|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moje VELIKO detece
5.8.2005 22:42:00   
ninab
Moja punčka je stara 4,5 meseca in ima 10kg in 70cm. Ko sem šla danes po plenice v DM, sem ugotovila, da preostane le še ena velikost. Že sedaj uporablja za 20-25 kg, ker ji manjše plenice dol lezejo in jo tiščijo. Kaj bomo pa potem? Ali katera ve, kakšne velikosti še obstajajo? Sem malce v skrbeh, ker ji nočem gor tlačit premajhnih plenic.:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Moje VELIKO detece
5.8.2005 22:48:40   
Gina
Huggies ali pa pampers uporabljaš, a ne. Te nimajo ok označb. Druge so večje.
Pa otroci najbolj rastejo prve pol leta, potem še kar intenzivano druge pol leta, potem se pa precej zaustavi rast, ni več tako hudo.

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Moje VELIKO detece
5.8.2005 22:51:00   
ninab
Ne , po novem Babylove. So se mi Pampers ful zamerile, ker je zadaj vse ven ušlo, pa sem jo morala vsakič znova preobleči.

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Moje VELIKO detece
5.8.2005 22:53:26   
tinčica
jah jaz imam isti problem,moj :duda: je star 6 mesecev in ima 13 kg, pa tud ne vem kako naprej s plenicami, ker so že te tako tesne.:zmeden2::zmeden2:


(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Moje VELIKO detece
5.8.2005 22:57:51   
ninab
Katere pa trenutno uprabljaš? Ne ti, tvoj sinko.(joke)

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Moje VELIKO detece
5.8.2005 23:00:51   
piščanc
jaz sem se kar malo zamislila nad temi kilami???
joj, mi imamo drobižka, pri 6 mesecih ima okoli 7 kil, šit.

ok, brez zamere - zelo dobre ježke imajo fixies

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Moje VELIKO detece
5.8.2005 23:05:14   
tinčica
ja zaenkrat LIBERO,ki se dobijo v šparu, so tako mehke ampak so samo od 12 do 25 kg al 20 kg :ups::ups: ne da se mi it v sobo pogledat ker :duda: spančka.

za naprej pa ne vem nisem tok pametna:):):)

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Moje VELIKO detece
5.8.2005 23:06:07   
ninab
Saj nič ne sodimo. Glavno, da so zdravi. Zanimivo pa je, da sva oba bolj pri tamajhnih, pa sem računala, da bo taka tudi hčerka. Nakupila sem oblekic, pa jih veliko sploh nismo gor spravili. Pa še to: Ko smo šli iz bolnice, je mož prinesel torbo, ki sem jo prej pripravila. Pajacek pa ji sploh ni šel gor:(. Pa bilo je sredi zime!

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Moje VELIKO detece
5.8.2005 23:14:11   
Anonimen
A ne bi ti tvoje pikice v album prilepila, da jo vidimo?? Smo zelo radovedne, no zase trdim.;)

(odgovor članu ninab)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Moje VELIKO detece
5.8.2005 23:20:15   
tinčica
kok pa je imela mere pri rojstvu?
moj je imel 4.550kg in 58cm. imela pa sem naravni porod.

lp

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Moje VELIKO detece
5.8.2005 23:22:28   
Gina
Evo, sem šla prav pogledat - naš je imel pri 5 mes. 8,5kg in 70cm, pa ima zdaj pri 15. mesecih 12 kg. Ne gredo tako zelo gor kile več.

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Moje VELIKO detece
5.8.2005 23:23:59   
ninab
Bi prilepla slikico, pa ne znam (a mi da katera navodila?). Pri rojstvu je imela 52cm in 3750g. Pol je pa prvi dan toliko pridobila, da jo je šla sestra 2x tehtat, ker je mislila, da se je zmotila. Mala pa še zdaj nadaljuje s takim tempom.

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Moje VELIKO detece
5.8.2005 23:25:37   
ninab
Tinčica, tvoj je bil pa res orjak. Kako pa je šlo potem naprej? A je pol tudi tako rasel?

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Moje VELIKO detece
5.8.2005 23:28:20   
tinčica
oj jaz znam to na pamet slikce gor, ampak razlagat pa res ne znam oz. bi znala sam bi mogla it čez postopek.

če ti nobena ne odpiše se ti jutri javim privat pa ti razložim ker zdela grem pa sam še spat. :)-:)-:)-

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Moje VELIKO detece
5.8.2005 23:28:43   
Gina
Greš na moji albumi (levo), potem greš na dodaj nov album ali nekaj takega, prebrskaj, poiščeš fotografijo in jo dodaš. To je vse. Če hočeš geslo, ga napišeš takoj ko ti napiše, da napiši podatke o albumu.

