|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zmedena sem
2.10.2010 18:15:44   
osamljena
Pozdravljeni,

to je moj prvi post na tem forumu, Pravzaprav na katerem koli forumu. Zmedena sem in osamljena in ni mi do pogovora z pravimi ljudmi.
Pa saj komu bi pa sploh lahko to povedala?
Nobenemu!

Moj problem je da sumim, da me moj mož vara. Oziroma najmanj kar je, da mi nekaj prikriva in laže.

Zakaj?

Danes sem slučajno na njegovem lap topu, ki ga uporabljajo tudi najini otroci ob tem, ko sem morala računalnik restartat in se mi je odprel ob ponovnem prižigu tudi en chat program, ki nudi seveda tudi brezplačni e mail in predno sem kliknila križec mi je seveda padlo v oči da je v prostoru za internetni naslov (e mail) neko čudno ime... in sicer nekaj prav res nepričakovanega, pa vse eno napisanega točno tako kot je on vedno imel internetne naslove...nekaj v smislu zelo žalosten ( v ang. ) in letnica rojstva...

Imava vsak svoj naslov na msnju. On jih ima celo več in na vseh je imel vedno enako geslo pa sem ga probala vtipkati tudi sedaj vendar mi ni odprlo.
Ma, ja sej vem, da je to grdo, da sem poskušala vdreti v njegov e mail... ampak v bistvu nikdar nisva imela stem problemov moj je kar vedno nastavljen tako, da ga na mojem lap topu lahko odpre vsak...

Skratka da ne bom sedaj do onemoglosti pisala...

Ne gre mi iz glave zakaj bi on imel ta internetni naslov?

Kaj naj naredim? Prosim kak nasvet.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zmedena sem
2.10.2010 18:33:05   
Splišni
Ne razumem ... a zdaj se ti čudno zdi, da ima on internetni naslov tak, kot ga je imel vedno? In to ti je dokaz za ... varanje?

(odgovor članu osamljena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zmedena sem
2.10.2010 18:40:04   
osamljena
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ne razumem ... a zdaj se ti čudno zdi, da ima on internetni naslov tak, kot ga je imel vedno? In to ti je dokaz za ... varanje?


Na lap topu je internetni naslov ki je napisan v stilu kot so vsi njegovi, kar pomeni nekaj in potem_ 19?? (letnica rojstva) Kar pomeni, da je prav gotovo internetni naslov njegov plus tega da ta lap top ni šel iz hiše že vsaj en mesec, plus tega, da je včeraj sedel na lap topu...

Se pravi ta internetni naslov je njegov! Ni od kakega prjatla ali kaj jaz vem koga v firmi...

Nadalje hotela sem povedat, da ima več e mailov in vse poznam in na vseh je isto geslo med tem ko na tem ni  enako geslo.
In pa da so vsi njegovi internetni naslovi, ki jih poznam nekako vezani na ime...in potem letnica rojstva.

na tem pa piše very sed in letnica rojstva...haloo?

Torej zakaj bi on imel e mail s takim "trapastim naslovom" prav gotovo ne za posel in firmo!

Zakaj je geslo drugačno?

To je to kar me je navedlo na sumnje.

< Sporočilo je popravil osamljena -- 2.10.2010 18:42:37 >

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zmedena sem
2.10.2010 18:57:04   
madela
Če veš vsa njegova gesla od emailov in če sta bila do sedaj iskrena drug do drugega ne vidim ovire,da ga ne bi povprašala,čemu ima odprt ta email! Mislim,da ti bo njegov odgovor povedal veliko več,kot ti lahko me tukaj.
Morda pa le ni tako hudo,kot je varanje,seveda pa te razumem,da si pomislila tudi na to varianto!
Srečno!

(odgovor članu osamljena)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zmedena sem
2.10.2010 19:15:32   
osamljena
Po resnici povedano se bojim, da mi bo lagal.

