|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poletne počitnice
16.4.2010 23:28:26   
ely*
Ali je pri vas na šoli organizirano kakšno varstvo poleti?
Če pa ni, kje so vaši otroci medtem, ko ste v službi?
Pri nas je bila tašča babi servis do sedaj, vendar je zelo bolna, pa tudi naš otrok je bil čez poletje do kosila v vrtcu, pa me zanima kako pri vas to funkcionira.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poletne počitnice
17.4.2010 10:41:05   
Gina
Ne, pri nas ni organizirano v okviru šole.

V Lj. organizira varsto zveza prijateljev mladine - to pomeni,d a je varstvo organizirano na samo določenih lokacijah v njihovem okviru - tja pridejo otroci iz različnih okolišev. POleg tega oni organizirajo tudi dejavnosti za otroke v tem času - tudi v Lj.
V postojni pa sploh ne vem da bi bilo v kakšen okviru organizirano.

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poletne počitnice
17.4.2010 17:29:53   
Dashenka
V Ljubljani je pa res ogromno možnosti, primernih za različno globoke žepe.

Pionirski dom
Športna društva (bivši TVD Partizani, pa en kup drugih športnih klubov)
Plesne šole
Jezikovni tečaji

in še in še.

Malo pogooglaj pa boš našla, kar iščeš.

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poletne počitnice
17.4.2010 22:52:13   
ely*
To vem, da obstajajo razne delavnice, vendar je moj otrok avtist in rabi čas, da se navadi novega okolja, ljudi... tako, da je pri nas malo težje. bi mogla verjetno to že prej omeniti.user posted image

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poletne počitnice
18.4.2010 15:50:28   
dory
imam srečo, da je babi že v pokoju,ki ga z veseljem prevzame...če ne bi mela kar težave kam in kako...

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poletne počitnice
19.4.2010 9:17:08   
viv_
Pri nas majo dogovorjeno z vrtcem. Ampak na srečo mamo babice, pa jaz veliko dopusta...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poletne počitnice
22.6.2010 12:08:02   
je2to
Na Obali je organiziran športni program v surf šoli. Ampak za otroke od 7 let naprej. Glej: www.windsurfpoint.si

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poletne počitnice
1.7.2010 10:00:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ely*
Ali je pri vas na šoli organizirano kakšno varstvo poleti?

Ne.
Če pa ni, kje so vaši otroci medtem, ko ste v službi?

Od Pubertetnikovega 1. do 6. razreda sem službo prilagodila tako, da sem bila vedno doma, ko je bil doma on. Ko je bil v 7. razredu, sem bila prostovoljno brezposelna in tudi ni bilo težav. Sedaj, ko bo šel v 8. razred, je pa že tako samostojen, da bo lahko sam doma, kadar in če bo potrebno, ne bo pa nikdar več, kakor cca. 4 ure.

Naslednje leto, ko bo šel pa Mladič v 1. razred 9-letke, pa bom najverjetneje ponovno prilagodila službo njemu.

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?