|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Delo spremljevalca ali kaj podobnega
11.1.2010 19:53:52   
Anonimen
Že nekaj časa sem brez službe.Doma imam otroka , ki ima posebne potrebe(Hodi v vrtec).Mislim, da sem z njim nabrala a ogromno izkušenj. Vedno bolj se zanimam za delo v tej smeri.Torej delo spremljevalke otroka s pp.Ali mogoče katera ve, ali imajo te razne ustanove sonček, polž,.. kakšne ne tako izoražene ljudi-namreč sama imam 5. stopnjo, pa nevem ali jim naj napišem prošnjo ali ne.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Delo spremljevalca ali kaj podobnega
11.1.2010 20:03:49   
anajmad
Mislim,da si lahko kot negovalka. najbolje je,da vprašaš na CSD.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Delo spremljevalca ali kaj podobnega
11.1.2010 20:06:35   
anajmad
Sorry sem na hitro prebrala vprašanje. Najbolje,da se obrneš na te ustanove in združenja,pa ti bodo povedali,kakšno izobrazbo moraš imeti. sam po mojem moraš imeti medicinsko izobrazbo,ne vem?

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Delo spremljevalca ali kaj podobnega
11.1.2010 20:14:08   
bumerang
V šolstvu dajejo vedno razpis ven za 5. stopnjo, več ministrstvo namreč ne plača, profili pa so različni, itak o vsem skupaj odloča ravnatelj. Pravzaprav izobrazba sploh ni pomembna. Velikokrat na taka delovna mesta jemljejo tudi osebe, ki jih pošlje Zavod za zaposlovanje (javna dela).
Kako je pa v centrih pa ne vem.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Delo spremljevalca ali kaj podobnega
11.1.2010 22:22:42   
katjandraž
ja, v šolah jemljejo s 5. stopnjo, prideš v 18. plačni razred.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Delo spremljevalca ali kaj podobnega
13.1.2010 21:02:41   
Taula
Kot so rekle, rabiš 5 stopnjo. Na naši šoli imamo dva spremljevalca, ravnateljica vedno zaposli pri nas moškega na to delovno mesto.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Delo spremljevalca ali kaj podobnega
16.1.2010 20:25:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katjandraž

ja, v šolah jemljejo s 5. stopnjo, prideš v 18. plačni razred.

enako je v vrtcih. pri nas je v navadi, da te seznanijo z vsemi posebnostmi otroka in te predhodno ali pa tekom dela pošljejo še na dodatna vprašanja.
za CP pri nas tudi zaposlujejo predvsem moške, za ostale spremljevalce pa spol ni posebej določen kriterij
za društva pa je najbolje da stopiš v kontakt z njimi, kot so ti svetovale predhodnice

(odgovor članu katjandraž)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?