|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali kupujete prek interneta čevlje
9.3.2010 19:37:30   
leo**tia
za otroke..seveda rabljene..jaz sem sedaj naglednola ene lepe za našo malo.nošene so le nekajkrat...itak vse nosi kar dobi,le da mi je tašča sedaj povedala da naj otroci nebi nosili nošene čevlje..sedaj pa ne vem..mi ni ravno dat za ene nike 40evrov,ko bo jih imela le parkrat pa bo prerasla..gledala pa sem te http://www.bolha.com/oglas383859927/otroski-copati-nike

naj vzamem,ali naj kupim noveuser posted image ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali kupujete prek interneta čevlje
9.3.2010 19:45:37   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: leo**tia

za otroke..seveda rabljene..jaz sem sedaj naglednola ene lepe za našo malo.nošene so le nekajkrat...itak vse nosi kar dobi,le da mi je tašča sedaj povedala da naj otroci nebi nosili nošene čevlje..sedaj pa ne vem..mi ni ravno dat za ene nike 40evrov,ko bo jih imela le parkrat pa bo prerasla..gledala pa sem te http://www.bolha.com/oglas383859927/otroski-copati-nike

naj vzamem,ali naj kupim noveuser posted image ?


ja, to sem tudi jaz slišala, da naj otrok ne bi nosil že nošene čevlje oz rabljene, ker so kao že prilagojeni na neko nogo...mi smo dobili kar nekaj rabljenih čevljev pa ji vseeno obuvam...sicer pa sem glih danes nekaj iskala v massu pa so mi v oči padli nike športni copati za 22 eur pa ne vem kolk centov...če ti bo kaj pomagalo...drugače pa se sama odloči...če ti je lažje jaz imam doma 10 m staro pupo in nosi že rabljene čevlje...nekaj pa smo tudi nabavili...pa še nekaj...zadnjič sem v trgovini težla zaradi enih čeveljčkov, so se mi ful dopadli pa je bila najmanjša št. 20, moja pupa pa rabi nekje 18-19...pol pa mi trgovka kaže take in drugačne pa ne vem nekako mi niso padli v oči, pa trenutno jih glih moja pupa nujno ne rabi...potem pa neki klepetava glede ortopedskih copat itd...pol pa mi reče a veste gospa, da je enkrat ena zdravnica rekla, da ni tolk pomembno kakšni so copati ampak kako so mehki, kako se dajo prepogibat...in pol mi je pokazala da če se dajo čevlji skup porinit (prsti peta) so ok pa tudi če nimajo prilagojenega ortopedskega stopala...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali kupujete prek interneta čevlje
9.3.2010 19:48:29   
gamini
Na superge.si imaš nove Nike za 22 eurov.



http://www.superge.si/html/svn/7355838-AA.shtml

Upam, da mi je uspelo prilepit.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali kupujete prek interneta čevlje
9.3.2010 19:50:35   
hubi
Rabljene obleke ja, čevljev nikoli. Je stopalo preveč specifično od človeka do človeka. Pa higiena čevljev je tudi drugačna od oblačil.

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali kupujete prek interneta čevlje
9.3.2010 20:57:53   
leo**tia
ja sam ni na superge.si številke 21user posted image ..saj pa jaz sem tud malemu obuvala vse rabljeno,pa nima nobenih težav...pa tud za malo smo dobili vse rabljeno..edino 2 ćevlje sem kupila ostalo vse rabljeno...če niso nevem kako znošene pol ni tak problemuser posted image

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali kupujete prek interneta čevlje
9.3.2010 21:08:00   
zmajaz
Osebno bi dala rabljene samo, če vem, od koga sem jih dobila (da ta otrok lepo hodi) in če so res zelo malo nošeni, sicer se pa zelo odsvetuje obuvati rabljene čevlje. Kolegica jih je dobila od ene, katere mali je zelo grdo hodil in ko je potem svojemu malemu obula njegove čevlje, je začel še on obračati nogico navznoter, ker je bil čevelj tako shojen. Potem je raje kupila nove čevlje in so te težave hitro izginile, tako da potem nikoli več ni svojim otrokom obuvala rabljenih čevljev.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali kupujete prek interneta čevlje
9.3.2010 21:23:46   
kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: gamini

Na superge.si imaš nove Nike za 22 eurov.



http://www.superge.si/html/svn/7355838-AA.shtml

Upam, da mi je uspelo prilepit.




