|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   domača začimbna mešanica
29.7.2010 14:10:27   
mini86
rada bi letos naredila domačo začimbno mešanico ampak iz suhimi sestavinami..pa glede na to da ma rečmo zelena močnejši okus od korenja me zanima če ma kera recept za to..

hvala


< Sporočilo je popravil Admin -- 17.11.2014 21:39:32 >


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: domača začimbna mešanica
29.7.2010 14:19:51   
mini86
to sm že gledala ampak mi ni všeč k je "mokra"...
js bom vse sestavine posušila in nato zmlela da bo taka suha kokr ta k jo kupš..
mam neki tazga zmletga v lonču že od tašče-je fajn za rižote pa omake samo ni to to..

dala bom not pa-vse posušeno
paprika
paradižnik
zelena-listi in koren
korenje
peteršilj
bučke
čebula
česen
por


< Sporočilo je popravil Admin -- 17.11.2014 21:42:45 >


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: domača začimbna mešanica
30.7.2010 23:56:11   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

to sm že gledala ampak mi ni všeč k je "mokra"...
js bom vse sestavine posušila in nato zmlela da bo taka suha kokr ta k jo kupš..
mam neki tazga zmletga v lonču že od tašče-je fajn za rižote pa omake samo ni to to..

dala bom not pa-vse posušeno
paprika
paradižnik
zelena-listi in koren
korenje
peteršilj
bučke
čebula
česen
por

 

Jaz sicer delam mokro vegeto, ker se mi ne ljubi vsega tega sušiti. Bi pa na tvojem mestu dala notri še kakšne začimbe, ki so ti všeč - meni recimo šetraj, luštrek (ta ima podoben okus kot maggi), pastinjak...


< Sporočilo je popravil Admin -- 17.11.2014 21:47:17 >

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: domača začimbna mešanica
31.7.2010 14:27:03   
mini86
hvala za idejo..vsekakor bom še kej vrgla not..js dam kr v un sušilnik za sadje vse sušit..no upam da se nam tok časa spravlala to delat da bo že konc vse zelenjave na vrtuuser posted image


< Sporočilo je popravil Admin -- 17.11.2014 21:49:39 >


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...
Hranilne in zdravilne moči kopriv (recepti)
Koprive niso le nadležen plevel, temveč jih lahko uporabite tako v kuhinji kot pri zdravljenju številnih zdravstvenih te...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?