druga ni preostalo.

ne obremnjuj se s tem, če si čudna al če bi kakorkoli lahko drugače naredila. Njegova dejanja so dovolj zgovorna, da pri takšnem človeku ne moreš nič.

Lepo uživaj z otrokom, njega pa pusti v svojem svetu.


jaz pravim če bi se vrnil nazaj k njej naj ona dela tako njemu ko pa je on delu njej


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 9:59:29   
rija
kaj naj rečem?

kako se lahko sploh sprašuješ, če mu kaj pomenišuser posted image

a te mora premlatit, te prevarat, te vrčt v gatah na cesto.....da boš dojelauser posted image

bodi vesela, da je pravo kožo pokazal dovolj zgodaj.

pojdi napej, ne oziraj se. ker se nimaš za čim.

pa nekaj časa si daj malo laufa....zaživi s svojim otroko, dojemi, da je življenje lahko čudovito tudi brez enega debilnega tipa....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu sisi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 10:02:33   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: rija

kaj naj rečem?

kako se lahko sploh sprašuješ, če mu kaj pomenišuser posted image

a te mora premlatit, te prevarat, te vrčt v gatah na cesto.....da boš dojelauser posted image

bodi vesela, da je pravo kožo pokazal dovolj zgodaj.

pojdi napej, ne oziraj se. ker se nimaš za čim.

pa nekaj časa si daj malo laufa....zaživi s svojim otroko, dojemi, da je življenje lahko čudovito tudi brez enega debilnega tipa....
podpisuser posted image če seveda smemuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 10:03:56   
rija
hja, zdaj je kar je......user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 10:15:49   
pridna_janja
pa nekaj časa si daj malo laufa....zaživi s svojim otroko, dojemi, da je življenje lahko čudovito tudi brez enega debilnega tipa.


točno tako kot si napisala.Meni ste tudi svetovale in prav mi je prišlo in uzivam


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 10:18:52   
zmajaz
Se strinjam s predhodnicami - takega partnerja boljše, da nimaš ker to NI noben partnerski odnos. Srečna si lahko le, da si to dokaj hitro ugotovila in ga še pravi čas vrgla čez prag. user posted image

Zdaj pa kar pogumno naprej in veliko sreče ti želim. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 11:17:08   
noranate
Sisi, prav si naredila user posted image .
Men se zdi, da je bil to en tak fičfirič, ki je iskal le še eno luknjo na golf terenu. In ko jo zgreši, bo našel drugo.user posted image
sovražim takšne moške, pravi biki souser posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 11:30:32   
kajajaka
ni mi jasno zakaj si potrebovala 10 mesecev, da si ga spakirala... Pa tudi to ne, da sta žeživela skupaj po tako kratkem času (to mislim predvsem zaradi otrok, ki jih lahko zmede, da sedaj nekdo je v njegovem življenju, čez dva dni ga pa ni več user posted image )
Brez zamere, ampak meni se to zdi mal neodgovorno.
NO, želim ti, da si urediš življenje in v naslednjo zvezo vstopaš premišljeno, selitev in vključitev otrok pa prestaviš na čas, ko boš res sigurna, da je to to. SREČNO user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 12:03:44   
Gina
Vesela bodi, da te je pamet srečala zdaj, ne pa šele čez 5 let, ko bi še kaknega otroka skup imela. Ne smeš si dovolit, da dela s tabo tako, kot je delal. NI te imel rad. Tole kar je počel, je bilo eno navadno izkoriščanje. Pa jaz bi na tvojem mestu gledala, da naslednjič najdeš precej manj egoističnega tipa, ki samo sebe vidi. Enega takega, ki te bo rad imel.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 12:20:01   
Colt
Meni počasi ne bo nič jasno več. Okej Sisi, vsekakor imaš prav da zahtevaš zase in za otroke vsaj minimum partnerskega odnosa. Osebno pa tudi doživljam oziroma spoznavam žensko, ki jo iskrena pozornost, komplimenti, ljubkovanje na vseh mogočih nivojih...enostavno odbija. Jo mori in ustavlja v svojem čustvovanju. To je druga skrajnost, ko človek ki ljubi ne sme pokazat, dat, izživet svojih čustev, ker se boji kaka bo reakcija. Torej, kako in pri kateri naj moški primerno deluje?

Mi samski imamo svoje probleme ja user posted image

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 14:11:54   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Osebno pa tudi doživljam oziroma spoznavam žensko, ki jo iskrena pozornost, komplimenti, ljubkovanje na vseh mogočih nivojih...enostavno odbija. Jo mori in ustavlja v svojem čustvovanju.



no ja, samo to je pa tudi mal hecno. da ji popolnoma nič ne paše, ko ji izkazuješ pozornost? hmmm....