Kajti če je kaj na tem potem mi prav gotovo ne bo povedal resnice... in glede nato mojo najdbo mislim, da je nekaj na tem.

Poleg tega imam še nekaj drugih razlogov, ki me vodijo v smer, da razmišljam o tem...

To sem dojela danes ko sem veliko razmišljala, potem po tej najdbi.


Jaz bi rada vedela, kako naj mimo njega izvem zakaj se gre...

Je to sploh možno?

Naj si jaz naredim en email z tujim imenom in ga kontaktiram? A ni to malo otročje... ampk kaj drugega mi pa ostane?

Ali pa morda kak spy program... itak nimam pojma kako se to naredi :(

Res sem zmedena... ali se mi pa od vseh teh misli na najslabše že kar trga.

Po drugi strani pa mi izkazuje pozornost in čutim, da me ima rad. Prepirala se prav hudo nisva že vsaj eno leto.
Kupuje mi draga darila.
Hodiva ven.
Imava dokaj normalen sex.
Normalno se pogovarjava.

Sploh ne razumem, kaj naj ta e mail  naslov na chat programu pomeni?

Sem jaz blesova ali je morda kaj na tem?
Mi bo povedal po resnici?

Obupana sem in počutim se res... ne znam opisat.

Prosim kakršen koli nasvet!

< Sporočilo je popravil osamljena -- 2.10.2010 19:17:32 >

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zmedena sem
2.10.2010 19:27:42   
Anonimen
Jaz bi rada vedela, kako naj mimo njega izvem zakaj se gre...


Super pot, ma res. Prava izbira za iskren odnos, da njuškaš naokrog.

Vprašaj ga, kaj je na tem - ker resnica je samo ena, samo vprašanje je, če jo sploh želiš zvedeti.

(odgovor članu osamljena)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zmedena sem
2.10.2010 19:35:56   
osamljena
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Jaz bi rada vedela, kako naj mimo njega izvem zakaj se gre...


Super pot, ma res. Prava izbira za iskren odnos, da njuškaš naokrog.

Vprašaj ga, kaj je na tem - ker resnica je samo ena, samo vprašanje je, če jo sploh želiš zvedeti.


Če ne bi hotela  vedeti potem verjetno ne bi o tem niti razmišljala kako naj izvem, logika kajne.

Problem je le v tem, da je logika tudi to, da če je kaj na tem mi bo lagal in potem res ne bom nič izvedela, ker bo  vse svoje aktivnosti prestavil na računalnik v pisarni...

Tudi ne bi bilo prvič, da bi mi prikrival resnico... čeprav sem na koncu le vse izvedela in to od njega... Tudi takrat je bila ena ženska na tapeti....pa čeprav ni bilo varanje je bilo precej zoprno.

Njegova bivša ga je klicarila po telefonu in on namesto, da bi ji povedal kar ji gre jo je dal na ignor in punca je pač klicala in klicala do onemoglosti...

No takrat mi tudi ni povedal... šele po treh mesecih klicev, ko sem že sama nekaj nanjuhala sem izvedela sicer od njega ampak zakaj je bilo pa prej tri mesece prikrivanja.


Tako dauser posted image

< Sporočilo je popravil osamljena -- 2.10.2010 19:42:59 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zmedena sem
2.10.2010 19:43:00   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: osamljena
Po drugi strani pa mi izkazuje pozornost in čutim, da me ima rad. Prepirala se prav hudo nisva že vsaj eno leto.
Kupuje mi draga darila.
Hodiva ven.
Imava dokaj normalen sex.
Normalno se pogovarjava.

Prva misel ki mi gre skozi možgane....tole so skoraj mokre sanje vsake druge RRovke user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu osamljena)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zmedena sem
2.10.2010 19:49:35   
osamljena
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: osamljena
Po drugi strani pa mi izkazuje pozornost in čutim, da me ima rad. Prepirala se prav hudo nisva že vsaj eno leto.
Kupuje mi draga darila.
Hodiva ven.
Imava dokaj normalen sex.
Normalno se pogovarjava.

