|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mariborske mamice 2010
5.6.2010 18:05:10   
katy83
pozdravček
Z nekaterimi puncami smo se že v nosečnosti pogovarjale, da bi lahko to temo odprle...pa smo šle vse prej rodituser posted image .
no, skratka, javite se vse mamice iz totega našega Maribora, ki rade čvekate, pa da se spoznamo, pa kdaj tudi dobimo. user posted image  valda dobrodošle tudi tiste iz okolice user posted image

aja, vem, da Mariborčanke tema že obstaja, ampak tiste punce se že tak dolgo poznajo, da dvomim, da bi rade poslušale nas ta nove in neizkušeneuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mariborske mamice 2010
5.6.2010 19:44:24   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

pozdravček
Z nekaterimi puncami smo se že v nosečnosti pogovarjale, da bi lahko to temo odprle...pa smo šle vse prej rodituser posted image .
no, skratka, javite se vse mamice iz totega našega Maribora, ki rade čvekate, pa da se spoznamo, pa kdaj tudi dobimo. user posted image  valda dobrodošle tudi tiste iz okolice user posted image

aja, vem, da Mariborčanke tema že obstaja, ampak tiste punce se že tak dolgo poznajo, da dvomim, da bi rade poslušale nas ta nove in neizkušeneuser posted image


to pa nimaš prav...vedno rade sprejemamo nove in neizkušene...več nas je boljši je...user posted image Kar pridite na "naše Mariborčanke" boste videle kak fajn je user posted image  user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil botrca -- 5.6.2010 19:45:57 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mariborske mamice 2010
5.6.2010 22:56:30   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

pozdravček
Z nekaterimi puncami smo se že v nosečnosti pogovarjale, da bi lahko to temo odprle...pa smo šle vse prej rodituser posted image .
no, skratka, javite se vse mamice iz totega našega Maribora, ki rade čvekate, pa da se spoznamo, pa kdaj tudi dobimo. user posted image  valda dobrodošle tudi tiste iz okolice user posted image

aja, vem, da Mariborčanke tema že obstaja, ampak tiste punce se že tak dolgo poznajo, da dvomim, da bi rade poslušale nas ta nove in neizkušeneuser posted image


to pa nimaš prav...vedno rade sprejemamo nove in neizkušene...več nas je boljši je...user posted image Kar pridite na "naše Mariborčanke" boste videle kak fajn je user posted image  user posted image  user posted image


user posted image
Vas dokaj redno berem in vidim, da ste fajn, samo fora je, ker dosti stvari sploh nimam pojma o vas. Kljub temu se vam nasmejim in dostikrat sem si že rekla, da se vam pridružim, ... no glede na to, da se nobena ne javi na to temouser posted image , se vam verjetno tudi bom, če me sprejmete seveda. user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mariborske mamice 2010
6.6.2010 9:32:36   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

pozdravček
Z nekaterimi puncami smo se že v nosečnosti pogovarjale, da bi lahko to temo odprle...pa smo šle vse prej rodituser posted image .
no, skratka, javite se vse mamice iz totega našega Maribora, ki rade čvekate, pa da se spoznamo, pa kdaj tudi dobimo. user posted image  valda dobrodošle tudi tiste iz okolice user posted image

aja, vem, da Mariborčanke tema že obstaja, ampak tiste punce se že tak dolgo poznajo, da dvomim, da bi rade poslušale nas ta nove in neizkušeneuser posted image


to pa nimaš prav...vedno rade sprejemamo nove in neizkušene...več nas je boljši je...user posted image Kar pridite na "naše Mariborčanke" boste videle kak fajn je user posted image  user posted image  user posted image


user posted image
Vas dokaj redno berem in vidim, da ste fajn, samo fora je, ker dosti stvari sploh nimam pojma o vas. Kljub temu se vam nasmejim in dostikrat sem si že rekla, da se vam pridružim, ... no glede na to, da se nobena ne javi na to temouser posted image , se vam verjetno tudi bom, če me sprejmete seveda. user posted image


seveda te sprejmemo...vsako ki se nam naknadno pridruži. Pridi tja, pa bomš tudi o kavi obveščena kaj in kako. user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mariborske mamice 2010
6.6.2010 9:33:31   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

