|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   partner je nespoštljiv?
24.3.2010 12:10:20   
Anonimen
Kaj bi si mislile o tem, da se vaš partner ne bi cel mesec obril, bi hodil okoli ves zanemarjen, se stuširal vsak drugi dan, pa še to zato, ker bi mu ve visele na glavi, naj se zaboga že umije. Menjal spodnje hlače 1x na 14 dni, enako tudi nogavice. Imel isto pižamo dokler mu je ve ne bi vrgle v koš za perilo, se pravi tudi mesec ali več, če bi bilo potrebno. Imel isto brisačo, dokler ne bi že po kislem smrdela in bi jo ve vrgle v koš za perilo. Bi mu bilo umivanje zob španska vas. Bi si zobe umil le preden bi šel kam ven iz hiše, recimo v trgovino, doma pa ko je z vami pa ne. Bi šel spat in bi mu iz ust smrdelo kot iz greznice. Hodil okoli v nacufani trenirki, ker bi delal doma. Bi Bil bil sicer zelo uspešen pri delu in dober do otrok, vendar...se vam vseeno ne bi zdelo, da je do vajinega odnosa nespoštljiv? Bi se vam zdelo vse to nespoštljivo do vas? Bi imela do takega človeka kakšno hudo strast? Se vam ne bi zdelo zamalo, da on ves užaljen pripominja, kako nočete sexat z njim? Ja no shit Sherlock.
Po drugi strani pa bi ve ob dveh majhnih otrocih vseeno bile vsak dan urejen, stuširane 2x na dan, vedno z umitimi lasmi, vedno s čistimi zobmi, vedno namakepirane, z urejenimi nohti, zdepilirane, se pravi urejene kolikor se da, pa čeprav bi bile tudi doma na porodniški.
Mnenja, predlogi...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 12:28:07   
gita10
hvala bogu si ne znam predstavljat. Drugače pa saj ni takšen šele sedaj kar naenkrat če je pa potem vsaj veš da nima ljubice. Ne bi mi pa smel v spalnico niti stopt - v garažo bi mu postavila en star kavč pa naj bo tam v svoji svinjariji

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 12:30:03   
ZARA
Ne vem, če je to ravno nespoštovanje do tebe, prej bi rekla, da ima higienske motnje. Kako pa je bilo pred tem? A je od vedno tak? Verjetno ne. Morda ga kaj zelo teži in izraža na tak, čuden način.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 12:33:16   
water lily
.....jst bi mu svinjak na dvorišču postavla, pa nej tam spiuser posted image user posted image

Drgač pa če je bil prej "normaln" je možno da ga kkšna depresija matrauser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 12:34:46   
water lily
Bi imela do takega človeka kakšno hudo strast?

Itak....pomoje bi kar dol padla od "strasti" vsakič k bi se mi več k en metr približal...

< Sporočilo je popravil water lily -- 24.3.2010 12:35:07 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 12:38:39   
Anonimen
Čak, ti bom anonimno napisla, bojda te tako razkrijejo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugač pa, a taki še obstajajo na tem svetu?user posted image

(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 12:42:29   
Anonimen
Ma, prej je hodil v službo, več ven in zato se je posledično več umival čistil zobe, bil obrit itd. Sedaj dela le še doma in je stanje takšno kot je. Prej mu je bilo tudi nerodno, če sem namignila, da si je pozabil umiti zobe, je vstal in si jih šel umit, zdaj mu recimo zvečer rečem, če si ni umil zob, ker ima zadah, pa reče le, da je pozabil in zaspi ali pa celo namigne, da on bi pa sexal. Ja res se ne počutim dobo ob vsem tem no.
In ne, ni depresija, ker je sicer njegov ego nabit v nebo. In njemu se ne zdi, da je pacek, njemu se zdim jaz pretirano čistunska. Ja bejž no, osnovna higiena pač ni pretiravanje, se vam ne zdi?

(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 12:47:20   
puncica
ne ne bi mogla bit s takim partnerjem, kako pa na to gledajo njegovi frendi, sorodniki? sej pa to mora na par metrov smrdet. Je pa res da imamo mi enga takega šefa tle v službi, zasmradi cel štuk ko pride k nam user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 12:48:33   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ma, prej je hodil v službo, več ven in zato se je posledično več umival čistil zobe, bil obrit itd. Sedaj dela le še doma in je stanje takšno kot je. Prej mu je bilo tudi nerodno, če sem namignila, da si je pozabil umiti zobe, je vstal in si jih šel umit, zdaj mu recimo zvečer rečem, če si ni umil zob, ker ima zadah, pa reče le, da je pozabil in zaspi ali pa celo namigne, da on bi pa sexal. Ja res se ne počutim dobo ob vsem tem no.
In ne, ni depresija, ker je sicer njegov ego nabit v nebo. In njemu se ne zdi, da je pacek, njemu se zdim jaz pretirano čistunska. Ja bejž no, osnovna higiena pač ni pretiravanje, se vam ne zdi?


