|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj navadne filter čaje
9.8.2009 15:51:14   
J.L.
pri kolikih mesecih ste ukinile otroške instant ter pričele z navadnimi zeliščnimi ali sadnimi čaji v vrečkah.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj navadne filter čaje
9.8.2009 15:56:45   
miapia
Ti instant čaji so moderni, ker je takoj narejeno. Se spomniš bebe čaja v filter vrečkah? Po moje je čisto vseeno, ali instant ali filter. Moja tašča kuha naši iz posušenih zelišč (kamilica, janež, komarček, kopriva...).

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj navadne filter čaje
9.8.2009 17:01:27   
TiaSara
Če mene vprašaš, je bolj vprašanje zakaj sploh otroške instant čaje? Samo ustrezno je treba izbrati čaje, ker niso vsi za tamale. 

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj navadne filter čaje
9.8.2009 17:18:27   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: TiaSara

Če mene vprašaš, je bolj vprašanje zakaj sploh otroške instant čaje? Samo ustrezno je treba izbrati čaje, ker niso vsi za tamale. 


kako pa naj vem, kateri so primerni in keri niso za malčico?user posted image


(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj navadne filter čaje
9.8.2009 18:39:57   
Anonimen
Jaz sem kupila od Hippa komarčkov čaj v filter vrečkah, ki je primeren od 1. tedna dalje ... instant pa nikoli, ker imajo dosti sladkorja dodanega. V trgovini pobrskaj po policah z otroško prehrano, imajo tudi čaje in na vsakem piše od kdaj naprej se ga otroku lahko daje.

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj navadne filter čaje
9.8.2009 20:12:01   
SaaS
Mi tudi nismo nikoli instant čajev uporabljali. že od začetka sem jima kuhala čaj iz kumine, komarčka, kamilice.. (zelišč) ali pa tistega v vrečki Bebe od Droge, ki ga je ena že omenila. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj navadne filter čaje
9.8.2009 20:24:22   
J.L.
bom malo prebrskala na sparovih policah. user posted image

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj navadne filter čaje
22.9.2009 20:37:48   
ŽANŽA
jaz instant čajev nikoli nisem dajala in jih tudi ne bom. ker je na prvem mestu po sestavinah sladkor user posted image dajem hipp ali nestle filter vrečke, še najraje pa kar domačo kumino in komarček.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj navadne filter čaje
23.9.2009 20:15:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

pri kolikih mesecih ste ukinile otroške instant ter pričele z navadnimi zeliščnimi ali sadnimi čaji v vrečkah.


Nikoli ni pil instant čajev, že od 6. meseca pije planinski čaj ali šipkov čaj.

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj navadne filter čaje
23.9.2009 21:47:37   
Sooncek
Skoraj vsak proizvajalec ima tudi otroški čaj v filtri (Bebe od Droge pa ne delajo več). Trenutno se spomnim samo ime Krtek (imajo jih tudi v malih Mercatorjih).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj navadne filter čaje
23.9.2009 23:39:45   
nananaja
bebe od droge samo nekaj časa niso imeli v prodaji, sedaj spet.

sicer pa na začetku nismo dajali instant. sem skuhala zase tak čaj, kot ga so pile dojenčice, itak ga spije malo. ko so mele ene pol leta pa tud instant, ko so itak pile že marsikaj, mlajša pije tudi vodo in se sploh ne matram s čaji.

imaš pa bebe in podobne, pa v lekarni dobiš čaj za otroke, pa kar zrnca janeža, komarčka, kumine, pa kamilice... vse je na začetku boljše kot instant.

(odgovor članu Sooncek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj navadne filter čaje
5.10.2009 11:57:47   
jancika16
Tudi jaz nikoli nisem dajala instant čaja, sem kar proti temu, saj vsebuje zelo veliko sladkorja user posted image . In da bi že dojenčka začela navajati na sladko, mi res ni, še preveliko sladkarij bo v prihodnosti. Jaz sem ji v začetku kuhala sama iz kumine, janeža, komarčka, kamilic. Potem pa sem kupila bebe čaj v filter vrečkah, zdaj pa je stara 10 mesecev pa že pije druge čaje iz filter vrečk in jih obožuje, seveda ne dodam nič dodatkov.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?