Vas dokaj redno berem in vidim, da ste fajn, samo fora je, ker dosti stvari sploh nimam pojma o vas. Kljub temu se vam nasmejim in dostikrat sem si že rekla, da se vam pridružim, ... no glede na to, da se nobena ne javi na to temouser posted image , se vam verjetno tudi bom, če me sprejmete seveda. user posted image


me se tudi nismo poznale, tak da se glede tega ne sekiraj nas boš že še spoznala...pridruži se nam na kavicah pa bouser posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mariborske mamice 2010
7.6.2010 8:01:33   
Lenči_
heeeloo

jaz se javljam! Sem novopečena mama 3 mesečne punčke. Pa ti? Stara sem 26 in pol user posted image

Super temauser posted image user posted image user posted image , samo upam, da se še katera pridruži in zaživi. S katerega konca maribora pa si? Jaz sem iz melja.

Mariborčanke pa tudi jaz berem in so full face! user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mariborske mamice 2010
7.6.2010 8:29:19   
katy83
hej, Lenči_user posted image

no, končno se je ena javila.user posted image

ja, jaz imam pa doma skoraj 3 mesece starega sinka (18. bo 3 mesece), stara pa sem 26 in poluser posted image , tako kot tiuser posted image .
no, iz katerega dela mb sem? fora je, da zdaj živim v Dupleku, ampak sem 23 let živela v Mb na taboru, tak da po srcu bom vedno Mariborčanka. user posted image

in kako ste se navadili na novega družinskega člana? mi smo ok, malo še nas krči matrajo, ampak se mi zdi, da vedno manjuser posted image .
no, lp za prvič, čao

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mariborske mamice 2010
7.6.2010 8:49:45   
Lenči_
Smo se privadili. Vedno boljše smo. Mala spi že od 9 zvečer pa se še ni zbudila, razen za hranjenje in takoj nazaj zaspala. Je včeraj cel dan prebedela skoraj, ker se je toliko dogajalo, da ji je bilo očitno škoda zadremat, da ne bi kaj zamudilauser posted image

Fajn je, čeprav smo se mogli nekaterim stvarem pač odpovedat. Hodit ponoči ven in se zabavatuser posted image user posted image user posted image . No, saj smo že tako v letih in je skrajni čas, da se zresnimo in začnemo drugače zabavat user posted image .

Mi več nimamo krčkov, hvala boguuser posted image . Nedavno so še bili in upam, da se ne vrnejo.

tako, zdaj se je pa zbudila, sem jo slišala zehat :)

pičim se cartat!

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mariborske mamice 2010
7.6.2010 9:07:45   
norksi
vse Mariborske mamice - ena luštna spletna stran za izlete z otročki - zdaj ko se je končno vreme naredilo ... in še mnogo drugega

www.caszadruzino.com

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mariborske mamice 2010
7.6.2010 13:01:43   
zaljubljena23
Sicer še nisem mamica...pričakujemo decembra...Sama prihajam iz Ptuja, ampak moj je iz okolice Maribora, tako da sem večina v teh koncih...

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu norksi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mariborske mamice 2010
7.6.2010 19:16:01   
Lenči_
pozdravljena zaljubljena! Čestitam za nosečnost. Še malo, pa boš zibala, saj zelo hitro mine :) Kako kaj počutje?user posted image

Mi smo se danes prvič cepili. Čakali smo 2 uri in pol, da smo prišli na vrsto. Katrastrofa. Na koncu sem se skoraj že zjokala, ker je bila mala že tako utrujena in je jokala. user posted image Zelo sem razočarana, da pustijo tako male otrokece čakat tako dolgo!

