|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a bi šle?
31.7.2005 14:17:22   
karmy
v terme ali na morje z vašim bivšim, otrokovim očetom, če bi se dobro razumele z njim?

namreč jaz ( sem trenutno v termah...mmmm 9nebesa, onadva spita, jzt pa na netu visim v recepciji :ups: )
sem v tej situaciji... ne vem kam to pelje.. obnašava se kot da sva spet skupaj, ful dobro se razumeva, a vem da se bova pobila med sabo če bi samo poskusila, ker ne prebavljam njegove familije, on se pa ne bi odrekel svoji družini...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   a bi šle?
31.7.2005 14:19:10   
rija
zakaj sprašuješ če bi šle? saj pa si že šla!
ne delaj si pa nekih lažnih utvar...

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   a bi šle?
31.7.2005 14:19:33   
rija
nisem napisala do konca:
dopust je eno, vsakdanje življenje pa drugo.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   a bi šle?
31.7.2005 14:21:41   
karmy
sprašujem vas, in poleg tega opisujem mojo situacijo...
pogrešam ( tako kot je ena že rekla pred mano) nostalgijo...vidim veliko mladih družinic, mama in oče poročena, se full ukvarjata z otrokom/ki in je očitno da so čisto zaljubljeni...kar potre me...

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   a bi šle?
31.7.2005 14:22:43   
Vesna
če vama odgovarja,zakaj pa ne.Važno je kaj si vidva želita,mogoče pa bosta poskusila kaj spremenit,da bi prišla skupaj,če vama je lepo skupaj.Srečno

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
31.7.2005 14:25:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   a bi šle?
31.7.2005 14:28:15   
karmy
ni surovina...

problem je samo njegova familija...samo zarad tega sva se razšla...ker bi se medve s taščo pobile med sabo...

vendar ga moj sine, full obožuje...in sem totalno zmedena... všeč mi je to vendar za čustva pa nisem prepričana ali so še tam ali tarmam sm zarad tega ker pogrešam the perfect family...

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   a bi šle?
31.7.2005 14:29:55   
Anonimen
Ja, kaj ma pa tašča tle zraven za delat? Sej ste vi družina, ona se nima kej vmešavat! Ne vem, zakaj bi vi zarad tašče moral bit narazen.

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
31.7.2005 14:31:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
31.7.2005 14:32:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   a bi šle?
31.7.2005 14:33:15   
kofetek2010
ah, daj no, daj - zaradi tašče :)-
medve s taščo se tud ne marava, pa sem kljub temu z mojim :love: že skoraj 12 let 8)
se pač izogibava ena drugi, če se pa srečava, pa se normalno pogovarjava in nimava razloga, da se "pobijeva" :)-

boš morala pri temeljih s tvojim bivšim razčistit, da boste lahko normalno funkcionirali v prihodnosti :) tako ali drugače, kr tako skupno dopustovanje ni normalno, oz. bo nenormalno v trenutku, ko bo kdo od vaju imel novega partnerja 8)

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   a bi šle?
31.7.2005 14:33:55   
karmy
ona je z lepimi besedami utelešenje hudiča....:grrr:

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   a bi šle?
31.7.2005 14:34:15   
Anonimen
Ja, to mi je jasno, samo sej je ne spustiš zraven menda, ne? Pač, ne dovoliš se ji vmešavat.

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   a bi šle?
31.7.2005 14:37:17   
karmy
hja... problem je pa v tem da je njegova družina izjemno občutljiva tema.... popizdi takoj ko se začneva pogovarjat o tašči... kaj vse bi dala da bi jo enkrat u **** materno poslau in spakiru in šel.... ampak to so zgleda samo sanje....

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   a bi šle?
31.7.2005 14:37:38   
PIA 1
jana ti je čist idealno napisala

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   a bi šle?
31.7.2005 14:39:18   
kofetek2010
no, pa smo tam, mamin sinček pač :)-

tvoj :love: bo moral malo odrasti in se postavit zase in za tiste, ki mu nekaj pomenijo 8)
dokler se ne bo, bo pač tašča vsega kriva :)-

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   a bi šle?
31.7.2005 14:40:31   
Anonimen
Se strinjam z Jano!

