|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   utrujenost
23.7.2005 11:26:31   
marty5
Zadnja 2 tedna vse bolj občutim utrujenost. Čisto nič več nisem sposobna - niti krajšega sprehoda več ne, da o kakšnih večjih gospodinjskih opravilih sploh ne govorim.

Sama sebi se zdim že lena, kar mi ge strašansko na živce. Je še katera trpela za res grozno utrujenostjo v prvih 3eh mesecih? In kdaj navadno mine - ali sploh?
Nekje sem brala, da imajo kasneje nosečnice neznansko veliko energije - kdaj naj bi to začelo?

Zaenkrat so moje baterije v minusu:(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   utrujenost
23.7.2005 11:33:26   
Jessy
Ooooo, poznam, poznam, kako izgleda taka utrujenost. Sem mislila, da bom cele dneve prespala. Dopoldne sem sicer bila v službi, popoldne pa obvezno spanje, ki je trajalo od 2 do 3 ure, zvečer pa ob 22h spet koma vse do jutra.
Meni je ta utrujenost prešla nekje okrog 13.,14. tedna in se je spet pojavila v zadnjem trimesečju, vendar ne v tako hudi obliki in tudi ne več kot ene 3 tedne. Vmes sem pa res imela polno energije.

Meni je bilo sicer nerodno, če je kdo prišel, jaz pa sem spala, ampak sem se kmalu sprijaznila, da sem noseča in da moram počivat, če sem utrujena, vse ostalo bo pa itak počakalo.

Ti kar lepo počivaj, pa bo! Važno, da se vidva z :duda: dobro počutita!!!

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   utrujenost
23.7.2005 12:00:48   
maya_slo1
Jaz sem bila na začetku nosečnosti tudi zelo utrujena. Po dopoldanskem študentskem delu obvezno v posteljo in spat! Je pa minila ta utrujenost tam nekje pred začetkom drugega trimesečja po tem so se mi začele pa baterije dokaj hitro polnit.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
23.7.2005 12:48:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu marty5)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   utrujenost
23.7.2005 12:58:40   
Minka Pobalinka
Joj jaz se non stop utrujena. Saj me kakšen dan mine, ampak načeloma sem že od vsega začetka :zaspan::zaspan::muca:

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   utrujenost
23.7.2005 15:40:03   
Lara78
Jaz sem v 1 mesecu, pa se me loteva utrujenost, ki ji ni para...
Danes zjutraj pa me je prvič obiskala slabost... no saj bo bolje a ne. Tko vsaj vem, da sem res prava nosečka...

Lep pozdrav:zajcek:

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   utrujenost
24.7.2005 9:44:26   
tina104
Najhujša utrujenost pri meni je bila tam od 7. pa do 15. tedna, potem pa sem imela obdobja, ko sem prekipevala od energije (kar se še zdaj dogaja), pa kako uro dve na dan, ko nisem mogla nič.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zatekanje nog v nosečnosti
Pogosta nosečniška težava, še posebej v drugi polovici nosečnosti so otekli gležnji in noge. Ali lahko otekanje prepreči...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?