|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Wenice Kids - otroška znamka oblačil
14.10.2010 12:27:01   
Strelicija
Hej,

ko zdrvim čez  BTC v Nm pa zagledam eno novo prodajalnco, full lepo. Wenice. Nepoznana znamka otroških oblačil. Že nosite ta oblačila? So kvalitetna, cenovno sprejemljiva, koliko stanejo npr.? Nisem imela časa vstopit, pa me zanima ali že poznate?
Hvala za odgovore. lpuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Wenice Kids - otroška znamka oblačil
14.10.2010 12:29:29   
kristinaj
v go jo imamo že nekaj let, nikoli nisem kupovala, je pa hči za 1 roj dan dobila en jeans komplet od tam.... neka srednja reč...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Strelicija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Wenice Kids - otroška znamka oblačil
14.10.2010 12:37:04   
soncek3
Meni so lušne majčke (običajne bombažne, malo tanjši bombaž),, tudi trenirkice spodnji del. Material mi je všeč (se ne preveč razteguje/krči), so pa bolj žive, za mene malo preveč žive barve (govorim za oblačila za punčke), imam rada bolj umirjeno barvo in ne preveč kričeče.  Cena sprejemnljiva: Spodnji del okrog 10€, majčke malo manj kot 10€.user posted image
Jaz tu pa tam kaj kupim.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Wenice Kids - otroška znamka oblačil
14.10.2010 12:43:41   
mini86
a je kje v lj ta prodajalna

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Wenice Kids - otroška znamka oblačil
14.10.2010 12:43:49   
ZmajTolovaj
Kupila nisem še nič, smo pa že precej dobili ali za darilo ali pa od kolegice, ki ima starejšo hčerko, in meni cunje zgledajo super, tudi po par letih uporabe se jim nič ne vidi, da so nošene. Pa ful luštne. Za cene ne vem.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Wenice Kids - otroška znamka oblačil
14.10.2010 12:44:15   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

a je kje v lj ta prodajalna


Mislim, da je bila v Plavi laguni?


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Wenice Kids - otroška znamka oblačil
14.10.2010 12:46:24   
mateyka
majo v koseški tržnici v Ljubljani - točno to, nekaj srednjega..

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Wenice Kids - otroška znamka oblačil
14.10.2010 12:48:53   
soncek3
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Kupila nisem še nič, smo pa že precej dobili ali za darilo ali pa od kolegice, ki ima starejšo hčerko, in meni cunje zgledajo super, tudi po par letih uporabe se jim nič ne vidi, da so nošene. Pa ful luštne. Za cene ne vem.


Ja res je lušne, pa dolgo jih otrok nosi, pereš in se ne obrabijo, ne zbledijo, ne razširijo, ne skrčijo.  Cene pa, kot sem rekla, so čist sprejemljive. user posted image

V LJ:
http://www.wenice.si/wenice/index.php?Itemid=56&id=60&option=com_content&task=view 

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Wenice Kids - otroška znamka oblačil
14.10.2010 13:26:25   
Katy78
Jaz poleti za sina nisem dobila navadnih kratkih hlač (takih na elastiko, brez gumbov in nepotrebnih žepov ter netov) niti v BC, niti v Pikapolonici (imeli so jih nekaj iz takega tankega materiala, ki se po par pranjih razvleče), niti v HM ali CA, v Wenice so imeli pa ful luštne, material je bil pa super. Jaz grem večkrat tja kaj pogledat, tudi sp. del trenirke sem mu tam že kupila in sem zadovoljna.

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Wenice Kids - otroška znamka oblačil
14.10.2010 16:05:59   
čaki
pa veš da je v NM ta ntrgovina že encajt? pomoje 2 leti
zraven je baby center a ne?

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Wenice Kids - otroška znamka oblačil
15.10.2010 10:10:16   
kiss 4 me
vredu stvari
ampak zelo male številke

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Wenice Kids - otroška znamka oblačil
15.10.2010 10:11:48   
Strelicija
hvala za informacijo, nisem novomeščanka in ravno enkrat na leto se znajdem v BTC-ju NM. Ja poleg Baby Centra, samo na notranji strani je vhod.
No, dolenjci, posavci, ka nič ne kupujete v tej trgovini, ki je baje že odprta 2 leti, ste zadovoljni z njihovo ponudbo, ceno al ne? Katere znamke otroških oblačil oz. obutve pa so vam najljubše?
hvala. lp user posted image

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Wenice Kids - otroška znamka oblačil
15.10.2010 12:16:48   
čaki
no jaz sem letos tamali tam vzela 2 legice. ampak pol je bil kmal mraz, tko da jih ni kaj dost nosila. ene bele sva šparali za 1 dan prvega razreda, pa je blo preveč mraz...no drugo leto naprej...

(odgovor članu Strelicija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Wenice Kids - otroška znamka oblačil
15.10.2010 21:49:46   
mišk
Pri nas imamo ene par kosov iz Wenica (novomeškega user posted image ), pa mi je vse v redu. Cenovno so res nekje v sredini, številke so pa bolj majhne.
Če bi morala sama kupovati cotke za ta male, bi po moje večkrat zavila tja. Ampak imam srečo, da večino cotk dobimo. Moja mami ima namreč obsesijo s kupovanjem otroških oblek.user posted image  Pa v Idexe v NM ( Mercator center Cikava) so mi full full dobre oblekce, še lepše kot v Wenice, a malenkost dražje.
Drugače pa mamo večino oblek iz H&M, Baby centra.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Wenice Kids - otroška znamka oblačil
15.10.2010 21:55:13   
enea
ja res je v Gorici je že kar nekaj let, in jaz sem tam zelo zadovoljna z robo in kvaliteto in ceno,... imajo pa številke, tudi za mojo 8 letnico, ki nosi že številko za 12 let.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Wenice Kids - otroška znamka oblačil
25.10.2010 9:19:28   
žab*ca
sem kupila že par bodyev tam in so super res,Letos sem kupila tam tako fensi šmensi vetrovko,ki je nisem nikjer tako lušne videla.Drugače pa mi stvari niso glih tako super lepe,vsaj za fante. Sem pa ravno prejšni teden tam ogledovala zimske  kombinezjone,pa sem v dilemi,koliko so res trpežni v snegu.Ima katera z njimi izkušnje?
Najljubše in cenovno normalne pa so mi seveda cunje iz H&m,Idexa(enkratne),tudi Kik,pa spletna Next.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?