Nahecaj eno prjatlco da pride na obisk, pa k bo on v bližini na ves glas reče kaj pa kle tk smrdiuser posted image
Resno....k pol mu bo verjetno nerodno....za tebe pač misli da pretiravaš....
Je pa to nespoštljivo do amena ja. Ne sam do tebe. Do vseh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 13:14:51   
kasso
..mogoče ga depresija matra...user posted image

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 13:16:30   
uškinamama
partner je nespoštljiv?
24.3.2010 12:10:20


Bolj kot nespoštljiv, umazanecuser posted image .




_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 13:43:35   
liliana
Mene bi motilo edino to, da si gat in zoknov ne menja 14 dni.....ter da si zob ne umiva......

ostalo se mi ne zdi tako zelo moteče.....
ker tudi njegovo umazano brisačo in umazano pižamo bi načeloma lahko sama vrgla v koš za perilo.......če se ne brije mesec dni tudi ni smak sveta, prav tako, če se stušira samo na dva dni enkrat......

Nespoštljivo se mi to ravno ne zdi.....mogoče je le malo zanemarjen  in len......

Meni se na porodniški tudi ni nikoli dalo make upa nase dajati.....ko hodim v službo pa to počnem vsak dan, razen ko sem doma....ko sem doma ali na dopustu se tudi najboljše počutim v raztegnjeni trenirki......

Tebi pa izgleda urejenost blazno dosti pomeni......in pričakuješ verjetno isto mero urenosti tudi od partnerja.......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 13:47:00   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

partner je nespoštljiv?
24.3.2010 12:10:20


Bolj kot nespoštljiv, umazanecuser posted image .






Se strinjam. Njegov higienski minimum je res minimum.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 13:56:01   
liliana
Hja....samo če pa pride do izrednih razmer, da recimo ni vode in ni elektrike v izobilju in na razpolago tako kot je danes.....bo pa on mnogo lažje preživel kot njegova partnerica......user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
24.3.2010 14:01:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 14:03:22   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Bljak, bljak. Ja, bi pomislila, da ima kakšne težave, če je prej normalno skrbel za higieno.


Ja, jaz tudi. Takole obnašanje, zanemarjanje samega sebe je lahko eden od simptomov depresije. Si prepričana, da nimam kakih težav?


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 14:04:01   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Hja....samo če pa pride do izrednih razmer, da recimo ni vode in ni elektrike v izobilju in na razpolago tako kot je danes.....bo pa on mnogo lažje preživel kot njegova partnerica......user posted image


Za umit zobe glih en kozarc vode porabš....

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 14:20:38   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Hja....samo če pa pride do izrednih razmer, da recimo ni vode in ni elektrike v izobilju in na razpolago tako kot je danes.....bo pa on mnogo lažje preživel kot njegova partnerica......user posted image


Za umit zobe glih en kozarc vode porabš....



Cela družina pa liter.....pa če si samo dvakrat na dan zobe vsi umivajo je to dva litra na dan.....če pa še vzdržujejo higienski maksimum namesto minimuma in si zobe umivajo striktno po vsaki jedi, pa je to nekaj litrov na dan......

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 14:40:08   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kaj bi si mislile o tem, da se vaš partner ne bi cel mesec obril, bi hodil okoli ves zanemarjen, se stuširal vsak drugi dan, pa še to zato, ker bi mu ve visele na glavi, naj se zaboga že umije. Menjal spodnje hlače 1x na 14 dni, enako tudi nogavice. Imel isto pižamo dokler mu je ve ne bi vrgle v koš za perilo, se pravi tudi mesec ali več, če bi bilo potrebno. Imel isto brisačo, dokler ne bi že po kislem smrdela in bi jo ve vrgle v koš za perilo. Bi mu bilo umivanje zob španska vas. Bi si zobe umil le preden bi šel kam ven iz hiše, recimo v trgovino, doma pa ko je z vami pa ne. Bi šel spat in bi mu iz ust smrdelo kot iz greznice. Hodil okoli v nacufani trenirki, ker bi delal doma. Bi Bil bil sicer zelo uspešen pri delu in dober do otrok, vendar...se vam vseeno ne bi zdelo, da je do vajinega odnosa nespoštljiv? Bi se vam zdelo vse to nespoštljivo do vas? Bi imela do takega človeka kakšno hudo strast? Se vam ne bi zdelo zamalo, da on ves užaljen pripominja, kako nočete sexat z njim? Ja no shit Sherlock.
Po drugi strani pa bi ve ob dveh majhnih otrocih vseeno bile vsak dan urejen, stuširane 2x na dan, vedno z umitimi lasmi, vedno s čistimi zobmi, vedno namakepirane, z urejenimi nohti, zdepilirane, se pravi urejene kolikor se da, pa čeprav bi bile tudi doma na porodniški.
Mnenja, predlogi...


