|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lonček za pitje za na pot
11.4.2013 15:31:43   
Matejusska
Skoraj 1-letnik pije samo iz lončka pa me zanima, če obstaja kakšna takšna flaška, ki ima skodelico za pokrovček, tako kot npr. termoska? Zaenkrat imam eno aventovo flaško in mu potem nalijem v pokrovček ampak zdaj bi rad že sam držal "skodelico", pa je pokrovček precej majhen in bi bilo boljše, da bi bil večji. Kakšna ideja?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lonček za pitje za na pot
11.4.2013 15:58:56   
Najaa
Pa kupi kakšno majhno termovsko ala 4 deci, zdej se to vse dobi. Pa še pijača bo ohranila temperaturo. user posted image

(odgovor članu Matejusska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lonček za pitje za na pot
11.4.2013 16:02:55   
malaMravljica
Zakaj mu pa ne das aventov loncek v roke, da normalno pije iz loncka? Moje dete ni nikoli pilo po flaski in potem ni vedel kaj naj sploh s tistim cucljem pocne in sem ob uvedbi GH tam pri 6 mesecih dala za pit kar iz kozarca, kozarec v roko in je, za na pot pa aventovo flasko, sam ce ima notri dudo se zna polivat, kupis tak pokrovcek, vzames dudo ven in ta pokrovcek notri in je. To je prav od Aventa. Midva to se vedno tako prakticirava.

(odgovor članu Matejusska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lonček za pitje za na pot
11.4.2013 16:27:03   
ninocka26
Mi imamo tega (cucelj smo preskočili): http://www.potterybarnkids.com/products/beaba-3-stage-training-cup/
Ko zna že piti iz lončka mu odstraniš pokrov ko pije, drugače je pa lepo zaprt.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
11.4.2013 22:55:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ninocka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lonček za pitje za na pot
18.4.2013 11:00:30   
Smithlife

Pls share more info like this.






__________________________________________________
Diablo 3 Gold;Guild Wars 2 Gold;Diablo 3 Gold Kaufen;WOW Gold


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lonček za pitje za na pot
18.4.2013 11:40:14   
nusi
mene pa te lončki spravljajo ob živce. En kup jih je, pa noben od mojih tamalih ne zna pit iz njih - teh, ki ne polivajo. tastarejši ni nikol poštekal in tko je šel iz flaške na slamico in potem kozarček, tamali tudi ne pokapči. sej neki vleče amapk dejansko ful malo spije iz tam ven, za poleti se mi pa to ne zdi ok. In tko imam malo morje lnčkov doma, no sej sem jih potalala, ampak res bi se rada znebila flaške, iz kozarca še ne zna in si zliva za vrat, razen če mu jaz držim, nekako računam, da mu na morju uspe, ko bo itak nag, pa nej se zaliva user posted image

(odgovor članu Smithlife)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?