|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Napenjanje - krivo AM?
5.11.2010 8:22:36   
cat_ka
Pozdravljene!

Imam problem, pa bi vas prosila za nasvet.Moja punčka se ni lepo dojila, pa tudi redila, zato smo ji za nočni obrok dajali AM, in sicer Babylove od DM-ja. Bilo je super saj je ponoči zbudila samo enkrat. Okoli tretjega meseca pa se je začela zbujat 2x na noč in se zvijat, proti jutru pa je zaspala samo za dve uri. Tudi zredili se nismo veliko, pa nam je pediatrinja rekla naj dodamo še popoldne en obrok. Nočno zbujanje in zvijanje ni minilo, zato sem mislila, da je krivo mleko, pa smo ga zamenjali za Hipp Bio 1. Prvo noč se je sicer zbudila 2x, ampak je spala proti jutru, zvijanja pa ni bilo. Toda druga noč pa isto kot pri prejšnjem mleku. Aja, pa zdaj še maj poje kot je prej. Kaj mi svetujete?

Ali je mogoče kriva steklenička? Imam od Aventa. Kupila sem tudi novo Nuk-ovo,pa ni hotela jesti iz nje.

Hvala vsem že v naprej in lep pozdravček!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Napenjanje - krivo AM?
5.11.2010 11:04:29   
legenda_m
hm, ja je možno, možno je tud da je občutljiva na kravje mleko. a je zdj sam na am al se tud dojita, našga je sicer zvijal od začetka pa do nekje 3.5 meseca. pol je pa nehal. sm tud pomislila da je mogoče kj alergičen, sam ga je samo zvijal, redil se je pa normalno.  recmo če se dojita lahko izločš mleko in mlečne izdelke, pa sumljivo mi je to da praviš, da ne pridobiva na teži tko kot bi morala. in to da jo je začel zvijat šele okrog 3 meseca, ponavad se takrat zvijanje že neha ali pa končuje. in pa če se še dojita da nehaš z adaptiranim mlekom oz greš na unga k ma oznako HA če gre pa res za alergijo se pa pol dobi adc, sam jst nimam izkušenj s tem, ti povem samo to kar vem. pravo alergijo bi ti itak ugotovili s testi. in tle spet ne vem kakšn je postopek. dj malo pobrskaj še na med over. na forumu pediatrija. srečno

(odgovor članu cat_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...
Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?