Prva misel ki mi gre skozi možgane....tole so skoraj mokre sanje vsake druge RRovke user posted image




O.k. res se dobro razumeva. Toda tudi moj ni popolen je namreč deloholik in imamo dva podjetja in ... skratka ogromno je odsoten od doma.

Toda imava neke dogovore... pa nama laufa.

Nedelje so za družino in pa vsaj enkrat na teden greva sama dva ven na večerjo in a kako pijačko...

Samo kaj za vraga pomeni ta e mail na chat programu?

In very sed? Je on res žalosten? Zelo žalosten?

Vem, da full morim in da sem kar mal kolerik ampak sploh ne vem kaj naj? Kar tukaj sedim in čaka na en čudežni nasvet...

Noro!

Kaj pa če ga zvečer vprašam in mu rečem, da če ni nič naj pa odpre ta e mail pred mano!? A bo to grozno izpadlo?

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zmedena sem
2.10.2010 19:53:46   
Anonimen
Aha, moža ni, dolgčas ti je, kavice niso to...in rabiš malo "zarote" user posted image .

Nič, ugibaj in zapletaj naprej, da bo cilj dosežen.

(odgovor članu osamljena)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zmedena sem
2.10.2010 19:54:42   
ronja
MOgoče mu je bilo samo dolgčas, mogoče sta se otroka zafrkavala, mogoče... je še 1000 drugih blesavih razlogov, ki ne vključujejo varanja. Če se fajn razumeta, ga vprašaj - sploh glede na to, da si tudi prej na koncu vedno vse zvedela od njega in da je sicer vse ok.

PS: meni se to, da jo je dal na ignore, ne zdi nič slabega. Pač se mu ni dalo ubadat z njo.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zmedena sem
2.10.2010 19:59:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Aha, moža ni, dolgčas ti je, kavice niso to...in rabiš malo "zarote" user posted image .

Nič, ugibaj in zapletaj naprej, da bo cilj dosežen.


hočeš reči, da tudi slepa kura zrno najde user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zmedena sem
2.10.2010 20:03:43   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: osamljena
Po drugi strani pa mi izkazuje pozornost in čutim, da me ima rad. Prepirala se prav hudo nisva že vsaj eno leto.
Kupuje mi draga darila.
Hodiva ven.
Imava dokaj normalen sex.
Normalno se pogovarjava.

Prva misel ki mi gre skozi možgane....tole so skoraj mokre sanje vsake druge RRovke user posted image



user posted image Colt.

Men se pa zdi, da ti je res malo dolgčas in rabiš popestritev... dogajanje. Če je vse tak ok med vama, zakaj ga preprosto ne vprašaš naravnost, kaj je s tem naslovom?

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zmedena sem
2.10.2010 20:09:26   
osamljena
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Aha, moža ni, dolgčas ti je, kavice niso to...in rabiš malo "zarote" user posted image .

Nič, ugibaj in zapletaj naprej, da bo cilj dosežen.


O.k hvala no...user posted image

Misim v stiski sem in ni se treba norca z mene delat. Že tako se dovolj slabo počutim.

Če te pa ravno zanima na kavice ne hodim. Nimam s kom. Sem v tujini in razen moža tukaj nimam žive duše, ki bi ji lahko rekla prijateljica...

Mislim a misliš, da če bi imela koga bi iskala kak forum kjer se bom zlajla?

A misliš da mi je fino tukaj tujcem razlagat, da se počutim zelo slabo, ker se mi sestavljajo neke slikce in mogoče na koncev koncev sploh nimam moža kot sem mislila?

Ja right...res samo dolgčas mi je...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zmedena sem
2.10.2010 20:15:12   
ronja
em v tujini in razen moža tukaj nimam žive duše, ki bi ji lahko rekla prijateljica...

