|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mozaik ploščice
12.12.2010 15:18:59   
Poka
Iščem ploščice - mozaik, za kopalnico, ampak po možnosti ne stekleni mozaik, ampak keramični. Stekleni mozaik sem našla po dokaj ugodnih cenah, ampak mi ni najbolj vizualno ustrezal, pa ker bo pri tušu, eni pravijo da drsi. Ko končno najdem pravega - ne boste niti verjele, ampak cena je bila 190 eur na m2 in mi enostavno ni do tega, da to preplačam za 400 %. Imam ugodnega dobavtelja ploščic, eno so Marazzi (sicer ful izbire, ampak ni teeegaa), eno so pa ne vem točno kaj - sicer še nisem vsega pogledala, ampak to so ploščice od nekje 10 EUR na m2 naprej, v trgovini se pa iste dobijo za 30 (iste iste, isti  model, ista firma, isti dobavitelj... halo???)... Zato sigurno še kaj obstaja. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mozaik ploščice
12.12.2010 20:34:41   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

ampak cena je bila 190 eur na m2 in mi enostavno ni do tega,


bi tudi mene minilo verjemi:D
drugace sem pa js ene mozaik ploscice gledala v bauhausu (mb)... ampak ti vec ne vem povedat, vem samo da so meli ene par barv... niti priblizno ne vem cene... bi pa na tvojem mestu se tam pogledala no... al pa mogoce samo poklicala pa vprasala...
hmm... upam da najdes cenejso varianto;)

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mozaik ploščice
13.12.2010 19:42:35   
Putka
Ja, v bauhausu imajo nekaj. Mi imamo pa ta fake mozaik, narezano ploščico, od firme Love tiles (španske). Jih imajo v eni trgovini v Grosuplju, nekje 17 eur/m2. Tukaj poglej, jaz imam take kot str.75

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mozaik ploščice
14.12.2010 19:32:34   
Poka
Putka, ful ti hvala, res, ker točno to iščem! user posted image Kje pa je ta trgovina v Grosuplju? 17 eur na m2 je ful malo, dizajn je pa praktično isti, to kar iščem. 

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mozaik ploščice
14.12.2010 20:17:36   
Putka
Joj, se ne spomnim, mislim da sem z brskalnikom našla, Grosuplje pa keramika. Če si pa z goriškega imajo pa v šempetru pri gorici v eni trgovini..

Tukaj jih imajo tudi, v Domžalah: www.paliska.si

Našla tudi v grosuplj: Gramat-gril


< Sporočilo je popravil Putka -- 14.12.2010 20:21:14 >

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?