|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam na morje
9.6.2010 13:19:32   
darja.mark
Kam je pa fajn it če maš mejhnega otroka (2 leti)? 
Pa da imajo apartmaje, fajn plažo ki ni predaleč stran, moj je antipohodnik, pa tut malemu se ziher ne bo dalo preveč pešačit. In pa da ni lih neka cena da te na rit vrže. Drugače pa nismo lih zberčni. Važno nam je da je plaža fina za otroke, če je možno s kako senco, da je apartma in pa da ni preveč drago. Če mate kakšne izkušnje in jih bote delile z mano bo superca user posted image


_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam na morje
9.6.2010 13:24:12   
vesna_b
Makarska riviera - se da dobit po zmerni ceni, preverjenouser posted image


lani smo bili, je mela tamala 1 leto, pa gremo letos spet - v isti apartma. plaža prodnata (kamenčki), tudi v vodi, ni skal, ni trave... apartma v mestu, tako da je vse na dosegu roke, čeprav peš poti imaš ogromno... 10 minut počasne hoje (z vozičkom) do sosednjega mesta. motivacija? veliko točeno pivo za 10 kun...user posted image
no, mi gremo že čez 10 dniuser posted image  in sem v mislih že tam...user posted image
aja, kraj Brela

< Sporočilo je popravil vesna_b -- 9.6.2010 13:29:55 >

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam na morje
9.6.2010 13:37:06   
darja.mark
uf, blagor.

ja sliši se super, sem bla pred leti tam nekje v Makarski pa mi je blo kr všeč, sam smo mel vreme bedno user posted image
kolk pa kej cenovno pride?

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam na morje
9.6.2010 13:41:25   
vesna_b
lani sredi avgusta smo dali 50€ na noč, letos konec junija mamo 30€ na noč. no, apartma ima klimo, če jo uporabljaš, 5€ na noč več. sam mi je lani nismo niti enkrat prižgali, tud zaradi tamale. čez dan je blo zaprto, pa ni bilo potrebe.
ma mi smo užival. je pa res, da midva rada hodiva user posted image  in smo mel zjutraj eno urco sprehoda, zvečer pa itak... tamala je pa v vozičku spala.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam na morje
9.6.2010 13:48:33   
Maleal
Solaris pri Šibenikuuser posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?