|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj oblečt otrokom na daljšem poletu?
28.1.2011 21:22:47   
tlb
Pozdravljeni!

Prosim za nasvet, kako naj oblečem dojenčka in malo miss na cirka 10-urnem poletu v tople kraje.

Do sedaj sem dobila točno dva nasveta:
-joj, na letalih je ful mrzlo, pa piha, zaradi klime, ful se oblečite
-uf, na letalih je pa taaak vroče......

Saj verjetno ju bom oblekla "na slačenje"; vsakega dodatnega nasveta pa bom vesela!
A res klime tak neprijetno pihajo? ODejico dobiš ali naj vzamem kakšno "debelejšo" zraven (tako flisek odejico...)

Hvala pa lepo bodite :)
T
---------------
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj oblečt otrokom na daljšem poletu?
28.1.2011 22:07:54   
Ribica **
Mene na letalu vedno zebe, vroce mi je blo samo enkrat do zdaj, tako da jaz se vedno oblecem. Poleti, ko smo leteli iz Münchna v Mancester, sem imela legice in pulover user posted image  In nazaj grede enako, ceprav nas je v Münchnu pricakalo 30°C ob 21.30. Dekico pa rabis samo, ce bodo spali, tako zelo mrzlo pa tudi spet ni. user posted image

(odgovor članu tlb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj oblečt otrokom na daljšem poletu?
28.1.2011 22:21:57   
tlb
Ribica HVALA.
Ja, let je nočen, bom vzela dekico za malega.
Pa vidim (tj. čitam...), da je na letalih kar "mrzlo"-se bom temu primerno tudi jaz oblekla (jaz sem hotela toplejše stvari pustiti v avtu...pa bom samo bundo, flisek pa bo lepo na meni ostal).
LP!
T
---

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj oblečt otrokom na daljšem poletu?
31.1.2011 9:19:09   
viv_
oblecite se "čebulno", v več plasti... Saj na daljših letih dekice ponavadi dobiš, je pa fajn imeti svojo sabo, sploh za otročka...

Mene tudi običajno zebe.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu tlb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj oblečt otrokom na daljšem poletu?
1.2.2011 23:27:54   
Pokora
Meni je na ta dolgih letih vedno hladno. Klime kar fino nažigajo. Jaz sem malemu oblekla ali majico s kapuco, da sem mu jo dala na glavo, ali je pa meu kar klobuček gor. Dekice pa ni treba sabo jemat, jo dobiš na letalu.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi na dopustu ne pozabimo na okolje!
Ali ste vedeli, da je turizem odgovoren za kar 14 % vseh nastalih komunalnih odpadkov na globalni ravni in da evropski d...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?