|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   echinacea vogel
25.1.2010 11:12:22   
urskavaup
Pozdravljeni!

Daje kdo svojemu otroku tabletke echinacea od vogel? Pediatrinja mi jih je priporočala. Prazaprav mi je priporočala kapljice. Te sem seveda kupila, in ko sem prišla domov sem v navodilih prebrala, da so za otroke od 6.leta starosti naprej. Naša je stara 4 leta, in bi lahko jemala tablete echinacea od vogel. Vendar ne vem, če bi 4.letnica že znala tabletko požreti? Ima kdo kakšne izkušnje s požiranjem tablet 4.letnikov?
Pa še, če kdo te tablete/kapljice uporablja, kako ste zadovoljni? Jim kaj pomagajo, da so manj bolni?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: echinacea vogel
25.1.2010 13:41:12   
mojca83
Naša pije sirup, ki ni od A.Vogel-a,  je pa v njem prav tako ameriški slamnik Ker je stara 2 leti). Kako je z požiranjem tablet pri tej starosti ti ne znam povedat, vem pa da nam pomaga. Od septembra je v vrtcu manjkala samo 6 dni. Jemljeva pa ga tudi midva z atijem (tablete).user posted image

(odgovor članu urskavaup)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: echinacea vogel
25.1.2010 18:23:02   
inja2
mojca83 kateri sirup pijeta?

(odgovor članu mojca83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: echinacea vogel
26.1.2010 10:34:13   
noranate
Tabletke so majhne in gladke in jih komot pogoltne in so za otroke mlajše od 6 letuser posted image

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: echinacea vogel
27.1.2010 7:32:09   
urskavaup
Ja, je res brez problema pogoltnila. Zdaj pa lahko samo upamo, da bodo pomagale in bomo kaj manj bolni.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: echinacea vogel
27.1.2010 8:42:54   
mojca83
Oprosti za pozen odgovoruser posted image Pijema sirup ECHINAX BIMBI.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Naravno in sočutno odvajanje od plenic
Pri odvajanju od plenic ne gre toliko za to, kdaj so otroci razvojno pripravljeni biti brez plenic, ampak bolj za to, kd...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?