Kje ste mariborčanke? [sm=smiley1.gif

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mariborske mamice 2010
7.6.2010 19:22:09   
zaljubljena23
Lenči hvala...Počutje, razen občasnih slabosti, ki niso tako izrazite več kot pa na začetku in utrujenosti še kar ok ;)

Pa smo spet pri zdrastvu...Me je kar groza, ko vidim kako eni delajo od danes do jutri


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mariborske mamice 2010
7.6.2010 19:33:28   
sami0804
Ku-ku,jaz bi tudi bila zraven...user posted image

Sicer sem iz okolice MB,mama gospodiča,ki bo v jeseni prvošolček in šefice,ki je januarja dopolnila dve leti.



(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mariborske mamice 2010
7.6.2010 20:05:47   
amelie
O, katy, dobra ideja! user posted image  Se že veselim novih poznanstev! user posted image
Jaz sem sicer Rušanka, ampak dvomim, da bo kdo odprl temo Ruške mamice user posted image  Pred tem sem živela nekaj let v MB (študij), pred študijem nekaj let v LJ, pred LJ in najdlje pa v Škofji Loki ... Tako da se lahko vpišem v skoraj vse regijske teme, ampak sem prepričana, da se bom med Mariborčankami počutla najbolj domače user posted image  user posted image

Med mamicami pa sem slaba dva meseca, ko se nam je pridružil Žiga, najbolj zen otrok na svetu user posted image  No, saj siten tud zna bit, ima svojo urico od 19h do 20h, ko mu nič ne paše. Evo, moj mi je ravnokar sporočil iz dnevne, da je sitna urica zaključena, ker je mali zaprl oči. user posted image  



(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mariborske mamice 2010
7.6.2010 21:05:43   
katy83
user posted image user posted image user posted image
no, pa se že nabiramo počasiuser posted image

Dobrodošle zaljubljena23, sami0804 in Amelie         user posted image user posted image user posted image .

Full fajn, nekatere že izkušene, druge še v pričakovanju. user posted image  To še bo zanimivo. Upam, da tema tak prav zaživi, pa da bomo čvekale.

Jaz sem danes neke analize za diplomo delala, zdaj grem malo pospravit, Timotej že spi od 19.30, tak da je treba izkoristit. Okoli 23.ure pa budnica.user posted image

ajde, fajn se mejte
Kak mi je dobro, ko lahko tak malo po mariborsko pišem, čujuser posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mariborske mamice 2010
8.6.2010 12:53:22   
zaljubljena23
hvala za dobrodošlico in dobrodošlica novimuser posted image

katy, a ti si tudi pri diplomi? upam, da boš hitrejša kot jazuser posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mariborske mamice 2010
8.6.2010 15:48:54   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: zaljubljena23

katy, a ti si tudi pri diplomi? upam, da boš hitrejša kot jaz



Se mi zdi,da imaš ti zdaj dosti lepše skrbi,kot pa diplomauser posted image user posted image user posted image user posted image
Brez heca,vem da je učenje več kot koristno,ampak se z lahkoto postavim v tvojo trenutno kožo,saj sem bila v istem pričakovanju pred 6 leti,še decembra sem imela PDP...

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mariborske mamice 2010
8.6.2010 16:08:16   
ly117

IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_

Mariborčanke pa tudi jaz berem in so full face! user posted image


Ja in zakaj se pa te nam nisi pridružla? Smo res fajn dekline ki zelo rade čvekamo, še rajši pa čvekamo ob kavici tak da pridite še kaj k nam.

_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mariborske mamice 2010
8.6.2010 16:31:38   
Lenči_
Pozdravljeni tudi sami in amelie!

