|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroška hrana sunval
7.12.2009 17:04:55   
naomy
zdravo!

kakšne so vaše izkušnje z otroško hrano sunval? jo poznate? mi bomo počasi začeli uvajati gosto hrano in sem na njihovi spletni strani naročila brezplačne vzorčke... prosila pa bi še mamice, kakšne imate izkušnje....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroška hrana sunval
7.12.2009 18:08:27   
mini86
ta uprašanje mi je pa všečuser posted image
js mam tud že seznam kaj naj bi naročila pri sunvalu..uvajati začnemo januarja..
js pa dodajam še eno vprašanje in sicer vemo da so njihove kašice nevtralne oz nimajo dodanih sladil in zato mnogim user posted image niso kaj preveč všeč..pa me zanima kaj še daste v kašico da je boljšega okusa..za dop. malico kakšno sadje kaj pa za večerjo..sploh nimam idej..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroška hrana sunval
7.12.2009 20:31:42   
manna
Par kašic od Sunvala smo že probali, nekej jih še imam v predalu. mini86, sadne kašice ne rabijo nobenih sladil, so itak sladke, meni so sadne od Sunvala prav okusne! Naši frajli je najbolj všeč hruška, jabolko, banana. Pa borovnica in sliva sta tud šle kar v promet.
Kar se pa tiče zelenjave je pa res mal problem...zelenjavo jaz sama kuham za tamalo, pa zmiksam, in seveda je zanič ker ne dam nič začimb, soli,.. in seveda tamala se kremži in noče jest. Zato je fajn da kar probavaš malo kar ti pade na pamet - recimo (skuhana) rdeča pesa + hruška ali pa vmešaš zraven malo polente, riževih kosmičev... skratka jaz ustvarjam kar mi pade na pamet. Od zelenjave smo probali od Sunvala samo korenček in ji je bil všeč!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroška hrana sunval
7.12.2009 20:48:47   
mini86
mislila sem une kašice npr pirina..ne v lončku-v škatli

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroška hrana sunval
7.12.2009 20:51:51   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

mislila sem une kašice npr pirina..ne v lončku-v škatli

jaz dam v pripravljeno kašico malo sadne kašice (npr. jabolko, hruška, itd.), pripravljam jo pa samo z vodo.

< Sporočilo je popravil ledenka -- 7.12.2009 20:53:18 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroška hrana sunval
7.12.2009 21:03:24   
manna
mini86, Uuuu ja tiste v škatli so pa res zanič, grenke!  Jaz vmešam noter malo banane. Delam jih pa z vodo. 

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroška hrana sunval
7.12.2009 21:30:24   
naomy
kaj pa cene user posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroška hrana sunval
7.12.2009 22:15:01   
mini86
smešno mi je da je mislm da sadna kašica v baby centru 0,99€ na spletu pa 1,15€-al neki tazga..
a pol ne priporočate unih kašic za zvečer..kašno kašico pa bi za zvečer


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroška hrana sunval
8.12.2009 6:43:39   
Hope2
naš malček je pojedel kar nekaj kašic od sunvala (sadne, zelenjavne), v škatli sem pa kupovala od holle. Vse mu je bilo všeč, zraven nisem mešala nikoli nič. Za zvečer je dobil riževe kosmiče, ki se zmešajo z vodo, dodala sem AM. Poleg riževih kosmičev je jedel še kosmiče iz prosene kaše in kosmiče iz 3 žit (vse grez glutena, brez dodanega sladkorja, brez dodanega mleka). Am sem mu jaz mešala.

V BC pa so cene tudi nad 1 evro, razen če so kaj znižane ali pa mala flaška.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroška hrana sunval
8.12.2009 7:37:54   
nova_tukaj
Jaz ji za zvečer dam Hipp-ove nočne kašice (al v škatli ali v lončku, samo brez glutene). Zdajle pa imajo v BC akcijo Milupinih kašic v škatli. Naša trenutno je po šestem mesecu z okusom jabolka brez glutena in ima rada.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroška hrana sunval
9.12.2009 13:50:06   
frutolina
mi imamo riževo, ajdovo, proseno kašo z jabolko in gris od njih. Mali je vse brez problema. Riževo in ajdovo ponudim samo poleg kosila, al pa dodam kako sadje -in mešam z mlekom (formulo). Gris pa sva začela šele uvajat (ker vsebuje gluten). Cena v BC je 2,99 € za škatlo.

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dotik vpliva na dojenčkov genetski zapis
Objemi, poljubčki, nošenje po rokah in nežnost, ki jih starši nudimo svojim dojenčkom, jim ne daje zgolj občutka varnost...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?