joj katastrofa meni bi šlo na zivce bi ga takoj stirala nekam.Še to mi gre na zivce ko kdo sfica in smrdi fujjjjj,včas zavoham da me začne kar glava bolet.No jaz nikol ne sfičam sam tisti ko sficajo ko imajo problem s tem bi se saj umili tam pač ko sficajo in potem bi šli kam med ljudi.Poznam tudi eno žensko staro ene 40 let samska,nima otrok,ne službe samo kadi in na računalnik  visi in vedno smrdi po sficu in enkrat sem ji povedala in mi je ful zamerila da kao moski imajo fetiš na to da smrdijo bljakk


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 15:54:56   
Barbara_L
Mislim, da je problem precej globlji, kot ga me vidimo. To, da se zanemarja, je lahko znak marsičesa-da mu je vseeno za okolico, živi v svojem svetu...kar se lahko samo stopnjuje. Žal nekega pametnega nasveta ne znam dati, bi pa gotovo pomagalo, če bi bil več med ljudmi.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 17:43:05   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

joj katastrofa meni bi šlo na zivce bi ga takoj stirala nekam.Še to mi gre na zivce ko kdo sfica in smrdi fujjjjj,včas zavoham da me začne kar glava bolet.No jaz nikol ne sfičam sam tisti ko sficajo ko imajo problem s tem bi se saj umili tam pač ko sficajo in potem bi šli kam med ljudi.Poznam tudi eno žensko staro ene 40 let samska,nima otrok,ne službe samo kadi in na računalnik  visi in vedno smrdi po sficu in enkrat sem ji povedala in mi je ful zamerila da kao moski imajo fetiš na to da smrdijo bljakk



kaj ti delaš s fičotom? user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 18:38:49   
Kratka
Meni se pa zdi le to, da je len ko debela mačka in je zaradi tega zanemarjen. Očitno je, da delo doma negativno vpliva na njegov zunanji videz. Poanta tega je, da zjutraj ko vstane mu ni treba iti nikamer in se mu posledično tudi ni treba nič "zrihtat". Zato pa misli, da za doma je že vredu, če pa kam gre se pa seveda porihta tako kot se spodobi. Mislim, da ni tu nobenega globljega pomena.  Tudi ne bi na tvojem mestu vzela to pomanjkanje higiene kot nespoštovanje do mene, je pač len ko ****s. Jaz sem tudi doma, pa se mi včasih ne da nič rihtat ker sem pač doma in zato nimam vedno urejenih nohtov v nulo, obritih nog ipd. (osnovna higiena je seveda vsak dan na spisku, da se razumemo, da nisem packa user posted image ) če bi pa hodila v službo, takrat pa obvezno vse tipi topi.
Takle je, smo si različni in vsak ima pač različne predstave o tem kaj je za njega urejenost. Očitno je, da je tvoj zelo nezahteven glede tega.
Ti lahko nekaj predlagam? Probaj tudi ti kdaj it umazana spat (če boš seveda lahko zdržalauser posted image ). Tu ciljam predvsem na to, da ko bo hotel seksat s teboj in te bo "zavohal", se bo pa mogoče malo zamislil in kaj spremenil okoli svoje (ne)higiene. Samo omenim to možnost. user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 18:43:53   
Anonimen
Po drugi strani pa bi ve ob dveh majhnih otrocih vseeno bile vsak dan urejen, stuširane 2x na dan, vedno z umitimi lasmi, vedno s čistimi zobmi, vedno namakepirane, z urejenimi nohti, zdepilirane, se pravi urejene kolikor se da, pa čeprav bi bile tudi doma na porodniški.
Mnenja, predlogi...


Ravnotežje, bolje povprečje, imata dobro user posted image user posted image .

Kar pišeš, mi je bljak user posted image
Bi šel spat in bi mu iz ust smrdelo kot iz greznice


Fuj.
To je samo za bonus user posted image user posted image , spanje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 18:51:36   
Felicita
tle gre za 2 čist drugi stvari - neki je če se ti ne makeupiraš pa zlikaš las ko si doma, drugo je pa da si zob ne umiješ. al pa gat 14 dni preoblečeš. neki je bit urejen, drugo je bit čist. in če si čist IN urejen je sploh super, drugač je pa skor minimum bit čist no. mislm sej jest tut doma hodim v trenirki, ne v kostimu (ali celo kavbojkah), ampak vseen je ta trenirka frišna oz. ne smrdi, pa tut ostale higiene ne zanemarjam, čeprov sem 'samo' doma. 

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 18:53:28   
Anonimen
tle gre za 2 čist drugi stvari -


Mi je čisto jasno in smešno hkrati-on pujs s poreklom, ona pa upedenana v nulo.

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?