Se nas je že nekaj nabralo :) Zaljubljena in ti kar napiši diplomo, ker potem ne bo več časa, ko bo beby tukaj. Tako sem jaz decembra lani diplomirala. Prej se mi je diploma vlekla 1,5 leta, pol sem pa v 3 mescih vse napisala in diplomirala user posted image , ker sem vedla, da ne bo časa in res je tako! Hvala bogu, da mi je beby dal vzpodbudo in sem spacala diplomo skupaj, ker vprašanje kdaj bi diplomirala user posted image (sem bol lene sorte)

Katy tebi pa želim čim več časa za pisanje in da se hitro rešiš user posted image

ly 117 saj sem že pisala nekaj na vašo temo. Sem bla pridna user posted image


(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mariborske mamice 2010
8.6.2010 19:59:31   
zaljubljena23
user posted image user posted image saj moja diploma je že končana...Čakam še samo za datum zagovora...Ne vem kaj mučkajo, sem jo že pred 14-imi dnevi oddala...Pol pa uživanje...Je že bil čas...Tole diplomo pacam že od oktobra

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mariborske mamice 2010
8.6.2010 21:49:06   
ly117
IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_

ly 117 saj sem že pisala nekaj na vašo temo. Sem bla pridna user posted image




Zlo. user posted image




_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mariborske mamice 2010
8.6.2010 22:18:22   
katy83
pozdravljene.

za mano je en produktiven dan. user posted image  Sem bila na faksu, ker sem se šla z mentorjem pogovorit kako naprej z diplomo in bo na koncu še boljše izpadlo kot sem v začetku mislila. user posted image
No, jaz sem z diplomo še v začetku. Ker sem marca rodila sva se z mentorjem takoj po rojstvu zmenila, da bom naredila najprej empirični del, potem pa ostalo. Teorijo lahko pišem čez poletje, anket pa ne bi mogla delat, ker so počitnice.


IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_

Pozdravljeni tudi sami in amelie!

Se nas je že nekaj nabralo :) Zaljubljena in ti kar napiši diplomo, ker potem ne bo več časa, ko bo beby tukaj. Tako sem jaz decembra lani diplomirala. Prej se mi je diploma vlekla 1,5 leta, pol sem pa v 3 mescih vse napisala in diplomirala user posted image , ker sem vedla, da ne bo časa in res je tako! Hvala bogu, da mi je beby dal vzpodbudo in sem spacala diplomo skupaj, ker vprašanje kdaj bi diplomirala user posted image (sem bol lene sorte)

Katy tebi pa želim čim več časa za pisanje in da se hitro rešiš user posted image





uuuuuu. ti pa si bila res pridna z diplomouser posted image . Jaz imam namen do oktobra diplomirat, upam, da mi rata. Iz česa pa si diplomirala?
Aja, pa hvala za lepe želje.user posted image


zaljubljena23, iz česa pa boš ti diplomirala. javi, ko boš imela zagovor, da ti držimo pesti. user posted image


aja, no moj produktiven dan se je nadaljeval tako, da smo šli na en dooooolg sprehod. jaz z rolerji, dragi pa z vozičkom. je pasalo, amoak noge me pa že zdaj bolijo, kaj bo šele jutri.

Timotej že 3 dan zaporedoma "hodi" spat ob 8-ih. Sploh nisem navajena, da spi tak hitro in lahko z dragim kaki film pogledava, pa to, da sem ob 10-ih že stuširana in v pižami je tudi nekaj novega. user posted image  No, imamo pa potem okrog 1-ih budnico. Ampak ni panike, ker popapca svoje in zaspi nazaj. user posted image


Lenči_ kako pa vi spite?


tako, lepo se imejte, se javim jutri kaj. user posted image

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mariborske mamice 2010
9.6.2010 7:53:04   
amelie
Dobro jutro! user posted image

Danes se je pri nas spet spalo vso noč user posted image  Res paše, sem mislila, da Žiga nikoli ne bo znal spat več kot 2-3 ure skupaj, sploh ker se čez dan še vedno doji na uro, uro in pol, maksimalno dve uri in pol, če sva ravno kje zunaj.
O diplomi se pogovarjate ... Jaz sem to prestavila na drugo polovico porodniške, ampak sem si še toliko drugih stvari prestavila na takrat, da bi rabla tri ljudi, da jih opravijo user posted image  Me prav zanima, če bom sploh kaj zrihtala. Samo glede na to, kako mi najeda ta neopravljena diploma, bom pomoje najprej to šla zrihtat. Katy, tebi pa itak samo kapo dol, da si tako pridna! user posted image  
Drugače smo pa mi tud šli včeraj zvečer na dooooolg sprehod, nas je sicer ornk napihalo, ampak je pasalo. Samo če se hočem znebit šlaufov, ki sem jih pridelala v nosečnosti, bom morala vsaj dva taka sprehoda na dan oddelat. Alpa manj jest ... ne ne, raje dva sprehoda user posted image  user posted image


(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mariborske mamice 2010
9.6.2010 8:44:59   
Nattasha
Oj!

