|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3 mes. posvetovalnica, cepljenje
25.8.2010 9:31:02   
charlyka
Pozdravljene!

Ta teden imamo posvetovalnico pri 3. mesecu in čaka nas cepljenje user posted image

Kakšne so kaj vaše izkušnje? Lahko pričakujemo kakšne reakcije? Malo me skrbi, ker gremo nekaj dni kasneje na morje.

Kako pa je z rota virusom? Ste dale cepit? Kakšni stranski učinki? Koliko je cena?

Hvala. Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3 mes. posvetovalnica, cepljenje
25.8.2010 9:34:02   
kakadoo
Reakcije nobene. Za rota virus nismo dali cepit.
Če po pravici povem, ne zaupam preveč tem cepivom....
Baje je cena 60 eur (vsaj pred 2. leti je bla).

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3 mes. posvetovalnica, cepljenje
25.8.2010 9:36:51   
knedli
Cepljenje za rota virus pride 150€.

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3 mes. posvetovalnica, cepljenje
25.8.2010 9:41:24   
Errai
Mi smo imeli ravno včeraj prvo cepljenje našega skoraj pet mesečnika. Prej ni šlo, ker je bil najprej pediater na dopustu, potem pa mi. Cepili so ga zjutraj, čez dan je bil čisto OK, zvečer je pa zakuhal na 39 stopinj. Dala sem mu eno svečko s paracetamolom, v eni uri je vročina padla in zdaj je v redu, tako da upam, da je reakcija na cepivo končana.

Prva dva otroka nista imela pri teh cepljenjih nobene reakcije.

Mislim, da ti ni treba preveč skrbeti, reakcije, če sploh so, so ponavadi blage in kratkotrajne, do dopusta čez nekaj dni bo po mojem že vse v redu.

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3 mes. posvetovalnica, cepljenje
25.8.2010 9:52:30   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: charlyka

Pozdravljene!

Ta teden imamo posvetovalnico pri 3. mesecu in čaka nas cepljenje user posted image

Kakšne so kaj vaše izkušnje? Lahko pričakujemo kakšne reakcije? Malo me skrbi, ker gremo nekaj dni kasneje na morje.

Kako pa je z rota virusom? Ste dale cepit? Kakšni stranski učinki? Koliko je cena?

Hvala. Lp


Pri nas ni bilo nobene reakcije, malo je bila tečkasta čez dan, drugače pa sm dajala obkladke in je blo ok.

Danes imamo že 3. cepljenje.


_____________________________

20.02.2010 - Manja
rojstvo: 3300g - 51cm
22.3: 4180g - 55cm
22.4.:5110g - 58,5cm
28.5: 6040g - 62cm
17.6.:6810g - 64cm
20.7.:7470g - 68,5cm
25.8.:8120g - 70,5 cm
22.11.: 9060g - 75 cm

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3 mes. posvetovalnica, cepljenje
25.8.2010 14:16:15   
Katy78
Reakcije na redno cepljenje ni imel nikoli, razen malo rdečine na mestu vboda.

Proti rotavirusu smo ga cepili, cene se ne spomnim več, mislim pa da 2x po ca. 70 EUR. Je imel reakcijo v obliki driske 8x/dan, in sicer ca. 4-5 dni. Je bil pa ves čas dobre volje, živahen, jedel je kot običajno, edino malo več je spal. Zdravnica je rekla, da je to reakcija na cepljenje vendar da večina otrok nima reakcije (mi smo pač padli v tisti majhen procent otrok, ki imajo reakcijo, ampak, kot sem napisala, ni bilo nič hudega). Sem pa potem jaz od njega fasala in sem bila tako boga, da 2 dni nisem nič jedla in sploh na nogah nisem mogla stati. Rabila sem cel teden da sem prišla k sebi, tako da sem res vesela, da je otrok cepljen, da mu ne bo treba kaj takega doživeti oz. vsaj ne v tako hudi obliki.

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?