... če dobro pogledaš, je klubska cena supergic na zgornjemu linku celo 16€.Sicer sem pa jaz takšne tamali kupila prejšnji teden in sem dala 22€

In NE, otroku nikoli ne obuvam rabljenih čevljev, ker jih tudi sebi ne. Oblekic pa sem vesela, tudi če so ponošene.
Razlog za nove čevlje je higijena, kvaliteta in seveda to, da so nošeni že uhojeni in ima vsak drugačno stopalo.
Je res, da jih hitro preraste, ampak saj zato pa ima le dvoje na sezono.

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali kupujete prek interneta čevlje
9.3.2010 21:24:28   
leo**tia
zato pa je naša ovikrat ko je hodila nogo bračala noter..sem ji obula ene rabljene čevlje..zdaj mi je jasno zakaj je tako hodila..ima pa 7parov rabljenih ki jih nosi,tam lepo hodi,samo v enih neuser posted image ..baje da je zelo malo nosila..ta deklica od katere nameravam kupiti

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali kupujete prek interneta čevlje
9.3.2010 21:25:57   
leo**tia

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka


IZVIRNO SPOROČILO: gamini

Na superge.si imaš nove Nike za 22 eurov.



http://www.superge.si/html/svn/7355838-AA.shtml

Upam, da mi je uspelo prilepit.




... če dobro pogledaš, je klubska cena supergic na zgornjemu linku celo 16€.Sicer sem pa jaz takšne tamali kupila prejšnji teden in sem dala 22€

In NE, otroku nikoli ne obuvam rabljenih čevljev, ker jih tudi sebi ne. Oblekic pa sem vesela, tudi če so ponošene.
Razlog za nove čevlje je higijena, kvaliteta in seveda to, da so nošeni že uhojeni in ima vsak drugačno stopalo.
Je res, da jih hitro preraste, ampak saj zato pa ima le dvoje na sezono.

kaj pa poštnina??kako je stem??imajo pa samo 22št jaz rabim 21.te pa ni na supergicah

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali kupujete prek interneta čevlje
9.3.2010 21:31:02   
leo**tia
baje da so čevlji kot novi,in mala ni obračale nogice,lepo je hodila...al pa bomo vzeli pač noveuser posted image

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali kupujete prek interneta čevlje
9.3.2010 21:33:31   
zmajaz
Samo malo je treba spremljat akcije, pa dobiš dobre nove čevlje tudi po zmerni ceni. Jaz sem dala za tamalo samo 15 evrov za supergice Nike v Hervisu, ko so imeli znižane.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali kupujete prek interneta čevlje
10.3.2010 8:37:11   
josephine27
tud jaz rabljenih čevljev ne kupujem.

_____________________________



(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali kupujete prek interneta čevlje
10.3.2010 8:44:04   
Sulfinija
Čevljev rablejnih nikoli niti tak ne da bi vedela od koga sem jih dobila.

LP mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali kupujete prek interneta čevlje
10.3.2010 14:48:29   
melanija
Jaz rabljenih čevljev ne kupujem na netu. Sem se odločila, da če imamo denar za raznorazne neumnosti, potem imam tudi denar da otroku kupim nove čevlje. Edino kar sem vesela da dobim so snežke, ker itak tu na primorskem jih mogoče obuje 2x v celi zimi - no letošnja zima je izjema in vendar smo jih obuli le 5x in to mogoče za 1 do 2 uri, tako da tu ni neke panike.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?