|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gardsko jezero
15.7.2010 15:14:17   
salcka
se da okoli gardskega jezera priti s kolesom? mislim na kakšno pot ob jezeru in ne po cesti...
in - kateri kamp priporočate? primeren za male otroke...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gardsko jezero
15.7.2010 15:30:23   
malaMravljica
glede kolesarjena. Saj verjeto ves, da je Gardsko jezero velikansko, po dolzini cca 70 km in okoli ni neke kolesarske poti kot recimo okoli Blejskega jezera. Je pa dol raj za kolesarje drugace. Osebno vem, da veliko delajo take hribovske ture, recimo ceste kot na Vrsic. Kar jaz vem se sama ne bi odlocila za kolesarjenje prav z malim tam dol. Ceprav je pa res, da ne vem kako je pa na severu jezera, gor je baje mal vec takih pespoti direkt ob jezeru, predvidevam da tudi kolesarskih. To bo povedal kdo, ki S jezera bolj pozna.  Tudi za kamp ti ne morem konkretno povedati, mi smo v drugacni namestitvi. Pa se to, V stran jezera je veliko bolj turisticna kot Z stran, meni V stran ni vsec. Temu primerne so tudi cene, Sirmione recimo kepca sladoleda 5 eur, zame nikoli vec, ker si se za tisto kepco najprej itak drenjal tam v guzvi.

(odgovor članu salcka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gardsko jezero
15.7.2010 21:31:03   
eee35
Kot je napisala mM, je Gardsko jezero res ogromno, mi smo bili parkrat v Torbolah, čist na severu, je veliko poti, ki jih lahko narediš z otrokom, položnih, pa še več ˝v hrib˝, vse je lepo urejeno. Pa kolesarijo vsi naokrog. Za kamp ti ne znam svetovat, smo bili v apartmajih, ampak ob jezeru jih je ful, pa vsak, ki sem ga vidla zgledal čisto kul, tudi, če imaš otroka zraven, mogoče še kakšna druga ti bo znala svetovat. V glavnem, mi smo bili z 9,5 mesečnim sinčkom, pa smo delali kratke turce, pa je res uživaluser posted image

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gardsko jezero
15.7.2010 21:33:00   
eee35
Aaaa...ša če smo že pri sladoledu, mi smo kupovali pri eni mami, 1E kepica, božaaaanski, povprečno tam 1,20Euser posted image

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gardsko jezero
16.7.2010 11:34:07   
BIA79
Jaz sem bila par let nazaj v kampu v mestecu Lasize in sem bila prav presenečena :) Vse čisto, prijazni ljudje...Sosedi so bili več ali manj nizozemci ali danci...še v trgovini so nas ogovorili v angleščini...Je pa tako da so kampi (vsaj takrat) bili polni in brez rezervacije si v sezoni težko dobil prostor...

(odgovor članu salcka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
16.7.2010 13:08:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BIA79)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gardsko jezero
16.7.2010 13:46:36   
jullie
v Peschiera del Garda je tudi kamp in dostop do jezera je lepo urejen..pa še mesto je ful lepo, za večerne sprehode..od kampa do mesta je skoz lepa pot ene 20min peš, pa še Gardaland je 3-5 km vstran :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: gardsko jezero
17.7.2010 21:31:46   
malaMravljica
glede zasedenosti kampov, letos se kar da kaj dobit, ker imajo slabo sezono, pred 2 tedni so dol vsi jamrali, da nizozemcev kar ni, pa ko smo sli na vecerjo je bilo ob 7h povsod se cist prazno, prejsnja leta pa takrat placa nisi vec dobil.

In glede vrocine in otrok. Ja, verjetno je res boljse it cist na S jezera poleti, ker na J je neznosno vroce, mi smo bili kot receno dobra 2 tedna nazaj dol, prve 3 dni tako neznosna vrocina, mali je prav trpel, potem je bilo pa ok, ker je ponoci dez shladil in so bile vsaj noci ok.

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?