Po moje je to tvoj pravi problem - v povezavi s tvojim nickom... Nekoga vsi rabimo - pa ne samo moža. Mož je veliko, samo ni pa vse.

Na tvojem mestu bi moža vprašala: čisto tako, direkt: "Lubi, sem videla tisti mail, predvidevam, da je tvoj... A si ti res zelo žalosten? Zakaj?" Brez obtoževanj, brez nekih strašnih teorij zarot in varanja. Samo to, kar te verjetno najbolj skrbi - ali je res srečen s tabo (potem te verjetno tudi ne vara).

(odgovor članu osamljena)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zmedena sem
2.10.2010 20:15:22   
osamljena
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: osamljena
Po drugi strani pa mi izkazuje pozornost in čutim, da me ima rad. Prepirala se prav hudo nisva že vsaj eno leto.
Kupuje mi draga darila.
Hodiva ven.
Imava dokaj normalen sex.
Normalno se pogovarjava.

Prva misel ki mi gre skozi možgane....tole so skoraj mokre sanje vsake druge RRovke user posted image



user posted image Colt.

Men se pa zdi, da ti je res malo dolgčas in rabiš popestritev... dogajanje. Če je vse tak ok med vama, zakaj ga preprosto ne vprašaš naravnost, kaj je s tem naslovom?



Ker če je kaj na tem se bo zlagal...

A ti se ne bi?

Mislim, kera budala bo pa rekla, ja lubica veš mal chetam z drugimi pa....

Itak da bo vsak v taki situaciji nekaj naumil.

Poleg tega se dobro zavedam dejstva da je on veliko pametnejši od mene poleg tega vem da me lahko v momentu zmanipulira... je namreč mojster rokovanja z ljudmi...

Poleg tega ima Ego do neba jaz pa se po resnici povedano trenutno počutim vse drugo kot ena privlačna žena...

Dva mala otroka sta namreč pustila tudi nekaj kilc in kako gubico in strijo...

Skratka brez skrbi ni mi dolgčas in vas ne zabavam...

Ta e mail je samo odprl vse tisto, kar že dalj časa pometam pod preprogo  najinega na zunaj perfect lifa...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zmedena sem
2.10.2010 20:21:18   
osamljena
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

em v tujini in razen moža tukaj nimam žive duše, ki bi ji lahko rekla prijateljica...

Po moje je to tvoj pravi problem - v povezavi s tvojim nickom... Nekoga vsi rabimo - pa ne samo moža. Mož je veliko, samo ni pa vse.

Na tvojem mestu bi moža vprašala: čisto tako, direkt: "Lubi, sem videla tisti mail, predvidevam, da je tvoj... A si ti res zelo žalosten? Zakaj?" Brez obtoževanj, brez nekih strašnih teorij zarot in varanja. Samo to, kar te verjetno najbolj skrbi - ali je res srečen s tabo (potem te verjetno tudi ne vara).



Točno o tem najbolj razmišljam... da bom naredila nekaj v tem stilu...

Veš otroka pa nista mogla bit ker sta zelo majhna 2 in 4 leta in ravno zato ker sta nekaj prtiskala in so risanke zablokirale sem morala restartat komp. in potem šok stoletja!

Dolgčas mi ravno ni saj sem zelo zaposlena z otrokoma in hišo ter vrtom, poleg tega tudi slikam, tako amatersko...

Res pa je da mi manjka kaka prijateljica, tukaj težko navezujem stike. Ljudje so popolnoma drugačni... Pa ne me spraševati zakaj, ker ne bi rada povedala kje živim.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zmedena sem
2.10.2010 20:23:38   
TDTP
Dejstvo je da enkrat ga boš morala vprašati zakaj ti različni maili, ker bolj kot si boš razbijala glavo in pletla svojo možno zgodbico, več nasvetov ko boš tu dobila bolj se ti bo mešalo! Mislim da je to takšna zadeva, ki jo morata razčistiti sama dva, to je vajin odnos. Pogovorita se kot dva odrasla človeka, tudi če te je strah njegovega odgovora, boš vsaj razčistila in prišla stvari do dna in boš bolj pomirjena!

