|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   terme - kje imajo večje sobe?
22.10.2010 8:52:16   
Aja1
Novembra bi šli za par dni nekam na krajši dopust. Imava dve hčerku (9 mes., 4 leta). Ker hodita spat  različnih urah, sobe v hotelih so ponavad pa mini, me zanima, če ste kje bili, da je soba večja oz. kakšna povezana soba, da tudi, ko otroke spraviva spat, da lahko v miru pogledava tv, se pogovarjava. Ker da gremo ob 20ih vsi spat je tudi malo hecno. Kako uredite to ostali z majhnimi otročki? Dokler sva imela samo starejšo hčerko, je kar šlo, zdaj pa ne vem...
Je pa pogoj, da ima hotel bazen (ni nujno terme).
Hvala.

_____________________________



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: terme - kje imajo večje sobe?
22.10.2010 10:18:19   
Jantar
Glede na to kaj iščeš za mene vedno hotel Vivat Moravske toplice,ker majo tko narejeno suito da je ena soba z zakonsko posteljo,v kao dnevnem prostoru pa je raztegljiva sedežna kot zakonska postelja in pa TV in nam je blo to super,ker sta punce spale v svoji sobi,midva pa lahko še mal pogledala TV kako rekla,..skratka nam je to pasalo.
Majo pa bazen in zraven bazena tako malo sobico za igranje,....user posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: terme - kje imajo večje sobe?
22.10.2010 12:06:58   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Jantar

Glede na to kaj iščeš za mene vedno hotel Vivat Moravske toplice,ker majo tko narejeno suito da je ena soba z zakonsko posteljo,v kao dnevnem prostoru pa je raztegljiva sedežna kot zakonska postelja in pa TV in nam je blo to super,ker sta punce spale v svoji sobi,midva pa lahko še mal pogledala TV kako rekla,..skratka nam je to pasalo.
Majo pa bazen in zraven bazena tako malo sobico za igranje,....user posted image


Da spet mal vskočim v debato, ko smo mi bili, je tale sobica bila non stop zaprta oz zaklenjena. Cel teden, tudi restavracija na bazenu. V času dopustov oz počitnic najbrž niuser posted image

Druagče pa imaš v vsakem hotelu suite, no več ali manj vsak hotel. Pač kjer ti je všeč pokličeš na recepcijo in vprašaš. Naš malček vedno spi v svoji sobi, zasto smo se tudi sekirali kako bo, pa še spat hodi ob 19.00. No pa sva ga lepo dala spat ob uri med nama v psoteljo, midva sva malo poležala v tišini zraven njega. Ko je zaspal, pa sva prižgala tv, gledala in imela svoj trenutek. user posted image . če imaš pa še enga starejšga pa najbrž zna bit problem, razen če gre kateri od staršev s starejšim ven, tolk da mlajši zaspi.

(odgovor članu Jantar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: terme - kje imajo večje sobe?
22.10.2010 18:35:01   
tajtaja
Glede na to kaj iščeš za mene vedno hotel Vivat Moravske toplice,ker majo tko narejeno suito da je ena soba z zakonsko


Mi smo na ta način imeli v Dobrni. Pa (sicer niso Terme) v Umagu Sol Garden Istra majo na ta način, s tem da so sobe že itak fajn komot.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: terme - kje imajo večje sobe?
22.10.2010 18:36:11   
tajtaja

Da spet mal vskočim v debato, ko smo mi bili, je tale sobica bila non stop zaprta oz zaklenjena


Za to sobico moraš prosit ključ na recepciji bazena in potem spet za sabo zaklenit.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: terme - kje imajo večje sobe?
22.10.2010 18:50:48   
**Tinkara78**
Mi smo bili letos v Thermani Laško. Dve ogromni ležišči. Mala se je s skirojem vozila po sobi. Direkt iz hodnika z dvigalom vstop na bazene. Hrana okusna. Mi smo bili zelo zadovoljni.


(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: terme - kje imajo večje sobe?
22.10.2010 19:15:39   
Aja1
Hvala punce. Torej se moram zanimat za suito. Pride to full dražje od navadne sobe?

_____________________________




(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: terme - kje imajo večje sobe?
22.10.2010 19:45:44   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Hvala punce. Torej se moram zanimat za suito. Pride to full dražje od navadne sobe?


Mi smo imeli normalno sobo. Zakonska postelja mislim da je 200x200. Raztegljivi kavč pa 180x200. Pa res ogromno mesta. Poglej na njihovi internetni strani galerijo slik. Mi smo bili v taki rumeni sobi.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: terme - kje imajo večje sobe?
22.10.2010 19:51:07   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja


Da spet mal vskočim v debato, ko smo mi bili, je tale sobica bila non stop zaprta oz zaklenjena


Za to sobico moraš prosit ključ na recepciji bazena in potem spet za sabo zaklenit.



vzeto na znanjeuser posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: terme - kje imajo večje sobe?
22.10.2010 19:53:47   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Hvala punce. Torej se moram zanimat za suito. Pride to full dražje od navadne sobe?


Mi smo imeli normalno sobo. Zakonska postelja mislim da je 200x200. Raztegljivi kavč pa 180x200. Pa res ogromno mesta. Poglej na njihovi internetni strani galerijo slik. Mi smo bili v taki rumeni sobi.


samo to je vse skupaj v eni sobi? Tamali namreč zaspita tam okrog 19ih (najkasneje 20ih). Če bo prižgan tv se bosta skoz zbujali,... Bi skoraj najraje nekaj takšnega, da bi bilo za spat malo zagrajeno. user posted image  Matr sem zahtevna. user posted image
Sem pa gledala te sobe v Laškem. So res lepe.

_____________________________




(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: terme - kje imajo večje sobe?
22.10.2010 20:03:06   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Hvala punce. Torej se moram zanimat za suito. Pride to full dražje od navadne sobe?


Mi smo imeli normalno sobo. Zakonska postelja mislim da je 200_x_200. Raztegljivi kavč pa 180_x_200. Pa res ogromno mesta. Poglej na njihovi internetni strani galerijo slik. Mi smo bili v taki rumeni sobi.


samo to je vse skupaj v eni sobi? Tamali namreč zaspita tam okrog 19ih (najkasneje 20ih). Če bo prižgan tv se bosta skoz zbujali,... Bi skoraj najraje nekaj takšnega, da bi bilo za spat malo zagrajeno. user posted image  Matr sem zahtevna. user posted image
Sem pa gledala te sobe v Laškem. So res lepe.


No tudi mi smo komplicirali v začetku. Smo vzeli vedno apartmaje z dvema sobama v sklopu hotela . Zdaj pa vzamemo navadno sobo. Mala zaspi ob 20.00, ker je utrujena in tudi doma hodi spat pred osmo. Midva pa potem normalno gledava tv, spijeva kaj na balkonu,... ...

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 22.10.2010 20:04:53 >

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?