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   a bi šle?
31.7.2005 14:45:09   
tinaaja
Pogreta zupca ni nikol tok dobra... Sploh ce obstaja razlog, ki je vajin problem - kot pravis tasca..
Mislim, da je bolje, da je on dober oce, kot pa da sta skupaj in piki poslusa vajine probleme. Razmisli, koliko bi otroka prizadelo, da gresta zdaj skup, pol pa spet narazen... Otrok potrebuje stabilnost.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   a bi šle?
31.7.2005 14:49:21   
erika
Men se zdi pa super, da ste skupaj in se dobro razumete. Seveda, ker ni njegovih staršev. Če ti ustreza, ga kar malo zapeljuj in zakuri.

Mogoče bo pa videl, da si super in boljša njih in bo popustil. Verjetno je čisti mamin sinko. Isto kot moj foter - ful samostojen in mega za druge, doma pa... moja mami je bila vedno na zadnjem mestu (na srečo pa je stara že +).

Če pa bo nadaljeval z svojo logiko, ga pa samo občasno "izkoristi" - verjetno obema paše, vajin sin bo pa tudi presrečen.

Lp

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   a bi šle?
31.7.2005 14:49:39   
Rozika20
Prisluhni srcu in razumu. Če čutiš željo po njem, če ga imaš rada, poskusi. Za življenje v dvoje pa se bosta morala truditi oba. Ampak zelo! To ni igra.

:rozica:

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   a bi šle?
31.7.2005 14:53:35   
tesa
Jaz vedno pravim, da pogreta juha ni nikoli dobra.
So pa seveda tudi svetle izjeme , ampak zelooo redke.
Res pa hecno sprašuješ če bi šle, če si že šla:zmeden2: Takole za malček je sigurno luštno, ko pa spet živela skupaj bi se pa zgodba sigurno ponovila.
Totej če vam je luštno zakaj ne? Živeti nazaj skupaj pa je že druga pesem.....

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   a bi šle?
31.7.2005 15:22:25   
kalimero
S tipom, ki postavlja svojo prvotno družino pred ženo in otroka in je pripravljen iti narazen z njima zaradi staršev - sorry, s takim tipom ne bi šla nikamor.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   a bi šle?
31.7.2005 16:02:30   
Anonimen
Ne bi šla, če je bil prej slab mož in bi se zaradi tega tudi razšla. Ker ni OK zbujati napačnega vtisa, sebi, možu in predvsem otroku. Če bi bila sama zmedena, kako bi bil šele otrok?!

Ne bi šla, če bi ugotovila, da bi bila še vedno skupaj, vendar on ne bi bil pripravljen udariti po mizi glede dejanj svoje matere.

Bi šla, če bi ugotovila, da bi bila še vedno skupaj in bi postavil meje doma.

V vsakem primeru pa počitnice v termah niso pravi kraj za urejanje tako pomembnih zadev, ker je tam povsem drugačno okolje kot doma, v vsakdanjiku, z vsemi obveznostmi, službo in stresom, kjer se človek povsem drugače odziva kot na dopustu. In ne mešati tega, da je on dober očka z vajinim odnosom. To ni eno in isto.

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   a bi šle?
31.7.2005 16:28:28   
piščanc
če mislita, potem sama ustvarita svojo družino, ostala pakunga pa naj ostane tam kjer je

ne bit narazen zaradi staršev!!!

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   a bi šle?
31.7.2005 21:20:19   
india
Če mislita, da sta za skupaj in če vama je lepo,ko ste skupaj, vsi trije, potem bo tvoj bivši dal tašči vedeti kako in kaj in predvsem on je tisti,ki bo moral izbrati s kom bo preživel življenje!

Ti pa lahko s taščo v tišini spiješ kavo in gresta mirno vsaka svojo pot, ona po svoje, ti pa s svojo družino!

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?