(odgovor članu osamljena)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zmedena sem
2.10.2010 20:25:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: osamljena

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Aha, moža ni, dolgčas ti je, kavice niso to...in rabiš malo "zarote" user posted image .

Nič, ugibaj in zapletaj naprej, da bo cilj dosežen.


O.k hvala no...user posted image

Misim v stiski sem in ni se treba norca z mene delat. Že tako se dovolj slabo počutim.

Če te pa ravno zanima na kavice ne hodim. Nimam s kom. Sem v tujini in razen moža tukaj nimam žive duše, ki bi ji lahko rekla prijateljica...

Mislim a misliš, da če bi imela koga bi iskala kak forum kjer se bom zlajla?

A misliš da mi je fino tukaj tujcem razlagat, da se počutim zelo slabo, ker se mi sestavljajo neke slikce in mogoče na koncev koncev sploh nimam moža kot sem mislila?

Ja right...res samo dolgčas mi je...user posted image



Kavice - mislim tiste z možem.

Zakaj hvala user posted image  no. Saj sama praviš, da pometaš stvari pod preprogo. No ja, lahko ti tudi to pomagamo user posted image , če misliš, da je to ok.


(odgovor članu osamljena)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zmedena sem
2.10.2010 20:25:50   
ronja
A ti se ne bi?

Mislim, kera budala bo pa rekla, ja lubica veš mal chetam z drugimi pa....

Ma, jaz mislim, da se ne bi. Enostavno bi se mi zdelo pod častjo se mu lagat glede tega. Pa verjetno bi itak videl, da mutim, če bi probala kaj skrit. In isto nekak verjamem, da bi sama videla, če bi on mutil. In tudi mislim, da bi mi povedal po pravici, iz istih razlogov. Saj mi še tega, da ga je kdo v službi zjezil ne more skrituser posted image .

Poleg tega se dobro zavedam dejstva da je on veliko pametnejši od mene poleg tega vem da me lahko v momentu zmanipulira... je namreč mojster rokovanja z ljudmi...

No, tega problema jaz nimam, tako da ne vem, kako je, če si v taki zvezi. Vedno sem si zaupala, da bom vedela, ali mi partner laže. pa tudi strašno pamenejši od mene moji fantje niso bili. So brihtni, ampak ne bi mogla rečt, da veliko pametnejši od mene.

Poleg tega ima Ego do neba jaz pa se po resnici povedano trenutno počutim vse drugo kot ena privlačna žena...

Dva mala otroka sta namreč pustila tudi nekaj kilc in kako gubico in strijo...

Ja, po navadi so take bedarije samo en povod, da pridejo pravi problemi na plano. S tem ni nič narobe, samo ne jih nazaj pod preprogo pomest.

Kaj če bi se ti nehala v nič dajat? Da nisi dovolj pametna, da bi ga pogruntala, da ti laže - pa vendar brez problema pogruntaš vzorec njegovih email naslovov - čisto butasta torej le nisi! Da nisi dovolj lepa, da bi ostal pri tebi - pa hodi ven  steboj, spi s teboj, ti kupuje darila,... Če mu ne bi bila všeč, tega verjetno ne bi počel, kajne?

(odgovor članu osamljena)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zmedena sem
2.10.2010 20:35:55   
ronja
Dolgčas mi ravno ni saj sem zelo zaposlena z otrokoma in hišo ter vrtom, poleg tega tudi slikam, tako amatersko...

Res pa je da mi manjka kaka prijateljica, tukaj težko navezujem stike. Ljudje so popolnoma drugačni... Pa ne me spraševati zakaj, ker ne bi rada povedala kje živim.