Tole je pa meni všeč;))
Mi imamo doma tudi punčko, februarko, tako, da bo zdaj ta vikend napolnila četrti mesec. Moram rečt, da smo imeli kr dost težav na začetku. Rodila se je z majhno porodno težo in zadnji mesec nosečnosti ni skoraj nič napredovala v teži. Pol so mi jo zelo hitro odpeljali pod lučko in sem jo 3 dni hodila dojit na 3 ure. Seveda smo šele 3 dan ugotovili, da pupa dviguje jeziček in sploh ne prime in ne sesa tako kot bi mogla. To, da so jo vmes filali z AM tudi ni pomagalo. No pa greva po 10 dneh končno domov in jaz prav veselo priklapljam malo vsako uro. Ampak mala jokaaaa, po trebuščku ji klokota in jaz prepričana, da so krči. Gremo čez 2 dni na kontrolo teže, shujšala 70g. Mene skoraj kap. Mala bla 2 dni lačna. Smo začeli pumpat prvo mleko, pristavljat in pumpat ostalo pa dat po flaški. Je šlo. Pol pa so se začeli krči in jok po 4 ure skupaj. Joške sploh ne več in sem si vse pumpala in dajala po flaški, ker je spet začela hujšat. No po 2 mesecih se je mleko posušilo in zdaj sva na AM. Še vedno se kregamo z vsako flaško, ampak vsaj napreduje mi lepo. Ah ja ta moja pupa:)))

Sem pa 31 letna mamica in to je prva pupa. Tako da je diploma že za mano. Je blo fajn bit študent in sem vlekla dokler se je dalo;))) Ja ja in globoko izkoriščala sistem študentskega dela, tako da se jaz čisto strinjam z študentarijo, ki se buni, edino način mi ni všeč,

Kako ste zadovoljne z pediatri? Naša je super, pomaga sicer da si v fohu, tako da ni nobenega čakanja;)

Tudi moja prespi celo noč. Je prava zaspanka. Ob kakih pol osmih zvečer jo zmanjka in lepo spančka do petih. Poje in jo previjem potem pa malo telovadbe in spi do osmih. Telovadiva, ker jo kljub strogemu handlingu zateguje nazaj. Drug teden imava spet posvetovalnico in moram omenit, da jo malo boj pogleda.

Nič danes imava še UZ srčka, ker je baje bila neka aritmija, ko je bila v intenzivni. Slišala pa jo je ena sama zdravnica in od takrat nobena več in prvi UZ je bil ok...pa nima veze, kr naj jo pogledajo;))

Se tipkamo..papa


_____________________________

13022010146331538 (datum, število, lokacija)

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mariborske mamice 2010
9.6.2010 11:32:27   
zaljubljena23
katy, obvezno bom javilauser posted image Drugače pa jaz študiram promet, na višji šoli....Aja, pa pazi, da ne bo na koncu tvoja diplomska tako dolga kot moja, celih 119 strani...Jao, sploh ne vem kdaj mi jo je uspelo toliko spacat skupajuser posted image user posted image user posted image je pa res, da je skoraj polovica tega, praktičnega dela oz analize ankete...

OOO natasha, dobrodošla...Midve sva na vezi tudi na Fb-ju, a ne? Fajn rihtajta danes, predvsem pa naj bodo izvidi pozitivni, v tem smislu, da je s princesko vse ok in ji srček ne nagaja več, tako kot ji na prvem UZ ni...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...
Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?