|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prestavitev vpisa za septembrčka
27.1.2011 16:32:38   
katarincatinca77
A ima mogoče katera izkušnje, če je zelo težko prestavit vpis v 1. razred za fantka, rojenega v drugi polovici septembra. Je precej majhen, pa govori dosti nerazločno, zato razmišljamo za prestavitev.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prestavitev vpisa za septembrčka
27.1.2011 16:49:52   
Precious
O tem odloča komisija. Pojdi v OŠ in povej,da bi preložila vpis za eno leto. Potem gre od tam dalje ( pogovor otroka  z psihologom itd)

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prestavitev vpisa za septembrčka
27.1.2011 22:57:32   
jakaracman
Odlog vpisa poteka:- vpis otroka
-pisna vloga za odlog šolanja z razlogi( ob vpisu)
-obvezno testiranje otroka s testom šolskih novincev (podpisati je potrebno soglasje)
-sistematski pregled
-možnost odložitve šolanja za eno leto

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prestavitev vpisa za septembrčka
28.1.2011 8:25:33   
sminc
Jaz imam aprilčka in ga bom tudi zaradi nerazločne izgovorjave dala kasneje. Dodala bom priporočilo RA za preložitev šolanja zaradi nezrelosti. "Zaradi nezrelosti" samo to bo pisalo v potrdilu, ker jih drugo cisto nic ne briga. Testiranje pa lahko vsak stars zavrne.  Lep pozdrav


_____________________________

Vse veselo pričakovanje te ne pripravi na resničnost- na drobno, popolno bitje v tvojem naročju.Na ta strah pred odgovornostjo. Na brezmejno ljubezen.

Jakob Enej 15.04.2005
Aljaž 01.02.2007

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prestavitev vpisa za septembrčka
28.1.2011 9:21:34   
sminc
Se popravljam. Ob testiranju, je lahko vsak stars prisoten.

_____________________________

Vse veselo pričakovanje te ne pripravi na resničnost- na drobno, popolno bitje v tvojem naročju.Na ta strah pred odgovornostjo. Na brezmejno ljubezen.

Jakob Enej 15.04.2005
Aljaž 01.02.2007

(odgovor članu sminc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?