Verjamem, da ti ni dolgčas ob 2 in 4 letnikuuser posted image . Nisem mislila, da ti je dolgčas, ampak da človek rabi za čustveno oporo kdaj tudi koga drugega, ne samo partnerja (sploh če je ta večino tedna dokaj nedosegljiv). Včasih rabiš kako drugo perspektivo - da ti pomaga partnerja razumet, če ne drugegauser posted image . Ali pa kar tako, da veš, da je še kdo tam.

Tudi razumem, da ne moreš navezovat stikov, kjerkoli-že-si, ker poznam kar nekaj punc v tujini, ki jim je hudo zato, pa niso sploh vse v isti državi (bile). Mogoče pa lahko najdeš kako združenje s Slovenkami/Balkankami tam.

(odgovor članu osamljena)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zmedena sem
2.10.2010 20:44:36   
Anonimen
Poleg tega ima Ego do neba jaz pa se po resnici povedano trenutno počutim vse drugo kot ena privlačna žena...

Dva mala otroka sta namreč pustila tudi nekaj kilc in kako gubico in strijo...

Ja, po navadi so take bedarije samo en povod, da pridejo pravi problemi na plano. S tem ni nič narobe, samo ne jih nazaj pod preprogo pomest.


Velik ego pomeni samo, da je temu primerno prestrašen in negotov.
V bistvu si ti v prednosti, samo se ne zavedaš tega.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zmedena sem
2.10.2010 21:01:43   
Rožica I
Ma, jaz pa osamljeno popolnoma razumem, ker se spomnim mojega, sedaj že, (hvala bogu user posted image ), bivšega koruznika, ki je bil par let med in mleko. Ko sva dobila otročka in bi se najina pravljica morala samo še razdelit na tri udeležence, sem spoznala drugi obraz mojega dragega user posted image . Laganje, varanje, ponočevanje, ignoriranje... Ko svojim očem ne verjameš, v kaj se lahko spremeni človek po petih letih oz kaj vse nosi v sebi...
Toliko laži in manipuliranja, da sem skoraj ponorela..
Dokler pač nisem spregledala in si priznala, da je moj partner nosil v sebi tudi zelo temno plat, s katero ni znal opravit.
In, ja, rabila sem ogromno časa, da sem ponovno lahko zaupala moškemu.

Ne vem, kaj bi ti svetovala, osamljena... V takem primeru verjetno ne boš prišla do resnice z odkritim pogovorom... Zalezovat in preverjat nekoga nonstop- od tega se bo tebi zmešalo... Vreči karte na mizo in stat za svojimi besedami, je edina, ampak najtežja pot.
Držim pesti, da si urediš življenje user posted image !
 

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zmedena sem
2.10.2010 21:07:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Laganje, varanje, ponočevanje, ignoriranje... Ko svojim očem ne verjameš, v kaj se lahko spremeni človek po petih letih oz kaj vse nosi v sebi...


Večkrat se zgodi, da se med sabo zelo slabo poznamo.

Vzdržujemo neko zunanjo podobo, smo taki, kot bi radi bili v očeh partnerja in ne taki kot v resnici smo. Vse v procesu dvorjenja...

In ko je premiere konec padejo zastori za vedno. Marsikaj se lahko najde v zakulisju.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zmedena sem
2.10.2010 21:08:59   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
Poleg tega ima Ego do neba jaz pa se po resnici povedano trenutno počutim vse drugo kot ena privlačna žena...

Dva mala otroka sta namreč pustila tudi nekaj kilc in kako gubico in strijo...

Ja, po navadi so take bedarije samo en povod, da pridejo pravi problemi na plano. S tem ni nič narobe, samo ne jih nazaj pod preprogo pomest.


Velik ego pomeni samo, da je temu primerno prestrašen in negotov.
V bistvu si ti v prednosti, samo se ne zavedaš tega.


se strinjam. velik ego ni nikoli kompliment user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?