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Moje VELIKO detece
5.8.2005 23:31:16   
tinčica
ja moj fantič pa kar raste in se lepo redi, je rekla zdravnica da takega primera še ni bilo, da to prvič vidi.
ampak ne zgleda bajsi tko kot špehi ampak bolj nabit pa močne kosti ima, po naju obeh.

lp

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Moje VELIKO detece
5.8.2005 23:32:38   
tinčica
:ups::ups: sej je čist simpl gina ampak jaz res že navskriž gledam, moram it res spat.

lp

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Moje VELIKO detece
5.8.2005 23:38:19   
ninab
Ti pojdi spat, jaz pa še zmeraj lahko odpišem. boš pa jutri prebrala. Moja zdravnica pa mene mal postran gleda:zmeden:, češ, da jo prevečkrat dojim, pa sestra kolk mi teži. Samo jaz se za to sploh ne zmenim. Saj tamala ni pajkec ampak slonček:sloncek: pa tudi ne.

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Moje VELIKO detece
5.8.2005 23:48:22   
tinčica
no ja še tole odpišem pa grem, glede zdravnice se ne sekiraj oni imajo itak ene tabele, ki se po njih ravnajo.

men težila ni, ampak rekla pa je da je zelo močan in da naj mu ne dajem ne vem kok krompirja oz. stvari ki redijo, naj mu dam v zmernih količinah, ostalo sadnje in zelenjava pa komot.

drugič jo presliš in samo kimaj.
ok zdej pa grem v svet sanj.

lp

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Moje VELIKO detece
6.8.2005 6:16:43   
Lunca1
S čim jih hranite in zalivate, moja ima pri skoraj 8 mesecih po moje ene slabih 8kg. Res da je pri porodu imela samo 2920g. :)

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Moje VELIKO detece
6.8.2005 8:50:09   
Anonimen
Ne vem, kakšne otroke imate, ampak Tibor še zdaj, pri skoraj treh letih in pol, nima največjih plenic (ponoči jih še imamo). Pa je kar velik fant. 105 cm in 16,6 kg. Je pa imel npr. pri 9 mesecih 10 kil in 77 cm. Pri 7 pa 9.150 in 74 cm.

(odgovor članu ninab)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   Moje VELIKO detece
6.8.2005 11:57:32   
ninab
Saj to nima veze po moje. Bo pa kasneje poskočila v rasti. Jaz pa Kajo samo dojim in jo bom čim dalj. Le za poskušati ji bom začela dajati hrano, da bo vedela kaj to je. Do 6. meseca.

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Moje VELIKO detece
6.8.2005 17:51:57   
bobek05
Anej je star 7 tednov.. Pri rojstvu je imel 3480g in 50cm (potem je izgubil 220g), pri enem mesecu pa 4370g in 57cm (pa smo imeli prvih 14 dni ful problemov, ker zaradi zlatenice ni dovolj hitro pridobival na teži)!! in na 1. pregledu je sestra 2x merila otroka, ker je mislila, da je skoraj nemogoče, da bi v 4 tednih zrasel za 7cm!!

Kaj sploh oblačite svojim otrokom????!!! Jaz imam že sedaj probleme, ker mu je vse PREMAJHNO in hodim v trgovine na 14 dni.. Zdaj nosi vse št. 62 (od 3-6 mesecev), pa mu bo zdaj zdaj premalo, ker že komaj iztegne nogice in previjalna miza je že zdaj prekratka!! :zmeden2:

Naslednji (2.) pregled imava 1.9. - me res zanima koliko bo takrat tehtal in meril..

B.

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Moje VELIKO detece
6.8.2005 18:21:28   
rikica
Oj!Še ena,ki ima zelo veliko:roza:Pri 3mesecih in pol je imela 8 kg in 65cm.Jo pa samo dojim tak,da zdravnica ni delala panike,čeprav sem jaz bla malo šokirana glede kilc.Glavno,da je zdrava.Jaz ji kupujem pamperske 7-18 kg pa so ok.Lepo se imejte:)

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Moje VELIKO detece
6.8.2005 20:50:19   
Anonimen
uff naša tisa je kr velika punca pri letu 80 cm in 12 kg, sam 10 kg je mela pa šele pr 9 mescih, s tem da je bla 8 cm daljša kot tvoja! pol more met tvoja ful obsega okol bušija? ja ti pa povem da majo huggies al pa dm-jeve ful daljše trakce k pa pamperske - te majo ful kratke!

lp ,lara

(odgovor članu ninab)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?