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 14:12:51   
rija
nič ni hecno: če se ti nekdo pope na ***** ti gre od A do Ž na njem na živce. tudi najboljše lastnosti.

simpl.user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 14:14:35   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: rija

nič ni hecno: če se ti nekdo pope na ***** ti gre od A do Ž na njem na živce. tudi najboljše lastnosti.

simpl.user posted image


jaz sem hotla pa samo lepo povedat, da ne bo kdo spet reku, da sem...kaj že? tečna? al kakšna sem že vla zadnjič na eni temiuser posted image user posted image user posted image user posted image (s tabo vred, rijauser posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 14:15:41   
rija
mah, fučkaš ti to.....user posted image user posted image user posted image

glumačic premore ta forum v ueber preveč....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 14:18:06   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: rija

mah, fučkaš ti to.....user posted image user posted image user posted image

glumačic premore ta forum v ueber preveč....user posted image


maš prav, samo je unih, k pol skoz bluzijo da smo tečne in nadrkane še več....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 14:29:49   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: urška

maš prav, samo je unih, k pol skoz bluzijo da smo tečne in nadrkane še več....user posted image user posted image user posted image



ob takih pa se jaz resnično vedno vprašam, kera je bolj nadrkana ali tečnauser posted image user posted image user posted image  

jaz ali onauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 14:53:42   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

ni mi jasno zakaj si potrebovala 10 mesecev, da si ga spakirala... Pa tudi to ne, da sta žeživela skupaj po tako kratkem času (to mislim predvsem zaradi otrok, ki jih lahko zmede, da sedaj nekdo je v njegovem življenju, čez dva dni ga pa ni več user posted image )
Brez zamere, ampak meni se to zdi mal neodgovorno.
NO, želim ti, da si urediš življenje in v naslednjo zvezo vstopaš premišljeno, selitev in vključitev otrok pa prestaviš na čas, ko boš res sigurna, da je to to. SREČNO user posted image


to pa res - meni je to prvo padlo na pamet. ne moreš eksperimentirat s tipi in otroke spoznavat z vsemi možnimi kekci, ki jih srečaš, ko iščeš pravega..

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 15:07:04   
bit
sisi....
pošiljam ti moj moto življenja;

Raje sem sama, kot v slabi družbi.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 15:27:26   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Meni počasi ne bo nič jasno več. Okej Sisi, vsekakor imaš prav da zahtevaš zase in za otroke vsaj minimum partnerskega odnosa. Osebno pa tudi doživljam oziroma spoznavam žensko, ki jo iskrena pozornost, komplimenti, ljubkovanje na vseh mogočih nivojih...enostavno odbija. Jo mori in ustavlja v svojem čustvovanju. To je druga skrajnost, ko človek ki ljubi ne sme pokazat, dat, izživet svojih čustev, ker se boji kaka bo reakcija. Torej, kako in pri kateri naj moški primerno deluje?

Mi samski imamo svoje probleme ja user posted image

G



Najdi si žensko, ki nima tolk kompleksov, ali pa vsaj tako, ki ji tvoj način izkazovanja ljubezni veliko pomeni. Večina žensk uživa v nežnostih, komplimentih in ljubezni, če je vse skup mišljeno resno in če ženska verjame v vajino vezo. Če ne verjame, je nič ne prepriča. Predvsem pa - težko boš našel žensko, kjer lahko furaš vezo na daljavo, pa se zelo rada crklja. To dvoje enostavno ne gre skupaj. Če se rada crklja, rabi vsakodnevno dozo crkljanja, če se ne crklja tolk z veseljem, to ni njen način kazanja ljubezni in ji to ne bo nikdar ne vem koliko pomenilo- rabi druge načine izkazovanja le tega.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 17:03:25   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: urška

maš prav, samo je unih, k pol skoz bluzijo da smo tečne in nadrkane še več....user posted image user posted image user posted image



ob takih pa se jaz resnično vedno vprašam, kera je bolj nadrkana ali tečnauser posted image user posted image user posted image  




ja jaz se tukaj večkrat vse sorte sprašujemuser posted image user posted image user posted image

pa da ne bo kdo rekel, da samo smetim tukaj: sisi, ne nisi čudna. čuden je on. skrajni čas, da je šel.




P.S.: colt, jaz se lahko pridem malo crkljat, če se že nimaš s komuser posted image   (pa pod gino se podpišem)



< Sporočilo je popravil urška -- 30.1.2010 17:04:04 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: a sem čudna?
30.1.2010 17:28:48   
sisi*
Ja vam dam popolnoma prav, da smo mogoče prekmalu živeli skupaj. Vendar sem na začetku pač mislila, da je to to. Poznala sva se že prej in zdel se mi je čudovit. Vem, da je bilo mogoče prekmalu, ampak zdaj ne morem nič popravit. Vedno, ko sem imela koga oz. sem spoznavala nisem mešala otrok, ampak tu se mi je na žalost zdelo, da je to to, da je pravi. Na začetku se je tako trudil in vse, na koncu pa se je na žalost drugače izkazalo. Mi je pa res predvsem žal zaradi otrok. Spet neke spremembe. Spet neka izguba. Zelo rada bi ju zavarovala, ampak zdaj je že prepozno.

Drugače pa res hvala za vaše odgovore.

(odgovor članu sisi*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?